Ayici Ve Oynayan Ayi

yoksul

Kullanıcı
soldaki üçgenin düz tarafından yani alt tarafından kayanın altına doğru bir oda yapılmış .içine 4 at bağlanacak kadar geniş ve büyük oda ......şaka yaptım hani define sandıkları görürüz ya filimlerde işte o büyüklüklerde bir oda diğeri ise sanırım karşı kayanın alt taraflarında diye düşünüyorum ,uzaklarda arama

**seyyah**

Kullanıcı
Değerli ustalarim konuya ilginizden dolayı teşekkür şuan resim yok varda istediğiniz yerlerle alakali değil ama bu konuyu daha önce paylaşmiştim

**seyyah**

Kullanıcı
Hava şartlarindan dolayi ulaşim yok Ihtiyar ustanin ne demek istediğini anlamadim huzurunuzda bunu belirteyim.

**seyyah**

Kullanıcı
Ustam bu kayanın bir çok açıdan fotoğrafını at
Çevre resimlerini mihrap ve
Yuvarlak oymayıda çek
Usta resimler çok bölge büyük karmaşik onlari bu başlik altinda paylaşmak yanlış olur once bunu teyit ettireyim dedim paylaştiğim çoğu konuyu ustalar doğal deyip geçiştirdi ama ben peşini birakmadim ya gerçekleri soylemediler ya da ben iyi fotolayamadim burasi hep uçboyutlu açiyi ve saati denkleştirmesen resim sana başka şeyi animsatir bu çektiğim kareyi yillarca arasalar bulamazlar iki kaya arasina gizlenmiş bolgede yaşiyanlar bile bilmiyor yani demek istediğim çok iyi şifrelenmiş gizlenmiş iki metre kayarak resimi çekersen başka birşey gurursun selam ve saygi ile.

Tek resimle yardım etmek zor

ALİVELİ44 Arkadaşa katılıyorum,tek resimle yorum istemeyin.Görmek istediğimiz şekilleri veya işaretleri göremiyoruz.Tek resime isabetli yorum beklemeyin.Senin zeminin çürük zemin.Saygılarımla.

**seyyah**

Kullanıcı
Usta kendine ihtiyar nikini beğenmiş ama ihtiyar gibi yorum yapsada anlayabilsek az çok ne demek istediğini anlıyorum eskiden olsa sesimi çikarmazdim malum yaş ilerledikçe asabi oluyor insan bilgiyi paylaşmak yerine kendine sakliyor ben bu konuya yorum yapsam herkesi aydınlatacak şekilde yapardim sözüm ona ensedeki çubuklardan başlayabilirsin yada dürbün gibi kullan git çakili demiri bul gibi şifreli konuş malar kimseye bir şey anlatmaz.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Usta kendine ihtiyar nikini beğenmiş ama ihtiyar gibi yorum yapsada anlayabilsek az çok ne demek istediğini anlıyorum eskiden olsa sesimi çikarmazdim malum yaş ilerledikçe asabi oluyor insan bilgiyi paylaşmak yerine kendine sakliyor ben bu konuya yorum yapsam herkesi aydınlatacak şekilde yapardim sözüm ona ensedeki çubuklardan başlayabilirsin yada dürbün gibi kullan git çakili demiri bul gibi şifreli konuş malar kimseye bir şey anlatmaz.
@ihtiyar45 ustam anlaşılmaz bir şey dememiş
Görmek istediğimiz işaretleri göremiyoruz
Tek resimle demiş
Bir de senin zemin çürük demiş :p
Yani fotoğrafladığın kaya ve zemini
Sert değil demek istemiş
Sende demişsin ki
Bilgiyi paylaşmak yerine saklıyor
@defineci** ustam bizim mekanda
Kanuni açıdan sıkıntı olmayacaksa
Bilgi saklanmaz
Sen merak etme
Hele dediğimiz gibi
Nasip olur gidip fotoğraflarsan ve yayınlarsan
Sen ihtiyar ustamdan yorum gör o zaman ;)

Rabbim emeklerini boşa vermesin

**seyyah**

Kullanıcı
Kayanin arka yuzeyi gözükmüyor yamaca dayali ve kaya yapisi çok kirilgan camsi pir yapi fakar işaretli kaya kırılıyor.

MAVRAN

Super Moderatör
Sanırım küçük ayı dediğiniz resimi bir de ters yönden bakın bir sakallı Dede gibi duruyor acaba nereye bakıyor çok uzağa bakıyor olmamalı o yönde neler var biliyormusun usta.

**seyyah**

Kullanıcı
Sanırım küçük ayı dediğiniz resimi bir de ters yönden bakın bir sakallı Dede gibi duruyor acaba nereye bakıyor çok uzağa bakıyor olmamalı o yönde neler var biliyormusun usta.
Usta ters çevirip baktım göremedim başaşağimi ama sol taraftakini diyorsan mağaralara bakiyor.