Alim , | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Alim ,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
arkadaşlar ben sizleri anlamadım.yaaa bu nasıl anlayış burda ne siteyi hakaret edn var,ne ben bildiklerimi söylemiyecem diyen var.yaa asi,sen geçen bir toplantı ayarladın da ilgi gördünmü,kaç gün avatarını siyah yaptın yaaaw.aynı zamanda birinin senle olan özel durumunu deşifre ettin sen.adamın ölçülerini kontrol yapmadan ahkam kestin.bir de çıkmış yorup yap arge açıkla diyorsun. oldu canım başka arzun varmı banada aforoz et.siz istiyorsunuz ki site üyeleri sizin etrafınızda dönsün herkez size muhtaç olsun.devamlı popüler olmak istiyorsunuz.aynı eski türkiye yönetimleri gibi oldu ya bu. yok yaaa benim böyle yerde işim olmaz.kalın sağlıcakla

sabah sabah işe başlamadan senin saçmalıklarını okuyp senınle ugrasıyoruz. seni neden yasaklamadılar anlamadım. derdiniz ne arkadaşım, kimin avukatısınız,sanane adamın ölçülerinden hesabından,ne bılıyorsunda ne konuşuyorsun. o hesap yapan arkadaş ile özelden zaten görüşüyorlar, ortada gönül koyacak birşeyde yok, adam resim istiyor asi usta resim verıyor, adam ölçüyor biçiyor şurası diyor, asi usta hayır orası degıl dıyor. bunda ne var.

ilgi görmedi dediğin toplantının ilkine birçok arkadaş katıldı, sen katılmak istedinde yokmu denildi.neyin peşindesin arkadaşım. yok avatarını sşyah yapmışmışda falan, hee yas tutuyor kımse gelmıyor dıye, adamın umrumdamı kımsenın gelmesı, amacı faydalı olmak, daha oncekı toplantıya katılıpta benden para istediler, benden çubuk istediler,benden şunu bunu istediler diyen varmı ? işiniz gücünüz iftira, sen ıkıncı toplantının bildirisine denk gelmıssın, ilkinde oldukca katılım vardı, ikincisi için zaten vaktımız yok,araya başka işler girdi, bunun bile açıklmasını yapıyoruz yaw.
he birde evet, millet etrafımızda dönsün bu çok hoşumuza gıdıyor,buyuk zevk alıyoruz, semaven izlerken çok zevk aldıgımız için, yaw bizimde kölelerimiz var, etrafımızda dönsünler diye büyük haz alıyoruz. sen kendini süpermen falanmı sanıyorsun arkadaşım,doğrucu davutmusun.
senin böyle yerde bence işin olamaz,geldiğin ve gönderildiğin yere dön.
aklın sıra milleti kışkırtıcan, bu forum ve bu forumlar senin gibileri çok gördü,

hiç birşeyden anlayan kişiler değilsiniz deyip, sen ne biliyorsun sorusuna ben siteyi takip ediyorum demekle yetinen mesnetsiz kişiler.
yolunuz açık olsun.

NOT: sfm adlı kullanıcı siteden uzaklaştırılmıştır.

bornovalı

USTA
Super Moderatör
S.A.
Herkese merhaba
“işaret çözümüne gerek yok,filanın çubuğunu temin edin her şeyi bulursunuz anlamında yazılar yazmış. mezarda yatanın kimliğine kadar…….”
Çubuklar …..baba’dan, Makine…… Marka’dan.
Sonra mı?? Dediğinizi duyar gibiyim. Satıcılar için “ Gelsin paracıklar.”
Bunları Satın alanlar mı dediniz? Koşsunlar …..babanın peşinden. Belki müsait bir zamanını yakalarsınız …… babanın.
İş sadece çubuklar ile kalsaydı amenna. Kilitli konuda nasıl kullanıldığını alıntı yaparak satıcısının ağzından yazdım.
Kullanımı konusunda, gerçeklerin bilinmesi açısından; her türlü görüş, öneri, bilgi paylaşımına varım.
Amma velakin çubuk + makine dediniz mi orada işi ticari boyuta döktünüz demektir.
Yönetim gereğini yapmış. Teşekkür ederim.
Umut tacirleri ile şarlatanlar, ALLAH (c.c) ezelde taktir ettiği rızıklarına haram yollardan erişmek istiyorlar. Bunlara aracı olmadığınız için tekrar teşekkür ederim. ALLAH (c.c) bu tür insanları da hidayete erdisin.(amin)

Sağlıcakla kalın
ALLAH’a emanet olun.

