Ziynet Avcıları Sahillere Akın Etti | Define işaretleri ve anlamları

Ziynet Avcıları Sahillere Akın Etti

metin77

Kullanıcı
ziynet-avcilari-sahillere-akin-etti-8348645.Jpeg
[/IMG]
[/IMG]

Antalya’nın Alanya ilçesinde etkili olan yağışlı havaların ardından ilçedeki sahiller definecilerin akınına uğradı. Ziynet avcıları, yazın turistler tarafından düşürülen değerli eşyaları bulabilmek için plajlarda dedektörle arama yapıyor.
Dünyaca ünlü mavi bayraklı Kleopatra Plajı ile Damlataş Plajı her yaz yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlıyor. Yazın tatilcilerin akınına uğrayan plajlar, kışın da yerli altın avcılarının mekanı haline geliyor. Her yağışlı hava ve fırtına sonrası ellerinde dedektörle sahile gelenler tatilcilerin yüzerken veya güneşlenirken kaybettiği altın ve değerli eşyaları ile madeni para arıyor.
Kıyı boyunca arama yaptığını söyleyen bir kişi, "Amacımız sahile zarar vermek değil. Biz kumsalı kazmıyoruz. Sadece denizin kıyıya vurduğu değerli eşyaları topluyoruz. Boş vakitlerimizi böyle değerlendiriyoruz ve 5 gün içinde 2 bin TL değerinde ziynet eşyası buldum. Arama yaptığımızda ne kadar ziynet eşyası bulursak biraz daha heves veriyor ve hastalık haline gelebiliyor diyebilirim" ifadelerini kullandı.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Eline sağlık ustam
İyi kötü bulan buluyor

esrarengiz2828

Kullanıcı
bir arkadaş bulsam yanıma bende arayacağım sahilde. geçen kış mevsiminde bir kaç saat aradık fakat gazoz kapağından başka bir şey bulamadık
Keşke bende yakın olsam sana ustamda bizim burada denize uzak bir sahile yakın olsa sahili süpürurdum aradigin yeri iyi bilmek gerek önceki halini ve sonraki halini

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kervan07

Admin
Keşke bende yakın olsam sana ustamda bizim burada denize uzak bir sahile yakın olsa sahili süpürurdum aradigin yeri iyi bilmek gerek önceki halini ve sonraki halini

evet yakın olsanız iyi olurdu..benim ev sahilde ve yaz kış insansız kalmaz. yazın zaten tıklım tıklım. değerli eşyalarını kaybedenlere çok rastladım hatta bulana ödül bile verirlerdi.ben sahilde 11 sene çalıştım.burdaki sahilleri çok iyi bilirim. hangi otel zengin hangi otel dandik bilirim. geçen sene 1,2 otelin sahiline baktık ve sıkıldık. birazda sabır olcak tabi.

esrarengiz2828

Kullanıcı
evet yakın olsanız iyi olurdu..benim ev sahilde ve yaz kış insansız kalmaz. yazın zaten tıklım tıklım. değerli eşyalarını kaybedenlere çok rastladım hatta bulana ödül bile verirlerdi.ben sahilde 11 sene çalıştım.burdaki sahilleri çok iyi bilirim. hangi otel zengin hangi otel dandik bilirim. geçen sene 1,2 otelin sahiline baktık ve sıkıldık. birazda sabır olcak tabi.
Zaten bizim işimize sabırla degilmi ustam sabredin