Ayak izine siz değerli ustalarımızdan yardım bekliyorum

HarbiDefine

Kullanıcı
Cevap: Ayak izine siz değerli ustalarımızdan yardım bekliyorum

HarbiDefine usta bu ayak yununde iyi bir dikatli ara bir mezar girisin olmali
burda tam o ayk istikametin yunu cok net beli olmuyor .
cubuklan ta guzel bilgiye ulasirsin bu yerin boslu nerdedir deye .

teşekkürler ustam işin garip tarafı bendede açmıyor birinci videoyu nedendir anlayamadım tekrar yüklemeye çalışıyorum

HarbiDefine

Kullanıcı

aradığın bu çöreklenmiş yılanın altında ...........

teşekkürler ustam inanın bu bölge konusunda çok değişik yorumlar aldım fakat neyin ne olduğunu hala anlıyamadım mezar düşüncesindemisiniz sizde

HarbiDefine

Kullanıcı

USTALARIM BUNU UNUTMUŞUM BEN BELKİ Bİ FAYDASI OLUR BUDA AYAK İŞARETLERİNİN OLDUĞU KAYANIN RESMİ 1. VİDEOYU TEKRAR YÜKLEMEYE UĞRAŞIYORUM ŞUAN

cantar

Vip Üye

benden bu kadar...

HarbiDefine

Kullanıcı

benden bu kadar...

Çok teşekkür ederim ustam Allah senden razı olsun bakmakla görmek arasında çok fark var gerçekten daha çok amatörüm günlerce baksam o şekil çıkmazdı benden :) Fakat yıldızları çözemedim ustam onların küçük kasalar olduğu kanaatindemisinz ?

HarbiDefine

Kullanıcı

ustalarım birinci videoyu tekrar yükledim cantar ustam videonun 34. sanyesine bakarmısınız bi ordada yılana benzer bişi var sizde o şekli çıkarınca kafamd bişiler şekillenmeye başladı şimdi teşekkürler

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

yılanın baktığı nokta yılanın sardığı nokta ve yılanı saran nokta bu üç yere dikkat etmelisin yılanın baktığı yer mezarı verebilir girişi verebilir cantar ustamın işaretlediği yılanın kafa kısmındaki yer dikkkat çekici ve önemli yılan figürüne benzetilmiş düz bi kayada veya kayalıkta yılan pulunu anımsatacak düşeklik veya çıkıntı olan yerde kasa olma ihtimali vardır o bölgede birden çok mezar olduğu belli mesele değerli olanını bulmak değerli olanının işaretide değerli olur bizden çok senin orda yapacağın saha çalışması seni sonuca götürecektir kolay gelsin

HarbiDefine

Kullanıcı

yılanın baktığı nokta yılanın sardığı nokta ve yılanı saran nokta bu üç yere dikkat etmelisin yılanın baktığı yer mezarı verebilir girişi verebilir cantar ustamın işaretlediği yılanın kafa kısmındaki yer dikkkat çekici ve önemli yılan figürüne benzetilmiş düz bi kayada veya kayalıkta yılan pulunu anımsatacak düşeklik veya çıkıntı olan yerde kasa olma ihtimali vardır o bölgede birden çok mezar olduğu belli mesele değerli olanını bulmak değerli olanının işaretide değerli olur bizden çok senin orda yapacağın saha çalışması seni sonuca götürecektir kolay gelsin

teşekkürler ustam dikkate alıcam hepsini saygılar

msftdftr

Kullanıcı

elindeki sigaranin ucunda,üzerine basiyorsun