Zeus Usta Ile Ok Işaretinin Çözümü | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
estağfirullah aliveli ustam biz kimizki su dökememek olsun
bahar gelince bende bazı çözümler sunucam inşallah
burada bütün arkadaşların bazı işaretlerde takıldığı olabilir
belki bir faydası olur diye düşünüyorum ustam.
Planlamış olduğunuz paylaşımınızı
Merak ile bekliyorum ustam

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

ersan

Admin
ustam super bir paylasim olmus saolun varolun benim bilem buyle cok cesitli isaretlerlenurastim var uyle kasalara razgeldim varki hic bir yerden hava olmasa kasa ve icleri dolu oldumu cubuk bilem 1 mt den zor gurur
tam cubun hareketlerini bilmeyen arkadaslar birakik gider buyle yerleri uyle oldumu artik basliyorum isaretleri cok dikatli incelemeye isaretlerde buyle bu yerleri doruladimi er sey kesinlesiyor orda kasa oldunu kim ksalara razladim var 50 sm toprak altinda hic bir belirti yok yukardan bakildimi onustan bu cok super bir urnek olmus
taze baslayan arkadfaslara.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
ustam super bir paylasim olmus saolun varolun benim bilem buyle cok cesitli isaretlerlenurastim var uyle kasalara razgeldim varki hic bir yerden hava olmasa kasa ve icleri dolu oldumu cubuk bilem 1 mt den zor gurur
tam cubun hareketlerini bilmeyen arkadaslar birakik gider buyle yerleri uyle oldumu artik basliyorum isaretleri cok dikatli incelemeye isaretlerde buyle bu yerleri doruladimi er sey kesinlesiyor orda kasa oldunu kim ksalara razladim var 50 sm toprak altinda hic bir belirti yok yukardan bakildimi onustan bu cok super bir urnek olmus
taze baslayan arkadfaslara.
Evet değerli ustam
Yeni başlayan arkadaşlar için güzel bir örnek
Burada dikkatimi çeken şey
Havalandırma deliğini aşağıda yapmaları
Bunun nedenide şuymuş
Sadece hava sürkülasyonu değil
Aynı zamanda malzemenin saklandığı yere
Su girer ise aşağıdan aksın gitsin;)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
selamlar. bir arkadaşımın çözülebilir mi diye sorduğu yerde de başarılı bir şekilde işlenmiş bir kaç işaret bunlardan bir tanesi ise konusu geçen ok hakkında. yön ve cevre durumu hakkında detaylı bilgim olmasada belki bulan kişiye faydası dokunur diye işareti paylaşacağım.

Warning

Kullanıcı
@aliveli44 ustam mükemmel ötesi bir anlatım olmuş ve altın değerindeki bilgiler içinde @ZeuS ustama çok teşekkür ederim (Allah1 c.c) c.c. razı olsun gerçekten çok faydalı bir konu birde resimli olunca daha bir güzel sunum sağlıyor elinize,ayağınıza,yüreğinize sağlık @Lacivert24 ağabeyim'in gelmek istediğini ifade ettiğini gördüm olurda mevlam nasip kısmet eder fırsatta bulup memlekete geçtiğimde ağabeyimi alır gelirim tavuk ile atışı bi güncelleyelim dedim :) :):D

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@aliveli44 ustam mükemmel ötesi bir anlatım olmuş ve altın değerindeki bilgiler içinde @ZeuS ustama çok teşekkür ederim (Allah1 c.c) c.c. razı olsun gerçekten çok faydalı bir konu birde resimli olunca daha bir güzel sunum sağlıyor elinize,ayağınıza,yüreğinize sağlık @Lacivert24 ağabeyim'in gelmek istediğini ifade ettiğini gördüm olurda mevlam nasip kısmet eder fırsatta bulup memlekete geçtiğimde ağabeyimi alır gelirim tavuk ile atışı bi güncelleyelim dedim :) :):D
Saygı değer @Warning ustam
Konuyu beğendiğinize sevindim
Hacivert abimi alır gelirseniz
Bu tavuğun domatesi eksik diyen
Ustamızda gelir;)
Hem tam o zaman bostan domateside çıkmış olur
Güzel bir tenekede tavuk yaparız
Ardından biz atış yaparız sizde
@Warning ustam izlersiniz
Askerde verilmeyen silahı ben vermem ustam:p:D
@Fenerli @Lacivert24

Warning

Kullanıcı
:D :D :D :D valla üstadım sende işi çözdün bi an :D :D :D domateste beleşe geldi desene :) inşaallah mevlam nasip kısmet ederde muhabbetimize muhabbet katarız tüfek buluruz paşam o kadarda değel yani (kahkaha)(kahkaha) zamanında bi panik atak geçirdik yaf :eek: hamd olsun şükürler olsun atlattık bitti o konu rabbim dermansız dert nasip etmesin veripte aratmasın cemii cümlemize

firat

Kullanıcı
Rresimleri goremediim lakin kafamda canlandirmaya calistim cok guzel ornek en kisa zamnda resimlrride gormek icin uygun yerdn gireerim emeginiz ve comertliginiz icin cok tskler