Alim , | Define işaretleri ve anlamları

Alim ,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli arkadaşlarım, bebe555 in açtığı saygılarımla adlı konuda alim isimli yeni bir üyemiz,kendisi ile ilgili olmayan bir konuda,ustalarımıza bilhassa bozkurt ustamıza ve sitemize tam bir karalama ve saldırı durumuna geçmiştir. üyelerimizin etkisinde kalmaması için kendisine biraz uyarı birazda dostça bir yakınlık göstererek ,olayı yumuşatma gayretime rağmen,bey efendi kendisini sitenin üzerinde görme bütün ustalarımızı küçümseyen ifadelerle beni silin ifadesinde bulunmuştur. bilirsinizki ben kolay kolay bir ricayı geri çevirecek bir yapıda değilim. yerine getirdim. konuyu izlemeyen arkadaşlarımız var ise konuyu silmiyorum ama şimdi kapatılmış bölüme almak istiyorum. oradan bakabilir. en azından sizler görebilirsiniz ama üyelerimizin göz önünde olmamış olur.

sfm

Kullanıcı
abimiz burdaki herkezin iyiliği için bir konuya değindi ama mahkeme kurmuşssunuz. olmadı beyler

bebe555

Kullanıcı
İkizceli ustam ben konuyu acmadim bi arkadas acti ama konuyu bana kaldi konu nereye tasidilar boyle birsey anlamadim bende yeni üye oldugumda birsey bilmiyordum ama sizin sayenizde birseyler ögrendim gecen gün ben bi konu actim baska forumlarda burdaki arkadaslarda var diye demekki baska sitelerden gelip burda cok sey biliuormus gibi davraniyorlar mekanda karaliyorlar yönetim ne derse o dur kimse kimseye mekanda birsey dedigi de yok

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bu üyelerimizin niyetlerini başında fark ettiğimden kırıp dökmeden kibar bir üslupla kendilerine cevap verdim lakin kendilerince dikkate alınmadı hiç bir üyemizin siteye hakaretvari yaklaşımına müsaade edilmemeli kanısındayım...

sfm

Kullanıcı
benim yazdıklarımıda okuma imkanı tanısaydın İKİZCELİ USTAD :D:D DİNİME SÖVEN MUSLUMAN OLSA yorum yok katkı yok eee şöyle niye olmuyor sizler yapında olsun engelleyenmi var
arkadaşlar ben sizleri anlamadım.yaaa bu nasıl anlayış burda ne siteyi hakaret edn var,ne ben bildiklerimi söylemiyecem diyen var.yaa asi,sen geçen bir toplantı ayarladın da ilgi gördünmü,kaç gün avatarını siyah yaptın yaaaw.aynı zamanda birinin senle olan özel durumunu deşifre ettin sen.adamın ölçülerini kontrol yapmadan ahkam kestin.bir de çıkmış yorup yap arge açıkla diyorsun. oldu canım başka arzun varmı banada aforoz et.siz istiyorsunuz ki site üyeleri sizin etrafınızda dönsün herkez size muhtaç olsun.devamlı popüler olmak istiyorsunuz.aynı eski türkiye yönetimleri gibi oldu ya bu. yok yaaa benim böyle yerde işim olmaz.kalın sağlıcakla

ASİAVCI

Kullanıcı
sen yazının bir sonunu bir başını okursan bişey anlamazsın o kişinin neyi kimi kasdettiğini daha iyi anlayacaksın öyle şifreli konuşulursa buradakiler fısıltıyı sevmez deşifre olacak bişeyde yok sitede bilmeyende yok bu işi yaptığını ortada zaten sen canını sıkma ben bu toplantıları yıllardır duzenlerim duzenleyeceğimde gelebilen baş göz üstune gelemeyendende allah razı olsun ilgi görmemesinin tek sebebi sitedeki arkadaşlarla guzelbir olaya imza atacağımızdandır maliyetler üst üste gelince cekimser kalmışlardır senden gelecek hayır allahtan gelsin yolundaacık olsun gözüm

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
abimiz burdaki herkezin iyiliği için bir konuya değindi ama mahkeme kurmuşssunuz. olmadı beyler
olmayan nedir ne olması gerekirdi. siteye komple hakeretten aşağılamadan sonra birde küfürmü etmesini beklememiz gerekirdi.
kendisine en küçük bir sataşma olmamasına rağmen,
kaya taş gözlemciliği ile bir yere varmaya çalışılıyor diye bütün ustalarımızı aşağılıyor be kardeşim.
işaret çözümüne gerek yok,filanın çubuğunu temin edin her şeyi bulursunuz anlamında yazılar yazmış. mezarda yatanın kimliğine kadar ,çubukla belirliyorum diyor,ar geyi suçluyor ama ,konu aç bunları paylaş diye ricamıza rağmen ,madem samimisin neden açmıyor ,sizler bir şey anlamıyorsunuz ,yazıklar olsun diye yine hakareti seçiyor.
buradaki ustaları ne kadar takip ediyorsunuz bilmiyorum ama bütün iyi niyetiyle samimi paylaşımlar içinde olduklarını herkes bilir. bu nezih insanlar böyle aşağılanmaya layıkmıdır.
siteye hiç bir katkı yapmayacak, düzenide bozmaya insanları aşağılamaya çalışacaksın. bu site üç kuruşa beş köfte yeri değil. saygı ve sevgi içinde paylaşım mekanı.
üye olduğunuzdan bu güne kadar,Allah için söyleyiniz,,
ÜYELERE YARARLI BİR PAYLAŞIMDA BULUNMAK İSTEYENLERE BİR ENGEL GÖRDÜNÜZMÜ.
BAŞ TACI EDERİZ. lütfen yazdıklarını bir daha oku ve kendini yönetimin yerine koyarak bir düşün. sağlıcakla.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
olmayan nedir ne olması gerekirdi. siteye komple hakeretten aşağılamadan sonra birde küfürmü etmesini beklememiz gerekirdi.
kendisine en küçük bir sataşma olmamasına rağmen,
kaya taş gözlemciliği ile bir yere varmaya çalışılıyor diye bütün ustalarımızı aşağılıyor be kardeşim.
işaret çözümüne gerek yok,filanın çubuğunu temin edin her şeyi bulursunuz anlamında yazılar yazmış. mezarda yatanın kimliğine kadar ,çubukla belirliyorum diyor,ar geyi suçluyor ama ,konu aç bunları paylaş diye ricamıza rağmen ,madem samimisin neden açmıyor ,sizler bir şey anlamıyorsunuz ,yazıklar olsun diye yine hakareti seçiyor.
buradaki ustaları ne kadar takip ediyorsunuz bilmiyorum ama bütün iyi niyetiyle samimi paylaşımlar içinde olduklarını herkes bilir. bu nezih insanlar böyle aşağılanmaya layıkmıdır.
siteye hiç bir katkı yapmayacak, düzenide bozmaya insanları aşağılamaya çalışacaksın. bu site üç kuruşa beş köfte yeri değil. saygı ve sevgi içinde paylaşım mekanı.
üye olduğunuzdan bu güne kadar,Allah için söyleyiniz,,
ÜYELERE YARARLI BİR PAYLAŞIMDA BULUNMAK İSTEYENLERE BİR ENGEL GÖRDÜNÜZMÜ.
BAŞ TACI EDERİZ. lütfen yazdıklarını bir daha oku ve kendini yönetimin yerine koyarak bir düşün. sağlıcakla.
Ustam sıkıntı belli eskilere dayanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...