Yorumlarınızı Bekliyorum Farklı Bir Yer

zemigal

Kullanıcı

Üstadlarım yaklaşık 1.80 acılmıs vaziyette üstten mermer taşlar kiremit parçaları Çakıl Taşları ve en son bu cıktı anlamı nedir bunların

Aliorhan

Kullanıcı
kanal mesafe zaten oymanın şekli üçgenimsi dar tarfa doğru oyma ölçüsünde gidecen 3-4 metreyi geçmez bence

zemigal

Kullanıcı
Teşekkürler ustam değerli yorumun için bulunduğu yer kilise içidir bu arada sürekli küp sapları cıkıyor fakat saplar kiremitten değil daha katı bir madde kırılması zor curuf tarzı küçük küçük çakıl taşları çıktı sonra bu cikti

wolf_52

Kullanıcı
kilsenin kapısı beliyse doğusuna doğru 300 ile 600 adım arsında ören yeri vardır güzel yerlerdir ören yeri tavsiyeederim:)

zemigal

Kullanıcı
Belli değil ustam ama kilisenin üst tarafları hep mezarlık dolu yüzlerce açılmamış mezar var fakat elimizde sağlam ne cubuk nede cihaz var

zemigal

Kullanıcı

Böyle bir yer cıktı 3 metrede ustalar düşünceleriniz nelerdir

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Tünel bir yerden su alıyor toprak yumuşamış canınızı tehlikeye atmayın suyun geldiği yeri bulup engelemelisin...
kilise olduğunu söylüyorsun ya mahzene gider ya papazın evine ya kiliseye çıkar araştırma yaparken çubuk ve alet yardımı almak uygun olur yoksa yorulduğunla kalırsın kolay gelsin...

ersan

Admin
300 mt kuzey batida ne var ustam dere yata nekadar uzaklikta ve uzel kanal yeri varmi kilseye yerine balansin deymen yata ne uzaklikta kilsenin burda cok deteyli yerler aramalisin
Lacivert ustam saten seni uyarmis cok tehlikleli bir yerlen urasiyorsun.suyun kaynani bulmus olsan bilem senelerce ordaki su etraftaki duvarlaru yumusatmistir cukme tehlikesi cok buyuk .

zemigal

Kullanıcı
Tünel bir yerden su alıyor toprak yumuşamış canınızı tehlikeye atmayın suyun geldiği yeri bulup engelemelisin...
kilise olduğunu söylüyorsun ya mahzene gider ya papazın evine ya kiliseye çıkar araştırma yaparken çubuk ve alet yardımı almak uygun olur yoksa yorulduğunla kalırsın kolay gelsin...

Ustam degerli yorumlarınız için cok cok tesekkürler.
Burası eskiden kiliseymiş ve aşagıda resmini attıgım fotografın oldugu yerden Lahit Mezarı cıkarmışlar fakat tamamen kırıkmış ve bırakılmış.

Tünel dediginiz yer sanırım Su kuyusu gibi geldi bana 50 cm lik demiri denedik gidiyor en son halinin fotografını atıyorum:

Son Hali bu :