Barnabas incili | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Barnabas incili

SEVALİ

Kullanıcı
Şuna çok dikkat etmek lazım adnan kahveci rahmetlik kazada öldü kazanın olduğu ankara istanbul yolunun tamirini yapan aynı zamanda Bolu tünelini inşaatını yapan ismini yazmayım İtalyan firması kazanın olduğu kesimde ne o gece neden yol ayrımı yapmıştır aynı sabah bazı İtalyan Lar ilk uçakla türkiyeden ayrılmış işte onlara yıkılmış sonra firma türkiyeden kovulmus tur ancak şimdilerde bu büyük firma türkiyede yeniden işler almıştır kısacası kimse buna tesadüf diyemez günümüze bakıldığında.

Rahmetli Recep Yazıcıoğlu vali Tokat valiliği yapmıştır Tokat ta bütün kahvelerde oyunu yasaklatmış Tam bir Devlet adamı idi sonrasında Erzincan Valisi oldu ve akabinde deprem Erzincanı Erzincan yaptı sonra sında kızağa çekildi bir anda Erzincanda hesler ot gibi çıktı .

Bu arada Ağabeyim Lacivert Kardeşim Warning ustalarıma cevap hakkı doğdu hakkım helaldir haklarını helal etsinler isterim.

Kendi resimlerimdir.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili dostum yazıcı oğluyla ilgili çok farklı nedenlerin olduğunu bizzat onunla çalışan kişilerden dinledim ankara ustamın çizdiği çizgiyle alkası olmayan ama çok önemli şeyler adamı bölgede kullandılar işleri bitincede ipini çektiler burada bazı konuları çalıp yaymak doğru değil Allah rahmet eylesin...

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Sevgili dostum yazıcı oğluyla ilgili çok farklı nedenlerin olduğunu bizzat onunla çalışan kişilerden dinledim ankara ustamın çizdiği çizgiyle alkası olmayan ama çok önemli şeyler adamı bölgede kullandılar işleri bitincede ipini çektiler burada bazı konuları çalıp yaymak doğru değil Allah rahmet eylesin...
ustam burada çalıp yaymak konusunu tam anlayamadım ancak adnan kahvecioğlu muhsin başkan ve sayın valiyi ileri ki dönemde birisi,ne ayak bagı olmasın diye yok ettiler kısacası bu bundan ötesini yazmayım .

SEVALİ

Kullanıcı

ustam burada çalıp yaymak konusunu tam anlayamadım ancak adnan kahvecioğlu muhsin başkan ve sayın valiyi ileri ki dönemde birisi,ne ayak bagı olmasın diye yok ettiler kısacası bu bundan ötesini yazmayım .

Ağabeyim ve Ustamın yorumlarının bir şekilde silinmemesi için alıntı yapıp kendi arşivime ekleme yaptım araştırıp öyle düşüncemi yazmak istiyorum.

Bu Memleket öyle bir hazineki kimse paylaşamıyor her cm toprağın altında şehitlerin kanı ile sulandı diğer kardeşlerimizinde katkılarını bekliyoruz.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Ustam bazı şeyleri ifşa etmenin doğru olmayacağını ifade etmek istedim hani birisini çok iyi tanıdığını sanırsın mükemmeldir onu gönlünde ta yükseklerde bir yere koyarsın bazı haltlarının olduğunuda duyarsın pat diye düşer yerle bir olur işte öyle bir şey ondan dolayıdırki en doğrusu Mevlam rahetiyle muamele etsin diyelim...

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Ağabeyim ve Ustamın yorumlarının bir şekilde silinmemesi için alıntı yapıp kendi arşivime ekleme yaptım araştırıp öyle düşüncemi yazmak istiyorum.

