Yorumlarinizi bekliyorum..

Pers34

Kullanıcı
Üstadlar yorumlarmisiniz simdiden tesekkurler..

Ekli dosyalar

• IMG_20230709_223816.jpg
    IMG_20230709_223816.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 22

TRUVA

Admin
Cevrede bir mezar var fakat değerli bir şey bekleme

MAVRAN

Super Moderatör
Ustam haklı tek resim, ancak ıslatıp çekme imkanı var mı birde sanki bana üzerinde yıldız sembolü var gibi geldi.
Birde bunu nerede buldunuz neye istinaden bu taşa yoğunlaştınız biraz bilgi verin lütfen.
Ne hikmet ise son zamanlarda bu tek resim ve bilgisiz paylaşımlar çoğaldı.

Pers34

Kullanıcı
Cevrede bir mezar var fakat değerli bir şey b

Ustam haklı tek resim, ancak ıslatıp çekme imkanı var mı birde sanki bana üzerinde yıldız sembolü var gibi geldi.
Birde bunu nerede buldunuz neye istinaden bu taşa yoğunlaştınız biraz bilgi verin lütfen.
Ne hikmet ise son zamanlarda bu tek resim ve bilgisiz paylaşımlar çoğaldı.
Hocam yanlis dusunmenizi istmm gercekten bizim buldugumuz bi tas ve bu islak hali simdi cikartgmz yeride atyrm cikarttmz alanin videosuda var onuda kisattip aticam

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Hocam yanlis dusunmenizi istmm gercekten bizim buldugumuz bi tas ve bu islak hali simdi cikartgmz yeride atyrm cikarttmz alanin videosuda var onuda kisattip aticam
Tek kare resim olunca yardımcı olmak istense de elden bir şey gelmiyor. Video çekmek kolay geliyor ama videoda ayrıntı yakalamak zor. Sitedeki resimleme konularını okursanız bundan sonrası için size yardımcı olur

Pers34

Kullanıcı
.
Bu tasi cikarttgmiz yer eger isterseniz alani görmeniz acisindan 10 saniye olcak sekilde videonun tamamini yuklerm

Pers34

Kullanıcı
Tek kare resim olunca yardımcı olmak istense de elden bir şey gelmiyor. Video çekmek kolay geliyor ama videoda ayrıntı yakalamak zor. Sitedeki resimleme konularını okursanız bundan sonrası için size yardımcı olur
Bu arada video önceden cekildi benden cevrenin ve tasin ciktigi yerin videosunu istemislerdi 3 dakikalik bi video cekmistim