3000'i Yakalarken | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

3000'i Yakalarken

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: 3000'i Yakalarken

selam murat arkadaşım. site temasının çok küçük olduğunu söylemiştiniz. bende görünen ölçüleri bu şekilde ,
yani yanda 1 cm kadar boşluk var diğeri temanın kapladığı alan monitörüm de 19 inch.
acaba kullandığınız brovserin ayarlarından kaynaklanan bir problem olabilir mi?

Son düzenleme:

MURATS44

Kullanıcı

ddd.jpg

Bende böyle üstad. Tarayıcı ayarlarımda sorun yok.kontrol ettim. Sadece bu sitede böyle.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

ht

Bende böyle üstad. Tarayıcı ayarlarımda sorun yok.kontrol ettim. Sadece bu sitede böyle.[/QUOTE]

[B][COLOR="DarkOrange"]mausenin ortasındaki roll yani tekerlek gibi olan tuşu ctrl ye basılı tutarak cevirin. ileri geri hareket ettirip ctrl ye aynı anda basılı tutun düzelir sanırım.[/COLOR][/B]

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Ben murat dostumu anladim.kendisi hakli.ekran inc degilde ekran cozunurluk ayarlarindanda kaynaklanan bir durum bu.
Aslinda temamiz guzel.sadece bu dat kisimda sknti oluyor.
Curcunali temada sitemize yakismaz.bakalim bu duruma.
Benim ilk mesajdaa bir onerim vardi !

tuarec

Kullanıcı

3000 inci üyeye hoşgeldin diyelim darısı 10 binlere

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Hayirli olsun.3 bini devirdik.
Uye olan arkadaslara tesekkiru borc biliriz.uye olarak bizlere destek verdikleri icin.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

esselamünaleyküm;
son birkaç yıl içinde,şahsen ve sanaldan tanıma şerefine nail olduğum, insani vasıfların ,en güzellerini kendilerinde eksiksiz bulduğum ,isimlerini zikretmektende imtina ettiğim,çok kıymetli kardeşlerimin varlığı ,beni bu siteye yönlendirdi.
tanımadığım ustalarımızın ,yorumlarını, yaklaşımlarınıda ayni değerlerde görmeninde kıvancını yaşadım.
üyelerimizin sayısı ,burdaki kaliteyi düşürmediğimiz,saygının ve sevginin var olduğu sürece günden güne arttığını ,hep birlikte göreceğiz inşaallah.
ALİVELİ ve HARBİCİ USTALARIMIZIN adminliğe layık görülmesinin yerinde bir karar olduğu düşüncesinide samimi olarak belirtirken ,kendilerini hayırlı olması temennisiyle kutluyorum.
-sitenin bu güne gelmesine,emeği geçen başta BOZKURT ustamızı ve diğer saygıdeğer kardeşlerimide gönülden kutluyor,hepinize kalbi saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.

tuarec

Kullanıcı

İkizceli ustama hoşgeldiniz diyor saygılarımı sunuyorum

nousanemon

Kullanıcı

Merhaba ustalar sitenizde her şeyden önce bir saygı ve sevgi bulunmakta bilgileriniz ve tecrübelerinizle bilmeyen yada cevap arayan benim gibi acemilere paylaşımda bulunduğunuz için teşekkür ederim kendi adıma.
Sitenizin başarısının artmasına ve bu güzel sevgi saygının kaybolmaması dileği ile saygılar....
Her şey gönlünüzce olsun Allah emeklerinizi ziyan eylemesin.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

esselamünaleyküm;
son birkaç yıl içinde,şahsen ve sanaldan tanıma şerefine nail olduğum, insani vasıfların ,en güzellerini kendilerinde eksiksiz bulduğum ,isimlerini zikretmektende imtina ettiğim,çok kıymetli kardeşlerimin varlığı ,beni bu siteye yönlendirdi.
tanımadığım ustalarımızın ,yorumlarını, yaklaşımlarınıda ayni değerlerde görmeninde kıvancını yaşadım.
üyelerimizin sayısı ,burdaki kaliteyi düşürmediğimiz,saygının ve sevginin var olduğu sürece günden güne arttığını ,hep birlikte göreceğiz inşaallah.
ALİVELİ ve HARBİCİ USTALARIMIZIN adminliğe layık görülmesinin yerinde bir karar olduğu düşüncesinide samimi olarak belirtirken ,kendilerini hayırlı olması temennisiyle kutluyorum.
-sitenin bu güne gelmesine,emeği geçen başta BOZKURT ustamızı ve diğer saygıdeğer kardeşlerimide gönülden kutluyor,hepinize kalbi saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.

kıymetli hocam sizi burada görmekten ne kadar sevindiğimi bilemezsin hoş geldin sefa geldin...