Balık Olabilirmi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Balık Olabilirmi

sanc3zvision

Kullanıcı
forumda 2 konum daha var hocam her işareti net degerli yorumlarınızı onlar icinde bekliyorum bölgenin gecmisi alan fotoları herseyi mevcut

osi

Kullanıcı
yasam yerı olabılır yada acılmıs yerdır gorunurde bır sey yok etrafında acılmıs yerler varmı varsa resımleyın yada daha ayrıntılı cevresımlerın cekın bılgı verın kı net yorum lar olsun

sanc3zvision

Kullanıcı
bölgede acılmıs yer yok o isaret balık olmayabilir ama resimde cizdigim şey sizce dogal mı ustalar yoksa sadexce ben mi görüyorum orayı

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Oyma olan yer sunaktır,mezara en yakın yer (mezarı ele verir)istisna olmazsa girişleri doğuya veya en doğrusu suya bakar.Bence burada yapman gerekeni sorarsan dere ile kuru derenin birleştiği kuru derede çok daha net güzel işaretler bulabilirsin!Akar derede üç şarlağı,,,buraya gelirken pınar veya çeşmeleri,değirmeni vs.

sanc3zvision

Kullanıcı
fenerli ustam diger actıgım konuda aynı yerde gördügüm işaretleri atttım forumda suan 3 konum var 3 de aynı bölgede bi tepede paylastıgım tüm resimler aynı yerde ama cephelerı farklı diger konularıma göz gezdirirseniz sevinirim orda tüm işaretler mevcut saygılar