denizliden20

Kullanıcı
sabah sabah işe başlamadan senin saçmalıklarını okuyp senınle ugrasıyoruz. seni neden yasaklamadılar anlamadım. derdiniz ne arkadaşım, kimin avukatısınız,sanane adamın ölçülerinden hesabından,ne bılıyorsunda ne konuşuyorsun. o hesap yapan arkadaş ile özelden zaten görüşüyorlar, ortada gönül koyacak birşeyde yok, adam resim istiyor asi usta resim verıyor, adam ölçüyor biçiyor şurası diyor, asi usta hayır orası degıl dıyor. bunda ne var.

ilgi görmedi dediğin toplantının ilkine birçok arkadaş katıldı, sen katılmak istedinde yokmu denildi.neyin peşindesin arkadaşım. yok avatarını sşyah yapmışmışda falan, hee yas tutuyor kımse gelmıyor dıye, adamın umrumdamı kımsenın gelmesı, amacı faydalı olmak, daha oncekı toplantıya katılıpta benden para istediler, benden çubuk istediler,benden şunu bunu istediler diyen varmı ? işiniz gücünüz iftira, sen ıkıncı toplantının bildirisine denk gelmıssın, ilkinde oldukca katılım vardı, ikincisi için zaten vaktımız yok,araya başka işler girdi, bunun bile açıklmasını yapıyoruz yaw.
he birde evet, millet etrafımızda dönsün bu çok hoşumuza gıdıyor,buyuk zevk alıyoruz, semaven izlerken çok zevk aldıgımız için, yaw bizimde kölelerimiz var, etrafımızda dönsünler diye büyük haz alıyoruz. sen kendini süpermen falanmı sanıyorsun arkadaşım,doğrucu davutmusun.
senin böyle yerde bence işin olamaz,geldiğin ve gönderildiğin yere dön.
aklın sıra milleti kışkırtıcan, bu forum ve bu forumlar senin gibileri çok gördü,

burda sanırım bendenmi bahsedildi fıransız kaldım.

hiç birşeyden anlayan kişiler değilsiniz deyip, sen ne biliyorsun sorusuna ben siteyi takip ediyorum demekle yetinen mesnetsiz kişiler.
yolunuz açık olsun.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
farkındaysanız konuyu bir yerden aynı konuya baglıyorlar akşam kendilerini banlayacaktım ancak banlamakta sorunu çözmüyor bakıyım karın agrısı neymiş dedim hemen kaçtı asiavcıya yürümeye çalışıyor denizlili ustanın konusu üstünden bu aralar bursaya dönüste turgutluya ugrayım ikinci elcilere asıl sorunlular haftaya piyasa çıkar pazartesi işleri biter .

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
abimiz burdaki herkezin iyiliği için bir konuya değindi ama mahkeme kurmuşssunuz. olmadı beyler
Kardesim sizin savundugunuz sahis size hoop agir ol ne oluyor siz kimsiniz diyor sizde hala o sahisimi savunuyorsunuz bravo diyor baska birsey demiyorum

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Arkadasim biri bana anlatsin kim suclu kim hakli kimhaksiz hicbisey anlamadim yahu kardesim gerkez birilerine birsey demis neler olmus neler ben ilk basta denizlili kardesin bana atifta hakarette bulundugunu sanip ona yuklendim sinra bi baktim sfm ye demis o onu demis bu bunu demis arapsaci olmus :confused::confused:(kafam)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
arkadaşlar mühim bir mesele yok,
bu 2 arkadaş, alim ve sfm , çok değerli bilgilere sahip olduklarını, ve bu foruma birşeyler öğrenmeye geldiklerini ama, kayda değer hiç birşey bulamadıklarını belirttiler.
bizde yönetim olarak kendilerine, madem bukadar tecrübe sahibisiniz, arayıp bulamadıgınız konuları paylaşırsanız herkeze faydası olur dedik,
imkan sunduk, lakin tamam demek yerine, konuyu farklı mecralara cekıp yıpratma girişiminde bulundular.rencide edici kırıcı yorumlar vs..
birde, farklı sitelerde daha iyi bilgiler var demekle, amaclarınıda belli etmiş oldular. sanırım durum gayet acıklık kazandı.
bu sebeple lütfen konuyu kapatalım,
konu kilit.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Kardesim sizin savundugunuz sahis size hoop agir ol ne oluyor siz kimsiniz diyor sizde hala o sahisimi savunuyorsunuz bravo diyor baska birsey demiyorum
suratlarına tükürsen ne diyecekleri belli bunlar ne yazarsan yaz israrla çalıştıkları yere hizmet aşkına yada definecinin cebindeki üç beş kuruşa göz dikmiş tipler birilerine yagcılık uguruna bir konuda benim yorumum varsa o konuya girmiyor arkadaşlar yaptıgım yorumu okurlar sa acaba yüzleri kızarırmı diyorum sitenin huzurunu sıkıntıya sokan tipleri banlarım bundan sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...