bir penis birde vajina bir yerde | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

bir penis birde vajina bir yerde

şahin

Kullanıcı
Cevap: bir penis birde vajina bir yerde

odanın üzerinde ot yasamazsa iki anlam taşır.
1=toprak sevıyesı yokadır taş zemıne cok yakındır bıtkılerı tez kurutur.
2=odada ısı yayan maden vardır. otları kurutur.

not mezarsa otlar daga kuvvetlı ve daha dayanıklı ve yesil kalır.

ersan

Admin

merhaba sahin uusta o odanin ustu kuru ama bir yer var hahiki kul bir renk yapmis o yer deyil otlar toprak bilem yanmis makine tutuk (PI)MAKINE SINYAL TUTU .

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Açmadan önce buraya gelen künkleri bulup (su akan) onların yönlerini başka yere tahliye (boşaltman) gerekiyor,bunu yapmadığın sürece açamazsın *****ne kadar bib desede...
Önce yüksekte bulunan kaynakları bulmalısın.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

saol ,,suskun selale,,usta ba bu yer 9mt gernis birde 4mt uzun bir yer veriyor onca su bu yere nereden gelebilir onun ustunde vaktinde bir cesme varmis ama sindilik kuru ustalarim o horasani kirarket ta mi basliyor sular gelmeye ,,bi turlu aklim ermiyor bunca su nerede diyni,,

resimdeki kırmızı kapak yada horasan yada tapa yada herne sistem kullanıldı ise; bunu kaldırmanız durumunda su künkleri ile kaynaktan taşınan su direk çalışmanızın birebir içinde olacak ve şiddetli bir şekilde akacaktır. ben hem sağ hem soldan tuzağı patlamışını gördüm. 2 tane dalgıç pompa yetersiz kalıyordu.

6 saat sürekli çalışan motorlar suyu 3 metre çekiyor, ardından belli bir seviyede su tekrar aktifleşip burayı 45 dakikada dolduruyordu.

Son düzenleme:

ersan

Admin

slm HARBICI usta tam senin gibi iktane cok buyuk yer vat topraklan dolu tam `150-200mt arasi onun da yununde eskiden cesme varmis ama sindi biseyler kalmamis sade taslari duruyot o penis asaya doru kanali var cerceverye kadasr iniyor.sana sorum ustam odanin kenari makine sinyal veriyor ayri bir yerdemi kaliyor bu yerin parasi odadan 50 sm ayri hem ustunde hic ot yok odanin ustude de hem yununden eskiden dere gecermis ustam o cerceve deyen isaretin guneybati tarafinda 30 -40 mt kadar yanibasinda bir 5 toa yakin bir tasta buyuk bir ,,v,,var baya buyuk birde derin bu yerden olmasin girisi ama bana o yere doru koridor vermiyor yer -roma- mezarlari cok ta murc var etrafta duz taslarda ama urasmaya deymezler onlar.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bu çizdiğim kroki seni aldatmasın ustam. bu kroki 2 boyutlu olduğundan su künkleri yeraltından mı yoksa yer üstündenmi geliyor anlaşılmadı. bu künkler yer altından gelir. sen bunu göremezsin nereden geldiğini. çünkü tamamı yeraltına gömüktür.

şansına bahtına ustam. şansımı deneyim dersen. kapağı açarsın. çeşmedeki suyun kurumuş ise, nispeten rahat alırsın.

ama künklerin geldiği senin çeşmen değilde başka bir yeraltı kaynağıydıysa o zaman künkleri bulacak, kıracak, çalışmayı rahatlatacaksın. saygılar.

SEVALİ

Kullanıcı

Sayın HARBİCİ kardeşim o ne erkek uvzunu penisi conan ın baltası gibi çizmişsin tövbe;)(alkış):Dsilah?:)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Sayın HARBİCİ kardeşim o ne erkek uvzunu penisi conan ın baltası gibi çizmişsin tövbe;)(alkış):Dsilah?:)

ustam teknik ressam değilimki :D elden geldiğince bişeyler karaladık işte. ersan ustama anlatabildim ise, başka arkadaşlara örnek olabilirse ne mutlu.

:)

ersan

Admin

cok saol HARBICI ustam cok guzel anatmisin o benim dedim o cesmenin yandaki topraklar buyuk iki tumulus gibi yuksekli belkim 4mt kadar var usleri topraklan urtuk penislen vajina isareti acik asada kaliyor .
,,ustalarim elimden geldi kadar ,,krokisini cizmeye calistim.,,tam bu yer buyle kaliyor

Son düzenleme:

impossibleman

Kullanıcı

Ersan ustam resimlesende bizde bişeyler katmaya çalışsak. Resimlemede sakınca yoksa tabi. Saygılarımla. Şu an tam hatırlamıyorum ama mahsen hariç parası olacak ama nerdeydi aklıma gelmedi bir türlü. Resimleri görürsek hatırlatır belki :) Saygılarımla