Yüzey Bulgusu | Define işaretleri ve anlamları

Yüzey Bulgusu

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
bilmece gibi soru aliömer ustam.
soruna göre dikkatimi çeken,

altta çevresine göre azda olsa bir düşük nokta üst biraz otlu ve yüksekçe bir alan. çok belirgin olmasada bu tür yerler bir gizem barındırabilir. acaba kastınız bu olabilirmi. sağlıcakla.

aliömer

Kullanıcı
İkizceli ustam çizdiğin her iki noktanın ortası tam çekim aldığım yer buradaki bitkiler çevresine göre daha sık ve yüksek. Burada boşluk ve değerli metal sinyali verdi çubuklar. Burada şunu tekrar anladımki bu büyük terçübeniz bir çok yerde her hangi bir çihaza ihtiyaç duymadan hedefi tam onikide vuracağınızdır. Bu anlamıyla size bir daha saygı duyduğumu belirtmek istiyorum. Batalgazi ustam fırsat buldukça siteye girmeye çalışıyorum. Telefonla takip etmey çalıştığımdan bazen sıkıntılar yaşıyabiliyorum sizede saygılarımı iletiyorum. Aliveli ustam elinize sağlık zahmete bulundunuz teşekkürler

Warning

Kullanıcı
İkizceli ustam bakmak ile görmek arasındaki farkı maşaallah çok güzel çözüyor
aliömer ustama Allah kolaylık versin gönlünüzce olsun inşaallah
aliveli44 ustam hata düzelmeleride ayrıca bir kolaylık teşekkürler

aliömer

Kullanıcı
Şüpheli olan yer derenin V yaptığı yerin tam ortası. Yine burada Bir Kaya'da oyma V işaretide mevcut yani işaretlerden yola çıkarak çubuklardan destek alarak bura tespit edilmiştir.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sevgili aliömer kardeşim beni mahçup ediyorsunuz. köy hayatımın olması ve halen daha ara ara devam etmesi,bu işlere de merakımız,zaman içinde belli bir kazanım sağladı.
acizane yaptığımız yorumlar bu birikimlerin ışığında oluyor. emin olmadan da yazan bir kardeşiniz asla değilim. küçükte olsa bir katkımız oluyorsa sonsuz mutluluk duyarız.
bazı arkadaşlarımız yeterli arazi tecrübesi olmadan yorumlara doğal diyenler de ara sıra olmasına rağmen ,burada bütün samimiyetimle söylemek isterimki ,hiç bir konuya afaki yazmam. zatıalinin tespit etmiş olduğunu zaten adım gibi emindim.
üyelerimize sitemizde yapılan yorumların gerçek tecrübelerin yansıması olarak görmeleri adına açıklamanızdan duyduğum memnuniyeti de belirtmek isterim.
senin bizlere duyduğun saygının ,yorumlarındaki samimiyetten ve açık sözlülüğünden bizlerde sana karşı senden daha fazlasını duyanlardanız sende hak edenlerdensin.sağlıcakla kal. ALLAH a emanet ol.
ayrıca bu tür yerlerde ummadık taş baş yarar misali olanlara da vakıfız.