YORUMLARMİSİNİZ? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

YORUMLARMİSİNİZ?

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bide bu şekilde bakar mısınız
Araştırmaya gayet müsait. Siz net ve belirgin olacak şekilde görsellerinizi hazırlayıp konunuza ekleyin muhakkak yardım sağlanır. Ben ve diğer tüm ustalar bilgimiz dahilinde olanı size naklederiz biizniALLAH.

appaky

Kullanıcı
Yasaklı
Araştırmaya gayet müsait. Siz net ve belirgin olacak şekilde görsellerinizi hazırlayıp konunuza ekleyin muhakkak yardım sağlanır. Ben ve diğer tüm ustalar bilgimiz dahilinde olanı size naklederiz biizniALLAH
Yani düşünceniz nedir şuan için görsel olarak daha duzgunu yok

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yani düşünceniz nedir şuan için görsel olarak daha duzgunu yok
Şuan için bize düşünce teşkil edecek bir pozisyon üretmediniz ki neye göre düşünce sergileyelim. Alan araştırılmalımı dediniz evet araştırılmalı ama bizden şurda altın burda mezar burda bu uygarlık var demeyi beklemeyin. Ben kaşifim ve istediğimi görmeden istenileni aktaramam. Bu konuda hassasım ve kimseye ezber fikir yürütmek istemiyorum. Bu size gereksiz umut bağlayabilir. Araştırmalar sizi bir kaya mezarada götürebilir bir mahsene bir mağaraya da bir hiçe de götürebilir. Ama hiç kimse ezberle bu saydıklarıma gidemez. İlla ki fikriyata uygun doneler ister.

TRUVA

Admin
Soyledigim yerin karsi manzarasi lazim. Birde bu son ekledigin resmin ustunde kus tarzi kayanin burnunun baktigi karsiyi goreyim

Kader25

Admin
Soyledigim yerin karsi manzarasi lazim. Birde bu son ekledigin resmin ustunde kus tarzi kayanin burnunun baktigi karsiyi goreyim
Maşallah Hocama
Ne.uçan ne de kaçan
Gözünden kaçmıyor.
İşin garibi şu hocam;
Son haftalarda açılan konular hep büyük işler. 1-2 metre derinlikli bir konuyu artık göremez olduk.
Tonlarca ağırlıklı kayalar
Kamyonlarla hafriyat.
Velhasıl boyunlarimizi aşan işler.
Her konu açıldığında paganlara olan öfkem daha da artmakta 😤😡
Amma elimizden birsey gelmiyor.

TRUVA

Admin
Maşallah Hocama
Ne.uçan ne de kaçan
Gözünden kaçmıyor.
İşin garibi şu hocam;
Son haftalarda açılan konular hep büyük işler. 1-2 metre derinlikli bir konuyu artık göremez olduk.
Kamyonlarla hafriyat.
Aynen oyle usdat nasip artik kolay birsey kalmadi

Reedmann

Kullanıcı
Maşallah Hocama
Ne.uçan ne de kaçan
Gözünden kaçmıyor.
İşin garibi şu hocam;
Kamyonlarla hafriyat.
Kader ustam tek çaresi iyi bir cihaz alıp yüzeye yakın olanları kovalamak Cihazı almak içinde pere lazım 😄 oda bizde yok Nasıl etsek

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Mekân ustaların dediği gibi muhteşem ve çok zor araştırmak lazım benim gördüğüm bir işaret burası seni aşar ve çok tehlikelidir git derenin karşı tarafında araştır orda az ama öz bir malzeme var o sana yeter diyoruz

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Mekân ustaların dediği gibi muhteşem ve çok zor araştırmak lazım benim gördüğüm bir işaret burası seni aşar ve çok tehlikelidir git derenin karşı tarafında araştır orda az ama öz bir malzeme var o sana yeter diyoruz
Bu sebepten dolayı arkadaşın heves etmesini istemedim. Alan hem iç açıcı hem üzücü. Aşırı iş ister. @Kader25 ustamın da dediği gibi pagan olması moral bozucu.
Zaten @TRUVA ustamın bu konuda zerre vicdanı kalmamış hemen noktayı gösteriyor diyor git kaz. Ahhh senin o bidon bi elime geçse de noktayı göstersem 😂😂😂😂😂