Akrep68 Kardeşimize,

Abdullah313

Kullanıcı
Güzel kardeşim kimse senin külliyen hatalı olduğunu düşünmüyor. Buradaki en eski ustalar bile bazan minerale takılıp hata yaptığını kabulleniyor. Bu çok çok normal birşey hepimiz için.Heleki peygamberlerin bile hatadan beri olmadığı düşünülünce bizler devamlı yapsak bile bu mayamızda var. Bunu buradaki her olgun üye göz önünde tıtıyor hepai bu kardeşim. Senin yalan yada menfaat için buraya geldiğini hiç düşünmedik aksine hepimiz iyi niyetini, hakkındaki hüsnü zannımızı ifade etmişken sıkıntı olmamalı. Ama sen şunu dersen "ben bugüne kadar hiç yanılmadım, kime yer açtırdıysam birebir söylediğim çıktı" diyorsan bile bu ilerde birgün yanılma olmayacak anlamına gelmez. Burada belki bu olmuştur diye düşünemez miyiz? Burada kızılacak (büyük harfle yazmandan böyle düşündüm) birşey yok. Senin hakkında ben halen iyi niyetli olduğun kanaatindeyim. Akrep kardeşim seni üzecek birşey söylemek istemem, böyle birşey olduysa bile iyi niyetimi farketmiş olmalısın. Ben halen senin için güzel temennilerde bulunuyorum, saygılar kardeşim.

Mobil cihazdan gönderildi...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
senin hakkında ,suçlayıcı itham ve rencide edici bir sözüm olmadığı gibi, özellikle de gelişmelerden duyduğum rahatsızlığı ,ayrılma durumunda kalmana üzüldüğümü yazılarımdan herkes anlıyor. ne yazık ki samimiyetten ve iyi niyetten yoksun olduğun bu celalli yazılarından görülüyor. halbuki bizler seni ,bu çizdiğin profilden daha farklı görmüştük ve senin hakkında ,itham edici sözleri seni kırılmasın üzülmesin diye düzeltmiştik. ricanı da kırmamıştık. iyiliğin karşılığını çok güzel gösteren ,nefret dolu sözlerin hakkındaki düşüncelerimizde yanıldığımızı çok açık gösteriyor. hayalcilikle itham etmende çok tuhaf. acaba hangimiz desem . ikimizde kendimize güvendiğimize göre,
ben heykel dediğin yerde mineral var diyorum. ıspata hazırım. odanın da malzemeli olduğunu söylüyorum.
odanın açılması bir sürü prosedür ve zaman ister.
heykel dediğin yer kolay. bu kadar kendine güveniyorsan,ben sana adresimi yazayım. gel beraber gidelim. masraflar senin, nasıl olsa sen bu bilginle dünyaları götürmüşsündür. b irlikte açalım resimleyelim. senin dediğin gibi ise masrafların iki katını sana olduğu yerde öderim. sen haklı isen senden özür diler,hakkınıda sitenin huzurunda teslim eder bende bütün üyelerimizden helallik alır burayı sana bırakırım.iddiaların doğru çıkarsa ki sen çıkacağından eminnsin. bu vesile ile üyelerimizde ,yerin altını kalp gözüyle noksansız gören bir üyeye sahip olur ,bizde memnuniyet duyarız. hayalle yaşayanımız da herkesçe görülür. bu kadar iddialı konuştuğuna göre, yapmayanımız müfteridir.
bir sürü mesaja gerek yok. dini inançları da alet etmeyelim.o amin senin içindi. kalpleri ANCAK YÜCE ALLAH bilir.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,
değerli abilerim arkadaşlarım, akrep68 adlı üyenin durumunu daha evvelde yazmıştım. ifade ve anlam bakımından kendisi yurt dışında yaşadığı için anlam bozuklugu olan yazılar yazabılıyor. dolayısı ile sizlerin yazdıklarınıda tam olarak anlayamıyor dıye dusunuyorum.
bu nedenle akrep68 ustam, burada kimse seni kötülemedi, hatta sana anlayış gösterip sevdi, değişik bir yorumlaman var dıye senı takıp ettıler. sen burada kimseye kızma. buradaki kişilerde haklı, neden dersen, sen konulara girip direk boş veya dolu diyince zaten bir umut bir kurtuluş içinde olan arkadaşlarımız sana daha çok itibar etmeye başladı. sana bilgisiz veya yalan söyluyorsun dıyen yok. ikizceli ustamız üyelerimizin selameti için, yani boş yere kazıp kırmaması için, emin oldugu bir yeri senınle istişare etmek istemiş.
hem seni doğrulamak hemde üyelere senınle alakalı doğru bılgı vermek ıcın.
ayrıca sitemizde kimseyi sebepsiz nedensiz ve isteksiz yasaklamıyoruz. sen sitemize mail atmışsın, beni iptal edin diye.

