Ali beye ayit olan yerler Iran sinirlari içerisinde

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Siz neden roni kardeşin 3000 yil sahte yazdigini okuyamadiniz ve ya gormezdikden geliyoruz. Hemde yazmiş ki nerden baksaniz 3000 yillik sahtekari...
Roni ustanın yazdıklarını bir daha okuyunuz. Size veya ülkenize karşı bir suçlama yok. Sahte eserler çok eskilerden bu gün kadar yapılmış, pazarlanmıştır. Yakın zamanlarda ağırlıkla Roni ustanın söylediği ülkelerden ülkemize geçip yayılmaktadır. Özellikle el yazması tevrat gibi eserlerin çoğunun kaynağı 3 ülke ağırlıklıdır. Roni usta hakkında yazdığınız yönetimin görmezden geldiği suçlamanızdan dolayı sizi 1 gün uzaklaştırıyorum. Umarım döndüğünüzde yazışmalar daha sakin gider.

IRAN sınırlari

Kullanıcı
Bu resimdeki aslinda anneler melegidir. Meryemi mukaddes de derler. Bu işaret Iranda cehennem deresinde alibey çeşmesinden biraz daha yukarida.
Benim amacim gerçek bilgileri elimden geldiyi kadar verebilmekdir.varsa irak suriye turkiye ermenistan cikarsin ortaya resimleri.

Ekli dosyalar

• 20230514_144238.jpg
    20230514_144238.jpg
    321.1 KB · Görüntüleme: 21

balkaya34

Kullanıcı
Bu resimdeki aslinda anneler melegidir. Meryemi mukaddes de derler. Bu işaret Iranda cehennem deresinde alibey çeşmesinden biraz daha yukarida.
Benim amacim gerçek bilgileri elimden geldiyi kadar verebilmekdir.varsa irak suriye turkiye ermenistan cikarsin ortaya resimleri.
Bu resmi daha evvel görmüştük, Rusya dan eklenen bir resimdi, Usdam bu resim ve buna benzer resimlerin Eşkıya belgeleri ile alakası yok,, Eğer alakası olsaydı, Eşkıya konusu tamamen biterdi , Bunlar tamamen sahte resimler ,,

IRAN sınırlari

Kullanıcı
Bu resmi daha evvel görmüştük, Rusya dan eklenen bir resimdi, Usdam bu resim ve buna benzer resimlerin Eşkıya belgeleri ile alakası yok,, Eğer alakası olsaydı, Eşkıya konusu tamamen biterdi , Bunlar tamamen sahte resimler ,,
Evet daha once bu resim yayinlanmiş. Ama yanıltmak ičin rusiya yazilmiş. Bu resim hangi köyde onu da biliyorum ama bende onu sakladim hatta bu resim öyle kolay gidib bakmak bile olmuyor. Çunki čok muhafizat ediliyor memurlar tarafindan. Hatta tam onunde bir gözetliyici bina yapilmiş. Rusiyadan bunu čok istiyorlar ama ulaşamiyorlar. Bunun bir taneside armenistan artsakh da. Yani karabaģ azerbaican da.

balkaya34

Kullanıcı
Evet daha once bu resim yayinlanmiş. Ama yanıltmak ičin rusiya yazilmiş. Bu resim hangi köyde onu da biliyorum ama bende onu sakladim hatta bu resim öyle kolay gidib bakmak bile olmuyor. Çunki čok muhafizat ediliyor memurlar tarafindan. Hatta tam onunde bir gözetliyici bina yapilmiş. Rusiyadan bunu čok istiyorlar ama ulaşamiyorlar. Bunun bir taneside armenistan artsakh da. Yani karabaģ azerbaican da.
Boş ver sahte resim görünse ne olacak görünmese ne olacak usdam Siz belgelere ait gördüğünüz varsa ekleyin bakalım, Yoksa şu şurda bu burda gibi zun uzadıya boş lafdan öteye gitmez , Illaki resim olmalı,,

IRAN sınırlari

Kullanıcı
Boş ver sahte resim görünse ne olacak görünmese ne olacak usdam Siz belgelere ait gördüğünüz varsa ekleyin bakalım, Yoksa şu şurda bu burda gibi zun uzadıya boş lafdan öteye gitmez , Illaki resim olmalı,,
Senin dedigin örnek resim, hazırlanmaktadir ta bu dort tane ulkenin birisinden, peşinden gelecekler gelince, onlara teslim edilecek. Her halde ben her ne varsa ačik konuşayim istemiyorsun😅

balkaya34

Kullanıcı
Senin dedigin örnek resim, hazırlanmaktadir ta bu dort tane ulkenin birisinden, peşinden gelecekler gelince, onlara teslim edilecek. Her halde ben her ne varsa ačik konuşayim istemiyorsun😅
Yok Usdam konuş lütfen, Sohbet edelim tabiiki ama sohbetin içine sahte birşey girmesin,

IRAN sınırlari

Kullanıcı
Ali beyg kendisinin işareti dagin başinda oturmuş vaziyette bir eli çenesine koymuş sigara çekiyor ve aşagiya bakiyor. Baktigi yerde ayilar bir devenin karnin sökmüş bir ayida yukariya cikmak vaziyette. Ama bunlar karadagdan 4 saat uzak bir mesafede meşelikte.

balkaya34

Kullanıcı
Ali beyg kendisinin işareti dagin başinda oturmuş vaziyette bir eli çenesine koymuş sigara çekiyor ve aşagiya bakiyor. Baktigi yerde ayilar bir devenin karnin sökmüş bir ayida yukariya cikmak vaziyette. Ama bunlar karadagdan 4 saat uzak bir mesafede meşelikte.
Bunu hiç duymamıştım, Çok ilginç,

IRAN sınırlari

Kullanıcı
Bu işareti elbet her defineci internet kullanmişsa , görmüşdur.
Bu tam araz kenarinda bir yerde. Ortalama uč ulkenin sinirinda. Ama sinirda oldugundan ve hemde nizami bölge oldugundan, çok zor yerde ve ulaşılmasi bir tek askeri ve oralarin nizami olanlariyla gitmek olur yoksa siradan biri oraya giderse muhtemelen mermi ateşlere maruz kalir hemde uč tarafdan😉
IRAN ' AZERBAYCAN, ARMENISTAN. IRAN topragindadir. Bide şu ki henen resimde alt kisminda kasa alinmiş diyorlar. Bazilari yildiz zannediyor.

Ekli dosyalar

• 20230515_014317.jpg
    20230515_014317.jpg
    253.6 KB · Görüntüleme: 18