Bu Memleket öyle bir hazineki kimse paylaşamıyor her cm toprağın altında şehitlerin kanı ile sulandı diğer kardeşlerimizinde katkılarını bekliyoruz.
bu topraklara gelip yerleşmemiz boşa degildir ilahi sebebleri vardır ve büyük türk milletine emanettir buralar için büyük savaşlar vermişiz islam la şereflendikten sonra savaşlarımız gaza olmuş biz Hz muhammetin övgüsüne mahsar olmuş milletiz islama hizmetle görevlendirilmişiz anadoluyu fakirleştirmek uguruna kutsalımıza büyük hizmetler etmişiz yani kısacası heryönden hedefe alınmış bir toprakta yaşayan hedefteki milletiz bizim üstümüze oynanan oyunlar öyle on onbeş yıllık degildir yüzyıllık tır ve o yüz yıl bitmeden yenisi devreye girer kısacası bir ip ucu vakıflar yasası önümüzde deki yüz yılda torunlarımızın başına elimizle bela ettigimiz bir sorun dur ve çok canlar alacaktır biz görmesek de .

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Ustam bazı şeyleri ifşa etmenin doğru olmayacağını ifade etmek istedim hani birisini çok iyi tanıdığını sanırsın mükemmeldir onu gönlünde ta yükseklerde bir yere koyarsın bazı haltlarının olduğunuda duyarsın pat diye düşer yerle bir olur işte öyle bir şey ondan dolayıdırki en doğrusu Mevlam rahetiyle muamele etsin diyelim...
ustam aslında her işin aslında yazılan çok şey vardır da ne nekadar dogrudur yanlızca ALLAH bilir insanın bazen gerçekler karşısında konuşası geliyor bizimkide o baglamda dün muhsin başkanı tanımayan adamların bu gün muhsin başkanın adını kullanmalırı gibi dün kenan evrene alkış tutanların bugün tüh kaka demesi gibi ne oluyor bize diyorum içinden çıkamıyorum bu gün kime ne diyenlerin yarın ne diyecegi belli olmuyor da ona çok bozuluyorum yani kısacası biz defineciler bu milletin dertleriyle dertlenen insanlarmı olduk ne kısacası yetişmiş insanlarız konumuz define olsa millet meselesi daha çok ilgimizi çeker olmuş iyi geceler saygılar sunarım ustam.

SEVALİ

Kullanıcı
bu topraklara gelip yerleşmemiz boşa degildir ilahi sebebleri vardır ve büyük türk milletine emanettir buralar için büyük savaşlar vermişiz islam la şereflendikten sonra savaşlarımız gaza olmuş biz Hz muhammetin övgüsüne mahsar olmuş milletiz islama hizmetle görevlendirilmişiz anadoluyu fakirleştirmek uguruna kutsalımıza büyük hizmetler etmişiz yani kısacası heryönden hedefe alınmış bir toprakta yaşayan hedefteki milletiz bizim üstümüze oynanan oyunlar öyle on onbeş yıllık degildir yüzyıllık tır ve o yüz yıl bitmeden yenisi devreye girer kısacası bir ip ucu vakıflar yasası önümüzde deki yüz yılda torunlarımızın başına elimizle bela ettigimiz bir sorun dur ve çok canlar alacaktır biz görmesek de .

Ustam vakıflar dedinde ben dahil zevki alemde yaşıyoruz..
Ustam sizin ermeni konusuda yazdım şahsım Tokat ili Zile ilçesinde yaşıyorum sezarın m.ö 47 de aldığı yer hani marlboro sigarasında da yazardı şimdi yok ülkemizde VENİ VİDİ VİCİ GELDİM GÜRDÜM YENDİM Analmını sizi düşünmeye davet ediyorum bu sezar ın sözü bundan 2062 yıl önce neden şimdi kullanılıyor.
Bizlerimizin içerisindeki şirketler siyasetçiler tarafından bir şekilde
GELDİM YENDİM ALDIM anlamını taşımıyormu.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
herkeze iyi geceler diliyorum defineci altın peşinde koşan adam gibi görülsede bizim ne kadar gerçeklerin farkında olmamız bizlerden rahatsızlık duyanların bazılarının bizim yaşadıgımız bu topraklarda bizlerden saklanan ve bu milletin degerlerinin farkında olmamız dır ben yatar pazartesi iş var yarın .

SEVALİ

Kullanıcı
Dip not olsun keltler iskoçyadan buraya geldi savaşçı bir milletti geldikleri ülkenin adı Türkiye idi ve keltlerin haçında besmele yazar yani britanya kralı osso sikkelerinde yazdığı gibi.