4,50 metre derinlikte cikan bir tas

ersan

Admin
mehaba ystalar bu tas ne demektir gecen sene bir yer basladim acmaya bu tas 4,50 durt bucuk meter de cikan bu tas neyi simgesidir sefte buyle bir tasa ras geldim 7 mt derinlikte bana buy yer oda veriyor cubuklarlan inceledimde guney bati tarafinda bir pina vsar bana giurisi oradan veriyor 200 metre uzaklikta bu pinar cubuklarlan incelimde bu pinarin altina kadar koridsor veriyor yerin altindan ama pinarim azi kapali denedim acmaya hic olaya deyil bende vazgectim .
bu tas bir ayvan kafasina benziyor bir turlu neye bezledini anayamadim

bu da ust cekimi

bu da arka cekim

tam bu yeden cikardim bu tasi

bu da kazilmis yer

bu da pinarin basetim yer

bu da guney dou taraf

tam bu cizdiyim yere doru yerin altinda koridor veriyorpinara kadar 7 mt derinlik 1,50 genislik beni anadime kadar bu yerin girisi bu pinardan

tam bu tasin altinda kaliyor odasi

ustalarim bu yakin cekimi tasin ustu ,,gunese cook benziyor,,,

bu da arka cekimi guney bati

;)ustalarim bu yer yukarda 300mt -roma -yerlesim yeri varmis;)
bu da alcak cekimi tasin

Son düzenleme:

spelunkaer

Kullanıcı
Cevap: 4,50 metre derinlikte cikan bir tas

Ersan usta şunu söyleyeyim sen bir cevhersin. Allah kalbine göre versin güzel kardeşim.

cantar

Vip Üye

Ersan kardeş bizim bir alpay ımız vardı senin bölgenden o kayboldu gitti daha sonra romanyadan bir enver imiz vardı oda kayboldu inşaallah sende kaybolmazsın dimiiiiiiiiiiiiiiiiiii....
Güzel bir bölgedesin ve paylaşımların güzel yorumların güzel cukkk diyede oturuyor allah senden razı olsun....................
Birlikte nice güzel paylaşımlarda bir arada olmak dileği ile..................

sondurak

Kullanıcı

çiçek sana,,Sayın Ersan Ustamızaçiçek sanaÖrnek PayLaşımLarınız İçin ÇOOOK TeşekkürLerçiçek sanaPayLaşımLarınızı KeyifLe Takip Ediyoruz..çiçek sanaArife Tarif Gerekmez.. Dostum Sizden Ricam.. YetenekLi ,,ÇubukLarınız'La ,,AlakaLı Konu Açsanız.. GüzeL AnLatımLarınızLa SesLendirseniz.. Çok İyi OLurdu.. Siz'den Bunu BekLiyoruz.. çiçek sana..SaygılarımLa..çiçek sana

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Ersan son olan resim mezarın olduğu yer olması lazım,eğer figür oradan çıktıysa sana başka bir şey anlatıyor olmalı,,,sunağın diğer tarafından küp kırıkları çıkar 1mt. geçmez.Burada dikkat et bakalım 300mt yakınında karaağaç yanında kare olarak işlenmiş bir taş olması lazım.Figürde seni km. ilerde derenin karşısındaki yere götürebilir.Bu bölgede katırcı yolu ismi geçen yol yakınmıdır.

Son düzenleme:

ersan

Admin

merhaba FENERLI ustam bu buldim tas burnu asaya doru bakardi baskadfa hic tas cikmadi bende bastan ustam tam senin basetin gibi bu yerin alcandan ilerten dere gecermis hende buyuk bir dere ,,tuz deresi,, o dereninntam ortasinda bir yasli kuru --deli armut ---var ben de orada supe tutu cubuklarlan etrafi yokladim bisey vermedi sade bu mezarin ustune veriyor cubuklar bir mezar ta var guney batida kaliyor pinardan 50 metre arkada oradada bir zayif cekim var orda derinlik 1,50 veriyor .bu yer --roma --mezarina cok benziyor necinse tam tepede ,,bu ana isaret,, bir gunes neyi simgeliyor bir turli anayamadim .