Bir Doğa Gezisi Görsel | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Bir Doğa Gezisi Görsel

Kurt ini

Kullanıcı
ayrıca sit alanı değil ancak baraj ihtimali var o koltuk ve o beyaz oturak deve kare bunlarda dahil su altında kalma ihtimali yüksek

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ikizceli ustam ilgi ve alakana özellike teşekkür ederim bu deve kare okadar hoşlarki, hele karedeki son noktayı görsen inan bana hayretler içinde kalırsınız takdir edersinizki malum o kısmın resmini atamayacağım dediğim gibi şu an bana uzak size yakın fakat gerçekten sizinle orada bir semaver yakmayı isterim
oklu başa gelince orasıda bana yakın hoş bir görsel selamlar
malum yeri görmeyelim önemli değil.önmeli olan yerinde teneffüs edebilmek.bu tür tarih kokan yerlerde semavere hayır demem. adresi biliyorsun. yolun düşerse beklerim.

Kurt ini

Kullanıcı
güzel bir mağara girişi

kaplumbağamı acaba

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
boynunun olduğu yerden şüphelenerek kırmaya çalışmışlar. bilhassa bize göre sağ kısımlar da görünmeyen yer de açılmış bir yer varmıydı. sorma amacımı anlıyorsun. yoksa bir tespitiniz olabildimi.
güzel paylaşımlar . bir kez daha teşekkür ederim.

Kurt ini

Kullanıcı
boynunun olduğu yerden şüphelenerek kırmaya çalışmışlar. bilhassa bize göre sağ kısımlar da görünmeyen yer de açılmış bir yer varmıydı. sorma amacımı anlıyorsun. yoksa bir tespitiniz olabildimi.
güzel paylaşımlar . bir kez daha teşekkür ederim.

evet ustam boynu ile uğraşmışlar fakat asıl yer olmayan sağ gözü istişkameti 60 metre civarı halletmişler.