bir penis birde vajina bir yerde | Define işaretleri ve anlamları

bir penis birde vajina bir yerde

ersan

Admin
slm ustalarim dun beni bir yere guturduler cubuk cekmeye bir yere nokta verdi bir baksam bir ,,cerceve,,isareti var tasta derin oyuk o yer buyuk bir kayalik o cerceve olan yer cok duzlemisler ustune ciktim cubuklar bana bosluk verdiler oda gusteriyor birde bir baksam bir ,,PENIS,,isareti var tasin ustunde penisi kanal gibi yapmislar asaya cerceveye doru iniyor birde yaninda bir ,,vajina ,,isareti var karsida bir buyuk bir tasta bir derin oyma bir ,,V,,var50 mt kadar yununde kaliyor ..
ustalarim sizlere soracak olacam soru bu ,,penisve vajina ,,isareti neyi simgeliyor o odanin ustunde nekadar ot varsa hepside kurumus,,bu yer ayle mezari bir biseymiu.

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Cevap: bir penis birde vajina bir yerde

Ersan işi bilmezsen açamazsın ,,,,devamlı su gelir....

ersan

Admin

FENERLI ustam nereden biliyorsun devamli su geleceni ,,necin bunu yazdin dersen tam o ustu tarafta 70-80 mt yakininda eski kaynak yeri var demeki eski cesme ama sindilik su yok coktan kurumus. ustam o yer ayle mazari mi birde bir murc isareti var vajinanin yaninda-yer rim yeri .

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

FENERLİ USTAYI dikkate al. Kesinlikle boş konuşmuyor. Az demiş ama öz demiş. Gerçekten bir penis vajina varsa olayin başında durduramayacagin sekil bir Su vardır. Bu su daha yukarda bazen çok yukarda ve sen bunu goremezsin. Alttan gelir oraya. Bu Su ile boşluğun olduğu yerin irtibati kesilecek. Yoksa ordan güzel bir çeşme hayrati olur. Tabi suyun tadi güzel olsaydı. Ama değil. ;-/

ersan

Admin

FENERLI ustam bu konuyu acabilirmsin ne yapmaliyiz bu yerde sindilik bikere duraklandik ne yapacamizi da bilmiyoruz o su dedin sey tuzak mi . ustam acik bir pas ativersen biz de bilsek ne yapacamizi.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Ersan Buraya gelen ama senin şu an goremedigin Su kurumaz. Kaynak kurusa da o tuzak kurumaz.

suskun selale

Kullanıcı

kardsim.tekirdagın da böyle bir olaya ben sahit oldum.selele akıyo vede kayboluyo gidiyo vede kayalıgin 1oo metre ivin den tatlısu cıkıyo.abi su ifadeyi kullandıyeri altında 1oo lerce tonluk depolar var bunlar sıralı bır sekilde bir birine akarlar vede depodakı su aylarca akar gözeyi bulamassan demişti.saygılar
;)

ersan

Admin

saol ,,suskun selale,,usta ba bu yer 9mt gernis birde 4mt uzun bir yer veriyor onca su bu yere nereden gelebilir onun ustunde vaktinde bir cesme varmis ama sindilik kuru ustalarim o horasani kirarket ta mi basliyor sular gelmeye ,,bi turlu aklim ermiyor bunca su nerede diyni,,