yuvarlak taşda kare oyma | Define işaretleri ve anlamları

yuvarlak taşda kare oyma

aydınlı

Kullanıcı
slm arkadaşlar yıkılmış bi harabenin önünde yuvarlak kare delikli taş var daha fazla fotoğraf çekemedim ağaçlar kapatıyor çevreyi

star21

Kullanıcı
Cevap: yuvarlak taşda kare oyma

bence define ile alakasi yok diye dusunuyorum evin bahce çiti icin oyulmu kare seklinde tas ve onun ocine cok rahat kals girer ve bahce citi yapilir ama tasa dokunmadan istersen uzerinde bir bosluk tesbiti yap cubugun yada cihazin var ise..

star21

Kullanıcı

ve etrafi dahada arastir derim bunun pinari cesmesi deresi ibadethanesi mezarligi adakligi nerde onlari bul..bunlar onemli...acil kaçış yerleri yollari..gizli sigınakları..cunku dagin basinda ve ortada olan bir ev yani saldiriya her daim acik ve elverisli bir yer...

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı

o taşi bi çıkarda öle bakalım o taş köklü degil bir amaçla kullanılmış olabilir

sertan21sertan

Kullanıcı

o taşi bi çıkarda öle bakalım o taş köklü degil bir amaçla kullanılmış olabilir

bence o taşı yerinden allamk aptallık olur o taşı yerinden alırsan sadece işareti yok ettiginle kalırsın orada yapacagın ne basit işlemlerden biri 50 metre etrafında detaylı bir araştırma yapmandır aynı şekilde orada sana varolan kapalı bir mahseni verir ve bu mahsen oradan uzakta olamaz...
CALIŞMALARIMIZI RESMİ YAPALIM.....

KANAS_USTA

Admin

KARDEŞ
yerin cok guzel
yazılabılecek o kadar cok sey varkı bır kısmını yazdım gerı sıldım
cunku bızler sızlere yardımcı olmak adına ugras verıyoz zaman kaybedıyoruz ama hala tek resımle bınlerce ıhtımal daıresınden hangısını yazalım, hangı sıstemı ve yuzey emarelerını kullanmıslar bılmedıkten sonra işaretin bır manası yok. her zaman derim işaret yerıne gore anlam kazanır.
son nokta ıstıyorsak konumuzu layıkınca acalım.

onun ıcın cevreyı bır guzel ızah et krokı cız gerekırse ama detaylı bır sekılde arazıyı anlat, agaçları dereyı dıkkat ceken taşı kayayı bahceyı tarlayı hoyugu kuyuyu......vs yonlerıyle bırlıkte anlat sana yardımcı olucam.

s.a

Moderatör tarafında düzenlendi:

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı

slm arkadaşlar yıkılmış bi harabenin önünde yuvarlak kare delikli taş var
konu sahıbı böle sölüyor ne odasından bahsedıyordunuz kare delik olan şekıller odayı verıyorsa siz bu işten anlamadıgınız apacık, yazılanları dıkkatlı okuyun sonra tepkınızı verın ve bu harabenın oldugu yerde kapalı odanın ne işi var mantık çalıştırın bu defıne işinde kara düzene gıtmeyın

star21

Kullanıcı

degerli guzel dostum supeci hayirli geceler diliyorum herkes kendi bilgi dusunceyi yorumu yazsin...onemli olan da bu zaten...yanlis olacakki dogrular ogrenilecek...dogrular olacakki yanlislarda gorunsun...herkes kendi dusuncelerini hurce yazmali bence dogru veya yanlis fark etmez....

saygi ve selamlarimi yolluyorum...

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı

degerli guzel dostum supeci hayirli geceler diliyorum herkes kendi bilgi dusunceyi yorumu yazsin...onemli olan da bu zaten...yanlis olacakki dogrular ogrenilecek...dogrular olacakki yanlislarda gorunsun...herkes kendi dusuncelerini hurce yazmali bence dogru veya yanlis fark etmez....

saygi ve selamlarimi yolluyorum...
sizede hayırlı geceler saygılar bizden yazacak elbetteki forumun amacı o ama benım yaptıgım yorumu eleştırıyor ha elestırebilir ama diger üyelerı dogru bilgilendırerek daha konu sahıbının yazdıgı yazıyı tam anlayarak okumadan tepkı verıyorlar bende ılk bakışta kare oyma olarak gördum ama yazıyı okudugumda delıklı oldugunu sölemiş ve delıklı olan bu tür emareler helede yapıt ların yakınında olunca kullanım amaçlı yapılır ha dagda veya bayırda olsaydı durum degışırdı bende dıyorum o taşi çıkar ortaya eger işaret yapıldıysa bır tarafına ıllakı murçla bır şeyler yapılmıştır ona göre yorum yapılabılırdı ama bu uye taşi kaldırılırsa aptallık oluyormuş hiçte olmaz o taş kare delık yapılmadan öle dursaydı bambaşka bır durum arzederdı.benım kızdıgım durum bunlar mıllet öncelerden berıdır hep boş şeylere yönlendırıldı ve bu fotrumlar sayesınde bıraz işik tutar oldu uyelere ve uyelerde gercek bılgılere ulaşsınlar amacıyla yazıyoruz ha sadece bakıpta gecebılırız bunu yapmak çokta zor olmasa gerek. hayırlı geceler

star21

Kullanıcı

deherli dostum. iste demek istedigim bu bu tur konularda herzaman elestiriye acik olacaksin ve elestirilmeyi seveceksin bu meslek boyle iste..mesela ben biri beni elestirdigi zaman sevinirim..o yuzden ortam germeyelim daha sakin olalim..kalp kirma isi kolaydir ama tamiri zordur..