Yorumlarınıza Sunulmuştur | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yorumlarınıza Sunulmuştur

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ellendiği belli de sanırım kapama gibi duran yerde pes etmişler. Horasan olup olmadığını kontrol etmek lazım. Bunu anlamadan kesin bir şey söylemek zor. Hissettiriyor var bi şeyler

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ellendiği belli de sanırım kapama gibi duran yerde pes etmişler. Horasan olup olmadığını kontrol etmek lazım. Bunu anlamadan kesin bir şey söylemek zor. Hissettiriyor var bi şeyler
Horasan yüksek olasılık ama bakmakta fayda var,Beni 4 dönderdi buradaki değerli sinyali,Heralde topraktandır gelen sinyal,Ağabey öyle birşeyki sinyali çok olan yerleri göstermesi böyle ikilemde bırakıyor buralar boşmu diye

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Horasan yüksek olasılık ama bakmakta fayda var,Beni 4 dönderdi buradaki değerli sinyali,Heralde topraktandır gelen sinyal,Ağabey öyle birşeyki sinyali çok olan yerleri göstermesi böyle ikilemde bırakıyor buralar boşmu diye
Yani çubuklarda sinyalin gücü nerde fazlaysa oraya bakıyorlar,Az olanı es geçiyorlar,Böyle yerlerde büyük sinyallerin yanında diğerlerini görmesi olmuyor şaşı oluyor çubuklar,Neresinden bakarsan bak hep büyük hedefi gösteriyor,Buralarda kasa yokmudur sanki vardır ama bul bulabilirsen,Bu yüzden cihazz böyle yerlerde şart oluyor

KaranLik

Kullanıcı
Toprak olusumlarindan Konglomeraya benzettim horasan ile alakali oldugunu sanmiyorum. Bir mevkide, birseylerin olmasi icin ya emare yada efsanesi olmasi lazim diye dusunuyorum.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
zmMDAB.jpg
22alk0.jpg
58yv2q.jpg
7oDLXv.jpg
22al8v.jpg
aoYA35.jpg
aoYAE5.jpg

Selamun Aleyküm;Değerli Ustalarım,Bu resimlerde Zeminaltı Odaları diye açtığım konumun devamı,Burada 500mt karede yaklaşık 1 senedir dağılmış fakat çok güçlü değerli sinyali almıştım,Zaman ayırdığınız için ALLAH TEALA Razı Olsun
500mt kare değilde ortalama 50 mt karede dağılan sinyal,Daha önce sıfıra fazladan basmışım galiba