Yoruma açık zengin alan

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bu dere köprüye varmadan baska bir dere ile birleşiyor mu bu kesisen noktada adacık varmı usaretin ust kisimlarinda dere omega yapıyormu

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Şelale yok set var. Akar güney den kuzeye akmakta
Evet mezar var ama sadece birtanesi köprüyü görüyor.
Malesef kervan yolu bi hayli uzak denecek kadar uzak. Toplam keskin iki viraj var oda yol. Deneyim ve hayal gücüne empatiyle yaklaş kendini biraz daha zorla 🙂👍
İsaretizin baktığı yönde tepe tepecik bölgede olabilir tava nin alt tarafi gibide basık da olabilir tepe cik varmidir iki adet biri büyük biri küçük

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Teşekkür ediyorum ustam bizim burdaki gibi eşleştirme yapmaya calistim ama çoğu tutmadı demekki bölgeye göre işarete göre değişkenlik gösteriyor saygılar
Evet. Maalesef öyle. Her bölgede işlem birbirine benzese de farklıdır. Evvela işçiliğe ermeni rum yunan eşkiyaşarından hangisine ait olduğunu çözmek lazım. Sinirli gard almış yılan genelde yavru sahibi olduğundan yavrularını temsil eder her bir yavru bir mezarı temail edebileceği gibi her mezarla beraber bir malı veya hepsi mezara işaret ederken sadece bir yavru mala işaret eder. Bir diğer yandan da alan uzun mesafe kaya mezarına ve defineye sahiblik eden bir yer olduğunu anlatır. 🙂👍

HASMİR

Kullanıcı
Kare olanda yılan var ve suya bakıyor.(aşağı doğru) yuvarlak olandada yılan var ve oda suya bakıyor.eger bu bölgedeki suyu bosaltirsaniz.daha net görünecektir mezar girişi diye düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• 1693514843311.jpg
    1693514843311.jpg
    961.4 KB · Görüntüleme: 13