Yorumlarinizi bekliyorum | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Yorumlarinizi bekliyorum

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Usta dedigin yönde bu taslar var biz bu taslarin 1 metre önünde oda oldugunu dusunyrz cubukla bosluk arama yptgmzda dedim yerde cubuklar kapandi
Arkadaşım isaret olmadan bir sey demek Zor her taşa kayaya bakarak yorum yapmıyoruz yapamayizda zaten isaret orda diye malzemede orda değil zaten her isaretin kendine özgü yeri metresi olur bilginize teşekkür ederim

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
o taşta işaret var hemde tezatlı işaret hem burda dur diyor hemde taşın burnu hariç yön veriyor. siz altına bakın taşın dedektörle yoklayın sonrada taşın burnu istikametinde araştırma yapın

Pers34

Kullanıcı
Arkadaşım isaret olmadan bir sey demek Zor her taşa kayaya bakarak yorum yapmıyoruz yapamayizda zaten isaret orda diye malzemede orda değil zaten her isaretin kendine özgü yeri metresi olur bilginize teşekkür ederim
Tsk ederim yorumunuz icin

Pers34

Kullanıcı
o taşta işaret var hemde tezatlı işaret hem burda dur diyor hemde taşın burnu hariç yön veriyor. siz altına bakın taşın dedektörle yoklayın sonrada taşın burnu istikametinde araştırma yapın
Yorum i
Tesekkur ederim yorumunuz icin

TRUVA

Admin
Sana işaret ettiğim yön hangi yön. Sorulan bir soruya cevap vermek zor mu. Zorsa soyle. Ifade ettiğim yönü teyit et.