Yüz Işareti (suret )

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
bir yerde okumuştum bir adet yığmadan deredeki şelaleden oradaki gölden dikili olan taştaki işaretten basamaklardan bahseder kafanın arkasındaki kayada kapalı birkaç şaret olmalı

Kurt bey

Kullanıcı
çok net belli bir yüz sureti ama bu yanındaki
yer nedir ustam hediyesi olan bir yermi acaba;)
yoksa başka bir sembol dahamı varmış da tahrip olmuş
buda önemli.

ZİRVE

Kullanıcı
ustam sol gözünü sen mi kör ettin.ne istedin zavallıdan.çenedeki koç kafasımı.sistemli bir yer.1 sol göz içi noktalı oyma.2 burun delikleri sağ ve sol oymalı.3. çenede tek oymalı.bi de sol altta ağaca yakın bi yuvarlak işaret daha var.seçemedim ama yinede dikkatimi çekti.dudaklarda zenci dudağı gibi lap dudaklı.ammma yalnız değil gibi.sol tarafta işçilik daha fazla kör tarafta.

ZİRVE

Kullanıcı
aradıkların derenin akış yönüne göre sağ tarafta.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
burası bence dere içinde ustam girişte alt kısmında bu yüzün yaşlı bir adama benziyor gerçi sen tespit etmişindir bu mezarın girişini

babahalit

Usta
Kullanıcı
aıavcı,usta,,her,ne,kadar,senınle,atıssakta,,gayretlı.azımlı,ve,kurnaz,,ınsanları,severım,,sen,,bunu,gosterdın,,,bana,tesekkur,ederım,,sana,,,bılgıne,,bıse,demem,amma,ıyı,cubuk,,ve,mezar,ustası,,oldugun,asıkar,,.,,amma,bu,ısaret,,,kayıtlı,,,harıtalidır,,,bundan,,,marmara,bolgesınde,6tane,,yapılmıstır,,,kor,papazdır,,1bursada,2kandırada,3adapazarında,4duzcede,5cankıırida,,6kıklarelıdedır,,,,parası,,tasta,zıflıdır,,,100mgecmez,parası,derede,,mezarı,tepededır,,,amma,kayada,,yerguzel,,hagayret,