Ayici Ve Oynayan Ayi | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Ayici Ve Oynayan Ayi

Sessiz fırtına

Kullanıcı
Yasaklı

Sessiz fırtına

Kullanıcı
Yasaklı
Resim eklenti çıkıyor hızlı yukleden deniyorum inşallah olmuştur :(

Merhaba @**seyyah** ustam sağ sol kafayı geçtim
Ben bu resimde kırmızı ile çizdiğim yerin önünü kapatan yeşilli yere takıldım o nedir neyin nesidir
Kırmızı yerle çizdiğim yerin onunude kapatmış
Kirmiziyla paintledigim yere olurda fırsat bulur giderseniz benim için boşluk bakın :)

**seyyah**

Kullanıcı
Merhaba @**seyyah** ustam sağ sol kafayı geçtim
Ben bu resimde kırmızı ile çizdiğim yerin önünü kapatan yeşilli yere takıldım o nedir neyin nesidir
Kırmızı yerle çizdiğim yerin onunude kapatmış
Kirmiziyla paintledigim yere olurda fırsat bulur giderseniz benim için boşluk bakın :)
Usta dediğiniz yeri tam çikaramadim ama açiklama ihtiyaci var buranin tam önü ayinin dibinde su geçiyor su kanali yandaki kayadan geçer daha once yapılmış dediğiniz yer ve başka uç ayri yerde boşluk var ozelikle sırtüstü uzanan adamin ayaklarinda çünkü ayaklari su kanalinin içinde ayrica dediğiniz yeşil yer sukanalinin yikilan duvaridir.

**seyyah**

Kullanıcı
Burasi için izin almayi düşünüyorum ama pek olacak gibi değil çünkü arazilere su taşiyan arkin üstüne yapilmiş izin verilmez verilsede arazi sahipleri ....

Sessiz fırtına

Kullanıcı
Yasaklı
Usta dediğiniz yeri tam çikaramadim ama açiklama ihtiyaci var buranin tam önü ayinin dibinde su geçiyor su kanali yandaki kayadan geçer daha once yapılmış dediğiniz yer ve başka uç ayri yerde boşluk var ozelikle sırtüstü uzanan adamin ayaklarinda çünkü ayaklari su kanalinin içinde ayrica dediğiniz yeşil yer sukanalinin yikilan duvaridir.
Burası meşakkatli bir yer emek ve zaman ister alır
Cihaz desteği çubuk desteği almani öneririm
Xxx xxx xxxxx şansın varsa şansını dene derim
Aksi taktirde burası en az çözümü kadar mutlu sona ulaşmakta bir O kadar zahmetli is
Hayırlısı olması dileğiyle ...

Moderatör tarafında düzenlendi: