50 Cm Capi 50 Cm Derinliginde Oyma

metin77

Kullanıcı
rMZoNz.jpg

Metin ustam senin sorduğunun dışında başka bir girişi sana anlatmaya çalıştım,fakat keşke resmi daha geniş açılı ve gölge iken çekmiş olsaydın daha güzel olurdu,burdaki giriş tünelli olması lazım senin aradığın giriş ilk resimi çektiğin yerde aynı şekil durursan arkana düşecek

himmm ustam simdi isler degisti. cizim yaptigin yer aldigim boslugun icerisinde kaliyor. giris ordan olabilir. daire cidigin yerin 1 metre ilerisi beyaz renkli diger kayalardan farkli gibi. horasan harci gibi icerisinde de tas parcalari var.
yorumun icin tesekkurler ustam

metin77

Kullanıcı
HorasanI kırarak oraya gireceğini düşünüyorsun sanırım. Eğer öyle ise bence bu yaz o yere çatır kur.
:) yok ustam ya horasanla ugrasmam hem burasi sit Alani icerisinde kaliyor zannerdesem :) burasi cikmak istedigim dagin etegi. dag zirvesinde bir kabartma resim varmis. 4 kisilik bir aile kabartmasi. onu fotograflamak icin pazar gunu yola ciktim buraya denk geldim. daga da cikamadim cobanin yuzunden. para mi ariyonuz jandarmayi arayacam diye bagirdi bende jandarma ile muhattap olmamak icin uzatmadim vazgectim. kismet olursa cikarim birgun. guzel bir gorselle karsilacagimdan eminim. sizlerle de paylaririm.

metin77

Kullanıcı
ınsallah ustam hayırlısı olur sabırsıkla beklıyoruz

ustam el ele tutusmus anne baba ve 2 cocuk. sonra Kadin gogusu varmis 2 tane. birde 3 metrelik siyah bir sutun yere yatar vaziyette uzeri yunanca yazili bir tas varmis. gunesli ve hafif ruzgarli bir gune denk getirirsem bir taraf akdeniz manzarasi bir taraf cukurava adana manzarasi :)

MAVRAN

Super Moderatör
ustam el ele tutusmus anne baba ve 2 cocuk. sonra Kadin gogusu varmis 2 tane. birde 3 metrelik siyah bir sutun yere yatar vaziyette uzeri yunanca yazili bir tas varmis. gunesli ve hafif ruzgarli bir gune denk getirirsem bir taraf akdeniz manzarasi bir taraf cukurava adana manzarasi :)
Kardeşim diğerlerini bilmem ama o siyah sütünün resmini illa isterim, kuzey güney yönleriyle. Ve bu yere cikmadan ya dere yatağı veya Çeşme oda yoksa çatal yapan yol varmı. Yolun veya Çeşmenin üzerinde düzlüğe benzeyen yer.

metin77

Kullanıcı
Kardeşim diğerlerini bilmem ama o siyah sütünün resmini illa isterim, kuzey güney yönleriyle. Ve bu yere cikmadan ya dere yatağı veya Çeşme oda yoksa çatal yapan yol varmı. Yolun veya Çeşmenin üzerinde düzlüğe benzeyen yer.

bu pazar olmazsa haftaya pazar kesin cikarim ustam. bizim koylulerin dediklerini yaziyorum. "aslan bukugu denen yerden pinarin sagindan cikarsan onune bir duzluk cikacak.duzlugun bittigi yerde ucurum var. ucuruma gelmeden 5 metre once magaralar var. dedektorle gidersen eski yunan paralarindan bulursun. yukariya dogru cik. zirveye varinca yine duzluk var herseyi gorursun. resim sutun ve Kadin gugusunu hemen gorursun." bu cikacagim yer diger dagin zirvesindeki kaleden de yuksek bir yer. siyah sutun dedektorlere tepki veriyormus illaki icinde birsey var kiralim demisler. bende kim kirar ana... av... kufur ettim. tarih o tarih diye azarladim.

MAVRAN

Super Moderatör
Sakın sakın Kırarım deme eğer şifre aynı ise 7 neslin kurdulur sana bir müjde bırakmıştır kaya içinde aç gözlü olur kayayı kırar isen altında bulunan harıtada okunmaz ve Havanı alırsın sabır kardeşim yavaş yavaş heyecan yapmadan yanlız peşin söyleyeyim illa var diye birşey yok olmayabilir de sonra beni suçlama ben bildiklerimi sana yazdım boş olanlarda var.

metin77

Kullanıcı
Sakın sakın Kırarım deme eğer şifre aynı ise 7 neslin kurdulur sana bir müjde bırakmıştır kaya içinde aç gözlü olur kayayı kırar isen altında bulunan harıtada okunmaz ve Havanı alırsın sabır kardeşim yavaş yavaş heyecan yapmadan yanlız peşin söyleyeyim illa var diye birşey yok olmayabilir de sonra beni suçlama ben bildiklerimi sana yazdım boş olanlarda var.

hadiiii be ustamm :) ben yarin giderim o zaman ayarlarsam. . cubuklarla gidecem bosluk falan da bakacam. fotolari hemen yuklerim :)