senin menfaatsiz karşılıksız yardım çabalarına herkes şaittir, bu konuda hakkını kimse ödeyemez, eyw.
eğer sen akrep68 olarak devam etmek istiyorsan, seni yeniden foruma alırız.
üzülüp kırılmanı kimse istemez, sende lütfen sinirle yanlış şeyler yazma.
yukarda yazılan yorumları okudum, sinirle gelip biraz kırıcı konuşmussun, buna rağmen senın ıyı nıyetını bılenler sana sakin yaklaşıp konuyu anlatmaya çalışmış.
burdaki arkadaşların abilerin iyi niyetli. bunu unutma.

Kader25

Admin
Sevgili Define Mekanının Kıymetli üyeleri,
25 senedir tasavvuf mektebinde okuyorum.
Bu mektebe gelene kadar, müslümandım amma dinimi bilmiyordum.
Bundan dolayı; aralıksız 25 senedir Tasavvuf, Fıkıh, Hadis,Kelam başta olmak üzere hep okuyorum.
Bunları gurur-kibir olsun diye değil, birazdan yazacaklarımı nazara alasınız diye aktarıyorum.
1- Define işinde; filanca hoca diye bahsettikleri tüm hocalardan (cindar) uzak durmak lazım.
2- İstisnası olsa da -siz kimi istisna bilemeyeceğinizden- genel olarak hepsi yalancıdır.
3- Onları yalana sevk eden, "yanındaki arkadaşlarıdır" ve o arkadaşlar müslüman olsa da kolay yalan söylerler.
4- O hocaların böyle bir yeteneği olsa hepsi trilyoner olmaz mıydı? Çoğunun evi bile yoktur.
5- Bu kişilerin "kerametine" bile şahit olsanız, o keramet değil "istidraçtır". şeytanın dahli vardır bu işte.
6- Bunlara inananların ve uyanların asla yüzü gülmemiştir. Dünya ve ahireti kararır.
7- Ülkemizde, şehir ve köylerimizde bunların yazdıkları "muska", yaptıkları yarım yamalak "büyü" neticesinde bir çok ocak sönmüştür.
8- Tüm bu olumsuzluklardan kurtulmanın tek çaresi; bunlara bulaşmamak ve bunlara inanmamaktır.
Yaptıkları büyü ve yazdıkları muskayı boşa çıkaracak tek şey "İNANMAMAKTIR". Çünkü inanmaya başladığınız anda,
o yaptıkları ve yazdıkları "aktif" olmaya başlar. İnanmazsanız, boş verirseniz pasif halde durur, etkileşme başlamaz.
9- Yastığınızın içinde kendi elinizle bile bulsanız İNANMAYINIZ. Alın bir akar suyun içine atın veya yarım metre bir çukur açın gömün.
Asla yakmayın. Göreceksiniz inanmadığınız için size zerre kadar zararı olmayacaktır.
10- Bu kişiler size "muska-büyü" yapmışlar, 3 tane. Birisi X yerde, birisi Z yerde, birisi Y yerde dese, sizde gidip buralarda bunları
bulsanız, bu bulduğunuz yer yatak odanız bile olsa; """"asla inanmamalısınız."""
At, suyun içine veya göm bir çukura. Hayatına devam et. Bunları çözsün diye bir başkasına giderseniz; işte artık hayatınız
kararmaya başladı demektir. Korkmayınız, gücün tek Hakimi var, Kainatın tek sahibi var. Allah azze ve celle.
11-Dikkat ettiyseniz "muska-büyü" yoktur demedim. Vardır. Amma günümüzde ehli kalmamıştır. Bu işi yapanlar ise yarım yamalakçılardır.
Bunları bertaraf etmek de, benim yukarıda yazdığım şekilde hareket etmekle olur. Diğer usuller sıkıntılıdır.
Bu gibi işlerde, para alan her kim varsa, o şarlatandır. Yaparken de, bozarken de.
Bunların çoğu ölürken son nefes de kelime-i şahadet getiremeden giderler.
Bu genel bilgiden sonra gelelim akrep68 isimli arkadaşımıza.:
akrep68'in dolu dediği yerlerden birisi de bana ait. Evet, dolu dediği yerin dolu olduğunu bende biliyorum.
Hakikaten hemde çok dolu bir yer. Bu kardeşimiz bu işi ya arkadaşlarıyla yapıyor yada kendisi resme bakıp, o noktaya yoğunlaşıyor,
kafasındaki tüm düşüncelerden sıyrılıp; gönlüne düşenle "dolu" veya "boş" diyor.

Her 2 yöntemle de olsa; boş veya dolu demesi ile işlem yapılmamalı.
Zira "rüya ile amel edilmez" Her iki işlem de aynı rüya hükmündedir.
Rüya görüldüğü şekilde birebir tahakkuk etse dahi, görülen rüya ile amel olmaz.

Bu nedenle, her definecinin elinde:
1- İşaret/harita vb. olacak.(Piyasadaki haritaların çoğu da sahtedir)
2- Yeri; dedektör/alan tarama/çubuk vb. ile tespit edecek.
3- Yine de bir şey çıkmayacağı ihtimalini de düşünerek üzere işlem yapacak.
Bu şekilde bile başarı %50 yi geçmez. Defineci buna hazır olacak.

akrep68 kardeşimizin bir "yamuğunu" görmedik, gördük dersek iftira olur.
Lakin bu usülünü benimsemek büyük sıkıntılara sebep olur ve bu sıkıntı bitmez.
Dolu dediği yeri açmak, diyelim çok masraflı. İyice ianandı ya;
Gitti evini arabasını sattı ve işleme başladı. Bir şekilde "boş" çıktı. Ne olacak...?
Kardeşlerim, bir taş bulduk; 2 senedir karar veremedik, işlem yapalım mı yapmayalım mı?
Başlayınca durmak olmaz. Tüm masrafları göğüslememiz gerekecek.
Sonu sıkıntılı olan işlerden hep uzak durmak gerekir.

Yukarıda yazdığım usullerin dışında; Var mı başka bir usul....?

Yazım çok uzun oldu biliyorum. Sabrınıza teşekkür ederim.
Hürmetlerimi sunarım.

gerd23

Kullanıcı
ben cindar degilim ustam buna inan ben Allahlanda aldatmiyorum ben hoca degilim Allahta kuran yazar ben ilmi istedigime veririm

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizcielli ustam mallin hassi sende burda harcaniyorsun sen yüzde yüz yazmissin o zaman sen cikartacaksin yasal olarak

Allahima sükür ben dünya malinn pesinde kosmuyorum senin kendi yazdigini anlamiyorsun

Kader ustam senin anlatiklarin o cinleri kulananlar icin cinci degilim ben hoca degilim sana birde almanca yazayim istersen

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
daha sana karşılık vermeyeceğim. giriyor ,bir kaç cümle mesajla ancak karalama yapıyorsun. bizim yapacağımız,sana verebileceğimiz ne bir fikir ne bir tavsiye nede hiç bir şey yokkkkkk.bizimde senden alacağımız hiç bir şey yok. bizler cahil insanlarız,senin gördüğünü anlayamıyoruz. almanca da okuyanımız yok. sen kendi doğrularınla devam et. yalnız insanları incilten küçümseyen ifadeler den kaçınalım. bu hepimizi bağlar. insan olmamızın da erdemli bir duruşudur.
başta SİTEMİZİN SAHİBİ BOZKURT kardeşimizin tavsiyelerine ve verdiği fikirlere ,herkesinde senden beklenen açıklamalarına bir cevabın bile olmadı. üzerindeki şaibeleri bu davranışla kaldıramazsın. düşünce senin akıl senin ,dilediğince hareket etmekte senin.
artık yorulmaya başladık. lütfen bu konuyu daha irdelemeyelim. devam etmekte ayrılmakta senin tercihin olsun kardeşim.
senin talebin üzerine üyeliğini sildiğimde ,sistem kendiliğinden konuyu açmış ve ben orada banlanmış konusuna senden fazla üzüldüğümü de anlayamazsın.
yolun da bahtın da açık olsun kardeşim.

gerd23

Kullanıcı
seninde

Kader25

Admin
Sevgili kardesim,
Yazimdan da anlasildigi uzere ben size cinder demedim. Bu isler birkac sekilde olur dedim ve cinderlerden de biraz bahsettim.
Asil bir bilgiyi de duzeltmek icin yaziyorum. Allah cc Rasulu sav. Buyurdu:
Ben ilmi isteyen herkese, zenginligi -maddiyati- ise diledigime veririm.
Bu mubarek soz KUTSİ HADİS tir. Sehven ayet denmis. Okuyanlarin aklinda yanlis kalmasin diye duzeltme yapmak istedim.
Hurmetlerimi Sunarim.

Her nefs ölümü tadacaktir.