Balık Olabilirmi

sanc3zvision

Kullanıcı

bu işarette ilk resimin tam üstü
bu resimin karsında girisi cok dar 3 oda var 2 odası kücük 3. odada ayaga kalkabiliyorsun ayrıntı olarak belirtmek istedim

sanc3zvision

Kullanıcı
arkadaslar resmi atınca ilk resimde 2 insan yüzü gördüm hocam biri balık olarak görünen yerde digeri resmin en sagında 3. olarak bu 2sinin ortasında komik olacak ama hayalet casper e benzeyen bisiy var adama bakıyor sanki

oflu

Kullanıcı
SA.ben pek balıkı göremedim amma balıkda olur derede evvelden vardır kurumuştur dere yatağına benzer bir yer yokmu?

sanc3zvision

Kullanıcı
aleykum selam dere varmıs bu alanda yenı ogrendım kilise hamam degirmen hepsi varmıs ama kilise ve hamam buraya 1-2 km mesafede ama bu alanı gormuyor ayrıca yorumda yazdıgım gıbı ben o resımde ınsan yuzu ve sevimli hayalet casper e benzeyen yüz gördüm yazdıgım yoruma bakarsanız görürsünüz yerini zaten saygılar....

İRON

Kullanıcı
mubarek işaret dedin mi net olacak.benzetmeyle işaret olmuyor.beni yanlış anlama bu işlerde herşey çok net olunca işlerde kolaylaşıyor..
burda birşey vara ama belli değil demek insanın aklına hayal gücüne başvurması kalıyor.sana tavsiyem uğraşma ama yi,nede siz bilirsiniz.
selametle kaalnız kolay gelsin..

• Beğen
Tepkiler: osi