Bir Doğa Gezisi Görsel | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bir Doğa Gezisi Görsel

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
HARİKA BULGULAR. sanırım senin bölge de değiller. arazi yapısı ve bulgular biraz daha yükseklerdeyiz der gibi.
senin yorum istemediğine göre,kaynağın kurumadığını görüyorum. sadece teşekkür ederek ,bir tanesini biraz karalıyorum.

arkadaşlarımız bakalım nasıl değerlendirecekler.

Kurt ini

Kullanıcı
ikizceli ustam burası şuanda bana uzak ama size yakın
bu resim halk dilinde deve kaya diye geçiyor,
burda henüz son noktayı koymadım, şimdi bu deve kayanın elimde olan resimlerinin bir kısmını daha yüklüyorum.
konu başlığı görsel olsada yorumlarınınız benim için önemlidir

deve kaya

uzak çekim

kare oymanın arkası deve kaya

kare oyma =

deve kayanın ön aşağı düzde çardağın arka kısmında

burda iki resim çıkmamış
deve kayaya karşıdan bakış
http://resim.defineforumu.com/?di=XAZZ
deve kayadan karşıya bakış
[IMG]http://resim.defineforumu.com/?di=AITI
burası bakir ve çzülmedi

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
o deve kayanın yanında iki kuş var onlarda güzelmiş bazı yerleri eşmişler şu defineciler artık işaretin dibini eşme olayından bi vazgeçseler güzel olacak

Kurt ini

Kullanıcı
o deve kayanın yanında iki kuş var onlarda güzelmiş bazı yerleri eşmişler şu defineciler artık işaretin dibini eşme olayından bi vazgeçseler güzel olacak

doğru dersin zebun usta köstebek gibi yapıyorlar emeklerine yazık.
bir arkadaşımla ailece biz o deve kayanın yanına pikniğe gitmiştik o zaman dikkatimi deve kayayı görünce elime çayımı aldım şöyle bir gezeyim dedim kare oymanın olduğu kayaya kadar geldim, şimdi burayı fotolamam gerekir dedim ama arkadaşımdanda çekiniyordum fotolamadım o zaman bu kayanın önü kazılı değilldi sonradan fotolamak için gittim sonuç gördüğün gibi ama boşa uğraşmışlar.

Kurt ini

Kullanıcı
karşıdan deve kayaya bakış

deve kayadan karşıya bakış

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sayende oklu bir hayvan başını da görmüş olduk.
bu ne muhteşem bir bölge imiş. sanırım tümülüste var.
muazzam ve değerli odalar bakir duruyor. devenin olduğu ön ve baktığı arka düzlük.kare ve diğerleri de öyle ve statülü oldukları işaretlerin kalitesinden belli.
bu bölgede odalardan ziyade,sığ kapama kasa türü yerler aranmalı diye düşünüyorum.deveye file uzanmak yerine binilmesi kolay yandaki merkeplere yönelmek daha mantıklı olur.böylesi yerde illaki de vardır. bu bölge belki de sit alanıdır. devlet izin verse,yanımda senin gibi bir kardeşim olsa,zevkine de açmak isterim.
emeğine sağlık kardeşim.

Kurt ini

Kullanıcı
sayende oklu bir hayvan başını da görmüş olduk.
bu ne muhteşem bir bölge imiş. sanırım tümülüste var.
muazzam ve değerli odalar bakir duruyor. devenin olduğu ön ve baktığı arka düzlük.kare ve diğerleri de öyle ve statülü oldukları işaretlerin kalitesinden belli.
bu bölgede odalardan ziyade,sığ kapama kasa türü yerler aranmalı diye düşünüyorum.deveye file uzanmak yerine binilmesi kolay yandaki merkeplere yönelmek daha mantıklı olur.böylesi yerde illaki de vardır. bu bölge belki de sit alanıdır. devlet izin verse,yanımda senin gibi bir kardeşim olsa,zevkine de açmak isterim.
emeğine sağlık kardeşim.

ikizceli ustam alıntı yaparak cevap yazayım dedim karıştırdım kılıçlar için farklı görüşmek lazım ama deve su altında kalmadan görmenizi istardim

Son düzenleme:

Kurt ini

Kullanıcı
ikizceli ustam ilgi ve alakana özellike teşekkür ederim bu deve kare okadar hoşlarki, hele karedeki son noktayı görsen inan bana hayretler içinde kalırsınız takdir edersinizki malum o kısmın resmini atamayacağım dediğim gibi şu an bana uzak size yakın fakat gerçekten sizinle orada bir semaver yakmayı isterim
oklu başa gelince orasıda bana yakın hoş bir görsel selamlar