Yorumlarınızı Bekliyorum Kaya Mezarı | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Yorumlarınızı Bekliyorum Kaya Mezarı

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
ustalarım gerekeni söylemiş ama gözüme ilişen iki yervar
ben olsam buralarda boşluk algılamaya çalışırım bakmanızda fayda var
yer olarak çok güzel bir yer inşallah istediğinize ulaşırsınız.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
olabilir belki kapı amaçlı yapılmış da olabilir. şu an net anlayamadığım için bişey demem zor. kapı ise o zaman bu kapı bir yerlere gidecek. nereye gdecek tabiki yukarıdaki kayaların içindeki odalara gidecek, yoksa buranın kale olması lazım ki yüzeye çıksınlar. kale değilse oda düşünülmeli.

aykut01

Kullanıcı
evet bi kale görüntüsüde var zaten ama mezar işaretleri çok fazla belki de büyük bi mezarlıktır

karanar

Kullanıcı
on numara bir yer. burann türkiye de olması neredeyse imkansız gibi. üstesinden gelmek çok zor. eüer dokunulmamışsa izin işlemleini başlatınız.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

baya emek sarfedilen bi yer
Yanlış bir iş yapmayın sakın. Tehlikeli olduğunu zaten biliyorsun. Hayatınız her şeyden daha değerlidir. Tuzak olmasa bile bu bloklarda asırların yorgunluğu var. Bölge özellikle Akdeniz Ege ise bolcada zehirli yılan ve akrebe evsahipliği yapıyordur.

wolf_52

Kullanıcı
ben ce burdada kaya mezarı var boş bir mezar değil gibi duruyor .... soru işreti olduğu yer girş olma ihtimali hayli yüksek.... ama ondan önce 2 yakın bir uzak oyma.. ve el yanda var baş parmakla işret eder gibi ok yapar gibi.... kasa iznelimi veriyor... çerçeve içine aldığım yeri kontrol ediniz.... koyma gibi duruyor burdan bakınca.... aşağıda ise insan sureti ne benzer betimlemeler var bakdığı nokda da önemli girşe bbakması gerek...... fotrafı varsa... değerlindirelim....

aykut01

Kullanıcı
ben ce burdada kaya mezarı var boş bir mezar değil gibi duruyor .... soru işreti olduğu yer girş olma ihtimali hayli yüksek.... ama ondan önce 2 yakın bir uzak oyma.. ve el yanda var baş parmakla işret eder gibi ok yapar gibi.... kasa iznelimi veriyor... çerçeve içine aldığım yeri kontrol ediniz.... koyma gibi duruyor burdan bakınca.... aşağıda ise insan sureti ne benzer betimlemeler var bakdığı nokda da önemli girşe bbakması gerek...... fotrafı varsa... değerlindirelim....
ben bunu av yaparken şans eseri gördüm etrafında başka işaretler yok başka fotom da yok doğal olabilir diye düşündüm o yuzden fazla ayrıntıya giremedim ama deliklerin olduğu yer yüksekte o gösterdiğiniz yere ulaşması çok güç ama tekrar gittiğimde denerim

wolf_52

Kullanıcı
ben bunu av yaparken şans eseri gördüm etrafında başka işaretler yok başka fotom da yok doğal olabilir diye düşündüm o yuzden fazla ayrıntıya giremedim ama delikleriin olduğu yer yüksekte o gösterdiğiniz yere ulaşması çok güç ama tekrar gittiğimde denerim
kıymetli olan ayak altına konulmaz.... boş yer değil kendi kanatimce değerli ustalrımzında kıymetli görüşlerini al derim...

wolf_52

Kullanıcı

wolf bu da ona yakın yakın bi yerdeydi en fazla 300 m dir.
tavuğun önü sıvama gibi duryr kare oyma ve 6 gen oyma var mahsen var... tavuğun gagaladığı yerr tam yerii:))) da tavuğun yandakii çatal işretimi yoksa çalımı anlyamadım .. şayet çatal sa.. yani dirgen işreti isee burda ekile bilen tarla nerde var düzlük olması gerek....