Asi Avcı Usta Vefaat Mi Etti? Trafik Kazası | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Asi Avcı Usta Vefaat Mi Etti? Trafik Kazası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Çok şükür Usta yaşıyor da. Sabaha kadar uyku uyumadım kim verecek şimdi bunun hesabını.

sorma abi, @aliveli44 dostum aradı benı, böyle birşey var haberın oldumu dıye, gözlerim açıldı şok oldum. bayramda görüştüm köyünde sağ sağlim ailesi ile birlikte vs.. diye. tüm arkadaşlarını aradım , sosyal medyada kım ne yazdı ise hepsıne mesenger den yazdım, herkes bir şey uydurmuş. en son bır arkadaşa ulaştım, ailesini tanırım dedi. bende rica ettim, Allah rızası için saat geç meç ama, bir ara sor dıye. saolsun eşi ile görüşmüş, evde oturuyoruz yok öyle bir şey kım uydurmus vss. demişler.
asi usta telefona bakmıyor dıye, hala bir cvp alamadık ama, böylede bir bilgi aldım.

MAVRAN

Super Moderatör
Burada bir sorumsuzluk önemsememe var Asi usta şu ana kadar siteye girmeli ve bir açıklama yapmalıydı. Yazacak çok şey var ama susuyorum. Haksız isem haksızsın deyin. Birisi sizin öldüğünüzü söylüyor size değer verenler arıyor araştırıyor ancak siz hiç onemsemiyorsunuz bir açıklama yapmıyorsunuz.

Kader25

Admin
Gece yoldaydım.
Memleketten Konya ya dönüyordum.
Eve geldim. Telefona baktım. Bir kardeşimiz mesaj atmış: "ASİ AVCI" ustamız trafik kazasında vefat etmiş diyorlar, bilgin var mı? Sana da haberi geldi mi diye...
Hemen siteye girdim, yazılanları okudum. Kızının kopyalanan mesajına baktım, haber içime sinmedi. Bır kız çocuğu bu kadar yalın bir bilgilendirme yapamaz dedim kendi kendime. Sonra da kardeşimize mesaj attım; siteden yazılanları okudum, amma hala muallak şeklinde yazdım. Sabah mesaiye geldim, 2 saat sonra siteye girebildim. Tekrar yazılanlara baktım. Asi ustanın vefat etmediğine sevindim.
Kalbimi Allah cc biliyor, size de açayım inşallah.

Kopyalanan paylaşımın sonunda; "arkadaşlarına duyurulur" ifadesi 2 nci kuşku duyduğum hususdu. Zan iyi değil amma, aklıma şu geldi: "Asi usta yaşıyor, lakin başında bir bela var, bu beladan kurtulmak için böyle bir yola başvurmak zorunda kalmış olabilirler, dedim". Böyle düşündüm. Bu haberin bir de teyidi lazımdı, bu teyitte kopyalanan 2 nci resimle sağlanmıştı. O arkadaşın paylaştığı ZAMAN ve ARKEOLOJİ herhalde bir gurup veya paylaşım başlığı gibi birşey olsa gerek, bende instragam olmadığı için bilemiyorum. Kızından veya akrabasından sonra ki paylaşımlar işi netleşmesine vesile oluyordu... Neyse zannettiklerim bu kadar kalsın....

Asi Ustanın bu durumu öğrendikten sonra, GELEN TELEFONLARDAN usanıp telefonunu sessize alması kadar SAÇMA bir şey olabilir mi??? Her tanıyan seven dokuz doğuruyor, üzülüyor, ağlıyor, ustam telefonu sessize alıyor. Eğer hakikaten bu sebepten telefon sessize alındıysa, kimse kusuruma bakmasın, asi ustanın psikolojisi bozulmuş derim.
Çok acil tedavi olması lazım. Sizin başınıza böyle birşey gelse ne yapmanız lazımdı..??? Ne yapardınız..???
En önce ilk paylaşımı yapandan başlamaz mıydınız? Niye bu paylaşımı yaptın demez miydiniz??
Söven biriyseniz sövmez miydiniz? Döven biri iseniz 2 tane çakmaz mıydınız? Evliya gibi biriyseniz de bir açıklama yapmaz mıydınız? Gelen her telefona cevap verip, üzüntü duyduğundan dolayı, merak ettiğinden dolayı arayana teşekkür edip, Allah cc razı olsun demez miydiniz??? Ne garip bir durum yahu... Ustamızı şahsen tanımadığım halde nasıl üzüldüğümü tarifte acizim.
Belki son 10 yıldır bu kadar sinirlenmedim. Bu sinirle yazıyorum. Daha da yazmak istemiyorum. Kaş yapayım derken göz çıkmasın. Herkes çırpınırken, telefonlardan usanıp sessize alınmasını asla hala daha hazmedemiyorum.
Olmadı ustam, kusuruma bakma bu davranışı size hiç yakıştıramadım. Böyle olmamalıydı...:(:(:(

gıral

Vip Üye
Hayatta herşey insanlariçin heran herşey olabilir hele define işiyle uğraşıyorsanız budaha büyükriskler taşıyor işiniçinde olan bütün arkadaşlarıma tavsiyem kendinize dikkat edin olur olmaz kişilerle işyapmayın yol gitmeyin şimdi ustamızın başına negeldini hala tam netbişekilde bilmiyoruz ama yalan amagerçek İnşallah canı sağ eminim enkısazamanda hepimize açıklacağı bi yorumu olacaktır asiusta sorumsuz biri değildir elbette bisebebi vardır hayırlısıbakalım

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Yaşadığına sevindim...
Kopyalanan mesaj benimde içime sinmemişti.. ama kızı onun haberi olmadan böyle bir şaka yapamaz...böyle bir şeye cesaret edemez ayrıca bayram günü telefon sessize uzun müddet alınmaz...
Çok ciddi açıklama bekliyorum kendisinden tatmin edici riyasız...

metin77

Kullanıcı
Ustam da Benim bildiğim mala ramac marka gpr cihazı vardı. Bu cihaz kullanırsan hakikaten çok kaliteli bir cihaz ve her türlü oda mahseni yakalayabilir. Kısacası bu cihaz her şeyi bulur.

Asi ustam hala ortada yoksa bir mafya ile ilgili bir sorunu olabilir kanısına kapılmadım değil. Birilerinden saklanıyor yada kaçıyor gibi geldi. Ustamın mantıklı bir açıklaması muhakkak olacaktır. Sabırla bekleyelim bakalım altından ne çıkacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

memati43

Kullanıcı
Ustamızın sağ salim olmasına çok sevindim.Ustam sorumluluk sahibidir.Umarim en kısa zamanda bizleri bilgilendirir.Böyle şaka olmaz vardır bir sebebi.Ama ustam cevap yazmadıkça durumun ciddiyeti artar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...