bakır çubuklarla maden tesbiti nasıl yapılabilir, | Sayfa 16 | Define işaretleri ve anlamları

bakır çubuklarla maden tesbiti nasıl yapılabilir,

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
Cevap: bakır çubuklarla maden tesbiti nasıl yapılabilir,

ustam bak,radiy yokmu,numine yapilmis yokmu sonuc ancak mineral olur.20 yildir bir basarali gormedim,ve surda 4 ay once bir bulgarlan calistim-yuzde seksen basari.ancak sadece bir gun calistik oda gumus icin-43para bulundu bir de hac.calisma tarzi baska,numineler yapma,silinder icinde radiy ve inan tam isabet ediyor.paralarin counu makinem/minelab/yakalayamadi,ancak bir taban sonra sesi duyuldu
usta radio dediğin nedir.

ziraatci

Kullanıcı
Arkadaşlar bn şimdi bakır çubuk larla boşluk denemesi yapacam. Mesela evin etrafındaki herhangi bir boşlukta(kanalizasyon drenj veya boru hattı gibi ) denemek işe yararmı veya olurmu. Yoksa İlle mezar mı olması lazım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Arkadaşlar bn şimdi bakır çubuk larla boşluk denemesi yapacam. Mesela evin etrafındaki herhangi bir boşlukta(kanalizasyon drenj veya boru hattı gibi ) denemek işe yararmı veya olurmu. Yoksa İlle mezar mı olması lazım
muhterem kardeşim,aslında sorularının veya diğer aklına gelebilecek detayların açıklaması konular içinde mevcut.
açılıp kapatılmış,doğal yapıya müdahele edilmiş,her türlü boşluğu alabilirsin. kanalizasyon gibi belirli bir yerde tepki alamayan,çubuklarla uyumu yakalayamamışlar olur.başka h,iç bir yerde de alamaz.boşluk tespiti ve derinlik ölçme adlı konu da ,şok geniş açıklamalar mevcut. şu ana kadar 20000 üzerinde takibe ulaşmış. okumayanlara incelemelerini öneririm.

ziraatci

Kullanıcı
Çubukları denedim ama olmadı. galiba biraz milim olarak kalın gibi geldi bana incesini bulmam gerk

ikizceli

Vip Üye
Cidden bulunuyor mu çubuklarla ya.
muhterem kardeşim, cemaatin önünde ,bir hurafe anlatım yapsan,körü körüne inanan belki bir iki kişi çıkabilir.ama büyük çoğunluğa inandıramayacağın gibi, bu konunun da binlerce takipcisi olduğuna ,bir çoğunun da uyguladığına göre ,mantığın sana istediğin cevabı verecektir.
ZİRAATÇİ kardeşim,bir iki milim,az veya fazla olması tepkiyi engellemez. her hangi bir nedene bağlı tepki alamıyor olabilirmisin. enerji düşüklüğü veya vücuttaki çarkalardan birindeki bir rahatsızlıktan olabilir.

Arkose

Kullanıcı
Sevgili memleketlim Afedersiniz cemaat ve hurafe anlatımı ne demek ? Sade doğru olup olmadığını sordum.

Son düzenleme:

ikizceli

Vip Üye
Sevgili memleketlim Afedersiniz cemaat ve hurafe anlatımı ne demek ? Sade doğru olup olmadığını sordum.
muhterem hemşerim,bizim senin gibi ne gençliğimiz kaldı,nede ambleminde görüldüğü gibi ulvi bir amaca hizmet edebilecek yaştayız. avatarında ki görünümüne haiz olmayabiliriz ama yazdığımız sözleri bilmeyerek yazmış değiliz. konuyu bu örnekle daha iyi anlayabileceğiniz düşüncesiyle yazmıştım. şahsınızı kast ederek kullanılmış sözler değil. sadece bir misaldi. sizi tenzih ederim.
yanlış anlaşılmasına da üzülürüm. sağlıcakla kalınız,ALLAH a emanet olunuz.

Arkose

Kullanıcı
Açıklama için cok tesekkur ederim. Sozleriniz beni mutlu etti. Hizmet için yaşınızı küçümsemeyin bir hayra vesile olmak Allah için söz söylemek Allah için birine iyilikte bile bulunup kişileri Allahin yoluna çevirmek sizi o işi işleyen gibi yapar. "Kim bir hayra vesile olursa o işi işleyen gibidir." Allahım sizide bizide ilim öğretip cennete girenlerle beraber harş eylesin. Bu yolda daimi kılsın.

Moderatör tarafında düzenlendi: