Ayak izine siz değerli ustalarımızdan yardım bekliyorum

HarbiDefine

Kullanıcı
ÖNCELİKLE MERHABALAR FORUMDA ÇOK YENİYİM DAHA YENİ KATILDIM ARANIZA. SİZİNLE İLK KONUMU PAYLAŞMAK BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BUNLAR İŞARETLERİN VE BAKTIĞI YÖNÜN VİDEOLARI KENDİMCE ANLATMAYA ÇALIŞTIM.

BUNLAR AYAKLARIN RESMİ PEK İYİ ÇEKEMEMİŞİM FAKAT VİDEODA DAHA NET GÖZÜKMEKTE AYRICA DEFORME OLMUŞ HİLTİYLE PARÇALAMAYA ÇALIŞMIŞLAR

BUNLAR AYNI KAYADA BULUNUYOR AYAKLARIN GERİSİNDE KAYANIN SAĞ TARAFINDA BULUNUYOR DOĞALDA OLABİLİR PEK BİLGİM YOK YORUM SİZİN

BUNLARDA YUVARLAKLARIN OLDUĞU TARAFIN UZAKTAN ÇEKİMİ

BİRDE AYAKLARIN TAM ARKA İSTİKAMETİNDE İLGİMİZİ ÇEKEN BİRŞEYLER FOTOĞRAFLADIK

BU Bİ YUKARDAKİ HİLALE BENZEYEN RESMİN ÖNÜNDE KALAN KISIM

yeniçeri

Kullanıcı
Cevap: Ayak izine siz değerli ustalarımızdan yardım bekliyorum

kardeş ayak izlerinin genelde mezar olduğu algısı algısı var ama ole değildir. ayak birçok şeye yorumlanır mesela ayağın bulunduğu coğrafi bölge de cok onemlidir hangi medeniyete ait olduğu ve nasıl bi arazi olduğu cok onemlidir dere yatağı vardır orda muhtemelen.ve topukların yonundedir. ama mesela iç anadolu bolgesinde ve kuzey anadoluda parmak yonundedir ve genelde hediyelikler bulunup asıl malzeöme bulunamamıstır biraz zor işin yani..

HarbiDefine

Kullanıcı

işte bilemiyorum hocam nedir ne değildir buraya koydumkı bişiler öğrenebiliyim hem başkalarının görmesinede vesile olduk dediğiniz gibi topuk yönünde dere yatağı var ama çokta yakın değil yorumunuz için teşekkür ederim saygılar

ersan

Admin

hosgeldin aramiza ,,HarbiDefine,,usta bu bir kaya mezar simgesi ..bakiyorumda baya bir delmisler odayi aremislar burda mezar tasin altinda kaliyor.

HarbiDefine

Kullanıcı

hosgeldin aramiza ,,HarbiDefine,,usta bu bir kaya mezar simgesi ..bakiyorumda baya bir delmisler odayi aremislar burda mezar tasin altinda kaliyor.

evet ersan ustam uğraşmışlar biraz fakat parçalanmamış kaya bazı forumlarda araştırdım fakat ayak iznin olduğu kayada mezarın hemen altında olduğunu hiç görmemiştim. Ama ustam sen bişi söylüyosan vardır bi bildiğin yorumlarının bizim için önemi büyük. Ustam rica etsem biraz daha bilgi verirmisiniz burda çubuklamı bakmak gerekir. Komşu komşunun külüne muhtaç derler sende bizim komşumuz sayılırsın Edirne Bulgaristan arası ne kadarki :)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

youtube ye yüklediğin ilk videoyu açamıyorum. 20 saniyeden sonra bozuluyor ve çalışmıyor. sorun video da mı yoksa benim bilgisayarda mı anlayamadım.

HarbiDefine

Kullanıcı

youtube ye yüklediğin ilk videoyu açamıyorum. 20 saniyeden sonra bozuluyor ve çalışmıyor. sorun video da mı yoksa benim bilgisayarda mı anlayamadım.

çok özür dilerim hocam hemen düzeltiyorum

ersan

Admin

HarbiDefine usta bu ayak yununde iyi bir dikatli ara bir mezar girisin olmali
burda tam o ayk istikametin yunu cok net beli olmuyor .
cubuklan ta guzel bilgiye ulasirsin bu yerin boslu nerdedir deye .

cantar

Vip Üye

aradığın bu çöreklenmiş yılanın altında ...........