Aynı Dağ Çeşitli Olgular

maceracı37

Kullanıcı
hepsi birbirinden güzel ama benim en çok 6-7 fotolar dikkatimi çekti ben olsam ilk oraya bakardım açılmayı bekliyor hemde acilen emegine saglık ustam
EYVALLAH hocam 6 ve 7. resim ilk5 resmin hemen üstü terkedilmiş bi örülü duvar görüntüsü var
duvar fotoda göründügü kadarsa çalışışır ama uzayıp gidiyorsa bişi diyemem genede ustalar benden iyi bilir saygılar başarılar

vatanca

Kullanıcı
hepsi birbirinden güzel ama benim en çok 6-7 fotolar dikkatimi çekti ben olsam ilk oraya bakardım açılmayı bekliyor hemde acilen emegine saglık ustam

duvar fotoda göründügü kadarsa çalışışır ama uzayıp gidiyorsa bişi diyemem genede ustalar benden iyi bilir saygılar başarılar
aynen hocam fotoda göründüğü kadar. uzayıp gitmiyo

cantar

Vip Üye
durmak yok yola devam bilhassa ek yapılmış insan eli ile doğası değiştirilmiş yerler ve birbirine bir çeşit sıva ile kaynatılmış parça parça olan taşların olduğu yerler uzaktan fotograflanmış olmuş olsa idi kalemi mi kilise mi gözetleme kulesi haberleşme kulesimi bir şeyler daha ilave ederdik diye düşünüyorum.... Yer güzel bir yaşam olmuş muhakkak ki kalıntıları kırıntıları vardır...