Asi Avcı Usta Vefaat Mi Etti? Trafik Kazası | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Asi Avcı Usta Vefaat Mi Etti? Trafik Kazası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAVRAN

Super Moderatör
Muhtemelen bundan sonra asi usta siteye girmeyecek diye düşünüyorum. Dünden bu güne böyle önemli bir yanlışlığı aydınlatma adına girip bir açıklama yapmadığına göre bundan böyle aramızda olmayacak. Şayet aramıza dönerse çok sağlam deliller sunmalı

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ustam da Benim bildiğim mala ramac marka gpr cihazı vardı. Bu cihaz kullanırsan hakikaten çok kaliteli bir cihaz ve her türlü oda mahseni yakalayabilir. Kısacası bu cihaz her şeyi bulur.

Asi ustam hala ortada yoksa bir mafya ile ilgili bir sorunu olabilir kanısına kapılmadım değil. Birilerinden saklanıyor yada kaçıyor gibi geldi. Ustamın mantıklı bir açıklaması muhakkak olacaktır. Sabırla bekleyelim bakalım altından ne çıkacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Metin ustamizin belirttiği gibi veya buna benzer güvenlik ile ilgili bir husus varsa, bence artık bu işi fazla kurcalamamak lazim sonuçta Asi ustanin güvenliği önemli. İşi zamana yayip sabırla beklemek lazım
Hatta eğer @Bozkurt başta olmak üzere sizlerde uygun görürseniz konuyu kitlemekte güvenlik açısından uygun olur diye düşünüyorum. Sonuçta bu link herkese açık.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yörük beyi

Kullanıcı
ustalarım bu konunun açıklığa kavuşması bizler için iyi oldu muhakkak geri döner ustamız. benim sormak istediğim bir konu var uzun zamandır ikizceli ustamı göremiyorum buralarda bilgisi olan varmı ?

osi

Kullanıcı
ustaların dedıgı gıbı kımse ınanmak ıstemıyo yenı gordum haberı INSALLLAH YANLIS BILGIDIR beklemekde fayda var net açıklama olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...