Yorumunuz Nedir Ustalar | Define işaretleri ve anlamları

Yorumunuz Nedir Ustalar

aliömer

Kullanıcı
Ustalar resimdeki kayaya ve araziye yorumunuz

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ah ali ömer ustam ah.
sen tespitini yapmışsındır zaten. sol göz ağlıyor. sağı görünmüyor. birde abi çok kalitesiz,bulgular büyütünce tamamen bozuluyor. ben daha açık yazmıyorum. bir merakım ,yatağın karşısında görünmeyen kısımda bir ilavesi varmı acaba. birde maden çekimi aldınmı. sağlıcakla.

aliömer

Kullanıcı
İkizceli ustam sol göz ağlıyor çünkü solda gözün yaşını silecek durum mevcut. Tahmin edebileceğiniz tespitler yapıldı. Asiavcı Ustam karşı tarafta bazı emareler var ançak resim kalitesiz çıktığından yüklemedim. Ancak sol tarafta toprak yığını bekliyor olabilirmi tavuk .

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

arkadaşlarımız ,alttaki iki kademeli traşlanmış yerin çizimsiz olanına dikkat ederlerse,yönü net verdiğini göreceklerdir. resim kaliteli olsaydı karşı kısmı da görebilseydik. ayrıca arazi yapısınada, dikkat etsinler. hafif yığma görünümünde yer ve alan içinde dağınık ama el değmiş olduğu belirli kayalar. emeğine sağlık aliömer ustam.

DeLiCebey

Vip Üye
Ustalarimiz gerekenleri yazmis kayanin yapisi ile arazi yapısı ayni arkadaki tepe ile kayanin tepeyi Andırır sekilde olmasi ve kayanin sağında ki tumsek veya yigma diyelim bu tumsegin karsisindaki tepe de tumsek sekli olan yeri görüyoruz dikkat edersek kaya sekli tumsek sekli arkadaki tepeyi tamamliyor. O bakimdan kayanin yanindaki Tumsek te kaya civarinda arastirma yapilmali . Kayayi tavuk olarak yapmislar yumurtasina yatar vaziyette Aliömer ustamiz cubukculuk da baya bir tecrübeli o bakimdan orada güzel sonuçlar çıkacağından eminim.