Youtube'da "yyyyy" Videosunu Izleyin | Define işaretleri ve anlamları

Youtube'da "yyyyy" Videosunu Izleyin

ZİRVE

Kullanıcı
ustam hiç kafanı yorma adamlar işin ehli imiş işi bitirmişler.zoru sana kalmış olabilir.o altına girilen taş girişi kapatmak için oraya koyulmuş.tuzak taşı o.ama yinede işi bilen birileri.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
son basamaktan traşlı kaya ya doğru bir traşlama görünüyor. o arayı çok hızlı geçmişsin. bir çok kez emin olmak için baktım. traşlı kayanın üstündeki de alt önde görülenlerde koyma.
diğer oymaya sırtını ver. sağ kısmındaki kayada oymaya ve önünde zeminde ki kayalara dikkat edersen ,onlarında koyma olduğunu anlarsın.
alanda başka yerlerinde olacağı ihtimalini göz ardı etme. ama bu iki yerde güzel bir tespit yapmalısın. sağlıcakla.

efkan55

Kullanıcı
Tesekkurler ustalarim videoyu actigim konuya yukleyemedim buraya yuklemek zorunda kaldim i

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

efkan55

Kullanıcı
son basamaktan traşlı kaya ya doğru bir traşlama görünüyor. o arayı çok hızlı geçmişsin. bir çok kez emin olmak için baktım. traşlı kayanın üstündeki de alt önde görülenlerde koyma.
diğer oymaya sırtını ver. sağ kısmındaki kayada oymaya ve önünde zeminde ki kayalara dikkat edersen ,onlarında koyma olduğunu anlarsın.
alanda başka yerlerinde olacağı ihtimalini göz ardı etme. ama bu iki yerde güzel bir tespit yapmalısın. sağlıcakla.
Ikizceli ustam o
Ikizceli ustam o kayalara cok baktım iki adet zeminde ayri kapak gibi duruyor fakat dipde birlesiyor catlamis bir kaya kapak olma ihtinali zayif gibi geldi bana

DERMANBEY

Kullanıcı
video nun 2.37 saniyesinden sonra ana kayada kapama gibi duran yer dikkatimi çekti benim incelenmesinde fayda vardır diye düşünüyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Ikizceli ustam o

Ikizceli ustam o kayalara cok baktım iki adet zeminde ayri kapak gibi duruyor fakat dipde birlesiyor catlamis bir kaya kapak olma ihtinali zayif gibi geldi bana

demekki dediğin hale bilinçli getirilmiş. yalnız ben onları kapak demek istemedim. sen bildiğim kadar boşluk tespiti yapıyordun. bu iki alanda yeterli tespit yapmadınmı.

efkan55

Kullanıcı
Yaptim fakat mezar duvardaysa ustune cikmam gerek ustu cok tehlikeli cikilmaz cubuk yan taraftaki bosluga cekermi ustam