Aslan | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

A21MEDLi

Admin
Kardes Kırmızı ile çizdiğin yer mihrab diyelim. Sari daire içine aldığım kaya kalp şeklinde ve oradan mezara girersin. 7 aslan karşına çıkar seni yerler. Uzak dur . Nokta
ustam tam hedef...11.m de kırdığım kalp,çerçeve içine aldığın kalp gibiydi..
ustam biz uyarımızı yaptık uyardık gerisi ona kalmış...bu işin şakası bile hoş değil..

Kader25

Admin
Arkadaşım Merhaba,
Tecrübe edileni tecrübe etmek iyi değildir. Bu nedenle atasözleri çok kıymetlidir.
Bende ustalarımızla aynı kanaatteyim.
Alan çok problemli.
15 dakika otursan 5 saat baş ağrısı çekeceğin, kulak çınlaması yaşayacağın bir alan.
Başka yerlere bak inşallah.

Bihter

Kullanıcı
Oklar yönünde resimler alınca atacağım buraya
Soyle bir bilgi vereyim çektiğim yerin az onu kayalık zemine kadar önünde kucuk bir akarsu var akarsuyu kadar kaya uzanıyor geriside ust tarafi aslanların arkasında kaya yani orasi kocaman bir kayalık ustalrimda giriş yönünü kalp olan yer dedi ben de bu kanalının icindemi mezar var diye suphelendim bazi yerlerde burasi tabela diyorlar yani mezarı simgelemiyor tabela hükmünde bir bölgenin girişini temsilen yapilan

TRUVA

Admin
Kardeş mezarmi tabelâmı tereddüt ediyorsan acarsın orayı Her sey belli olur. Aslanlar bana viz gelir dersen denersin. Biz uyarımızı yaptık. Gerisi sizin bileceğiniz bir şey

Bihter

Kullanıcı
Kardeş mezarmi tabelâmı tereddüt ediyorsan acarsın orayı Her sey belli olur. Aslanlar bana viz gelir dersen denersin. Biz uyarımızı yaptık. Gerisi sizin bileceğiniz bir şey
Yok truva ustam ben orayla ilgili bir çalışma yapmayı düşünmüyorum sadece bu isle ugrasan bilgi sahibi insanlara sormak istedim tabelamız yoksa gerçekten bir mezar işaretimi okonuda bilgilerinizden istifade etmek istedim

TRUVA

Admin
Aslanlar zaten bir simge tabela gibidir örnek resimdeki kurt gibi düşün. Buradaki kurt yaşam alanının simgesi

Ekli dosyalar

• 20211115_003711.jpg
    20211115_003711.jpg
    958 KB · Görüntüleme: 10