Aslan | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Etliekmek

Kullanıcı
aleyküm selam
ustam ben aynı bu aslanın benzeri olan..''gördüğüm aslan tekti'' mıntıkada.çalışma yaptım üstteki işaretler aynıydı..11 m.aşağıda 80x80 ebatında kalp gördüm.kalbi kırıp odaya girer girmez Aslan kükremesiyle birlikte yer sarsıldı.. kendimizi nasıl yukarı attığımızı bi Allah c.c. bilir birde biz..aslan görün arkadaşlara tavsiyemdir uğraşmasınlar..
Ustam bütün aslan işaretleri mi sıkıntılı yok ise istisnai işaretleri olması gerekli mi? İki yer var bildiğim Büyük aslan aşağıda dişi si yukarıda ve ayni zamanda yaşam alanı. Bir yer daha var orada ayri ayri aslana benzeyen bir den fazla figür var. Ve birinde çalışma yapmak üzereyim,acaba sıkıntı olur mu? Konu sahibi arkadaş konunu böldüm ise kusura bakma hakkını helal et.

özgürXdaglı

Vip Üye
Hayırlı geceler aga @A21MEDLi

Aslanın büyüklügü durus şekli bulundugu arazi farklı yönlere yönlendirir derim

Antalya tarafında arka ayakların üzerine oturmus ön ayakları dikili kafa yana bakıyor şeklinde aslan baktıgı yönde iki ayrı ayrı oda acılmıstı üçüncüyüde tespit etmistim calısma yapıldı bazı sorunlardan dolayı yarım bırakmıstık

Giris yollarında saglı sollu farlı şehirlerde iki yerde gördüm bu sekilde yasadıgımı yazayım dedim

Ama sayfa saybinin paylasımdaki mazeme ben burdayım diyor zaten her seyin hayırlısı

Tılsım tarzında yerler tabiyki var o ap ayrı bir iş

A21MEDLi

Admin
en tehlikelisi ,görünen Aslanla birlikte,Aslan kafasının pusuya yatmış siması....sima dediğim.... aleni görümeyebilir...aslan işaretinin çevresini bak aslan kafasını andırır,sima olarak..göz kafa ağız burun andırırı gibi..
sima ve Kalp ve üçgen bu üçü orada varsa tehlikelidir..tehlikeyi hemen fark edemeyebilirisin..ama hedefe yaklaştığın an kükremeyi duyarsın..
akşam yaktığımız ateşin verdiği ışığın karşı kayaya vurmasından fark ettim ön iki ayağı sağa solabaçık ve pusuya yatar vaziyetteydi... ..gündüz hiç belli değildi...
bize hem kükredi hem yeri sarstı..size ne olur bilemem... 🤭

A21MEDLi

Admin

Antalya tarafında arka ayakların üzerine oturmus ön ayakları dikili kafa yana bakıyor şeklinde aslan baktıgı yönde iki ayrı ayrı oda acılmıstı üçüncüyüde tespit etmistim calısma yapıldı bazı sorunlardan dolayı yarım bırakmıstık

Giris yollarında saglı sollu farlı şehirlerde iki yerde gördüm bu sekilde yasadıgımı yazayım dedim

Ama sayfa saybinin paylasımdaki mazeme ben burdayım diyor zaten her seyin hayırlısı

Hayrlı geceler ustam sizin Gördüğünüz Aslan,terbiye edilmiş Aslanmış.
bu tür aslanlarda kuyruğundaki püskülünün baktığı yön,önemlidir..

A21MEDLi

Admin
Aslanın kendisi orda tabiiki yok..koruyucularının yaptığı bi işti..

Bihter

Kullanıcı

Ustat kafalar ama ileriye doğru bakiyor benim paylaşımımdaki aslanlardada

özgürXdaglı

Vip Üye
Agaa cubul kullanmayı biliyorsan bosluk ve metal tespiti yap bilmiyorsan cevrenden birinden yardım iste senin mazemen kaya icinde odalar olacak acaba olabilir deyil Roma dönemi güzel mazemeleri var

özgürXdaglı

Vip Üye
O kadar aslan ile ilgili yazdık buda benden olsun

Aslan sonrası basamakta gül ve kapısı

Ekli dosyalar

• IMG_20211116_005206_992.jpg
    IMG_20211116_005206_992.jpg
    350.3 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20211116_005257_757.jpg
    IMG_20211116_005257_757.jpg
    362.3 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20211116_005232_261.jpg