Yorumu Siz Ustalarıma Bırakıyorum | Define işaretleri ve anlamları

Yorumu Siz Ustalarıma Bırakıyorum

tuşba

Kullanıcı
toprağın 40 cm altında çıkan bu işleme hakkında yorumlarınızı bekliyorum...

NOVANDA

Kullanıcı
Değerli kardeşim işareti lütfen kırmayın .Mezar olduğunu düşünseniz bile bilinki altında sağında solunda dır Dikkatli bakın sağdaki çiçeklerin yaprak ları ile soldaki çiçeğin yaprakları farklıdır . Yö olarak ara yönler daha belirgi çizilmiştir. Hcın dört koluda eşit seviyede bir daire içindedir yukarıdaki ağzı havaya bakan Caydınlanma çemberidir.Çevresini saran 12 YARIM C işareti 12 ayı izah eder Sana neyin nerde olduğunu söylemiş say ölç bul ama içinde bişi yok
İşaret herzaman yol yön gösterir hedefe götürür .

tuşba

Kullanıcı
ustam 12 ay derken anlayamadım
Değerli kardeşim işareti lütfen kırmayın .Mezar olduğunu düşünseniz bile bilinki altında sağında solunda dır Dikkatli bakın sağdaki çiçeklerin yaprak ları ile soldaki çiçeğin yaprakları farklıdır . Yö olarak ara yönler daha belirgi çizilmiştir. Hcın dört koluda eşit seviyede bir daire içindedir yukarıdaki ağzı havaya bakan Caydınlanma çemberidir.Çevresini saran 12 YARIM C işareti 12 ayı izah eder Sana neyin nerde olduğunu söylemiş say ölç bul ama içinde bişi yok
İşaret herzaman yol yön gösterir hedefe götürür .

tuşba

Kullanıcı
12 havarı kutsa alan veya yer geniş fota devşirme gibi duruyor hatta sağ yandaki taştada işlemeler var
ustam devşirme olarak görmenizdeki yan taraftaki kaya üzerindeki işaretlermidir? burası eski bir yapının mahseninde çıkmıştır o gün taş bulamayıp devşirmişlerse bilemem artık sayğılarımla

METİN

Kullanıcı
bir ören yeri yapı duvarı bulmuşsunuz
çok geniş çaplı çalışmayla ancak bu yapı
ortaya çıkarıla bilir buda
sizin işiniz değil
arkoloji araştırmasıyla açılacak büyük bir bölüm

wolf_52

Kullanıcı
Papaza ait mezar gibi duruyor detaylı resim ve açıklama gerekli...

bir ören yeri yapı duvarı bulmuşsunuz
çok geniş çaplı çalışmayla ancak bu yapı
ortaya çıkarıla bilir buda
sizin işiniz değil
arkoloji araştırmasıyla açılacak büyük bir bölüm

Bizim bu tarlaya bi yahudi adam geldi ve bi yer gösterdi burası önceden kiliseymis dedi ve adam ilk kez geldi . Önceden de kilise olduğunu söyleyenler var. 7.mezar demissin ben bu taşlara yakın yerde bi taş daha buldum onu da atayım ama yirmi mt falan bi aralıkta . 7.mezar olabilir mi
ustlarımla hem fikkirim bu konuda.harmanlayın ve değerlendirin sizin yararınza olacakdır..

babahalit

Usta
Kullanıcı
yeraltı...tapnakve.odalardan..vemezarlardan....bahsediy,,,devlet..isi