Yorum Alabilirmiyim

shownokanky2

Kullanıcı

shownokanky2

Kullanıcı
Resimdeki kaya tek parça etrafinda cevresinde ona benzer başka bir kaya yok. oymada pek anlam veremedim heemen arkasinda kötü onun kadar sağlam olmayan bir yığıti kayalar var fotoğraf da oymanin bulundugu yerin geriden çekilmiş bir fotorafi bulunmaktadır

shownokanky2

Kullanıcı
bunlarda oymanin hemen üstündeki yığınti nin onden ve arkasindan çekilmiş fotoraflari

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
konuyu resimli bölüme açmadığın için gözden kaçmış. ben bölüme taşıyorum. oradan takip edersin.
kayanın etrafı ağaçlık olduğu için görünmüyor. bu çizdiğim,yer kayanın hangi kısmında ve ok istikametleri yönünün fotosu varmı.

sol ve resme göre sol arka çapraz da olabilir. bu istikameti ve kayanın üzerinde olduğu yeri belirtecek tarzda açığından paylaşırsan konu açıklığa kavuşur.
bazı resimlerin açılmıyor. yeni foto paylaşırsan dikkat edersin.

MAVRAN

Super Moderatör

Ustamın yazdığı gibi ağaçlar görüntüyü engelliyor, yakın ve daha dikkatli çekim yapın lütfen. Şimdi konuya bakarsak bu çanağın olduğu yer kayanın neresinde burada biriken su nereye akıyor oranın resmi varsa, bir diğer husus mavi daire içinde olan gücük yer derinlik ne kadar, pembe daire içinde olan yeri güzelce temizle yakından resimle. Birde kardeşim şu çanağın içini temizlesen de resimlesen daha iyi olacak sanki kalıntılar bir şeyleri gizler gibi. Bende de bazı resimler açılmadı.

shownokanky2

Kullanıcı
Tamam bugün nasip olursa yerine gidip dediğiniz şekilde inceleme yapacağım çanak kayanin tam üstünde kayanin önünden bakınca sağında kalıyor resimleride güncel hale getiririm teşekkür ederim ilginiz için

wolf_52

Kullanıcı
güzel bir bayan mezarı kıymetli, işciliği böyle söylüyor ikizceli ustamla aynı fikirdeyim...