Bu Bir Yilanmidir

karanar

Kullanıcı
al sana bir sürü çizim :) Allah razı olsun ustalar bak ne kadar güzel açıklık getirdiler.bizim görüşümüzde aynıdır zaten. Allah c.c. kolaylık versin inşaallah.

molsangida

Kullanıcı

kastınız buysa başını kaldırmış görünümünde bir cins olabilir .bazıları doğal da diyeceklerdir.
gerisini ve öbür kısmınıda görebilseydik daha net yazabilirdik. ama sakın kimse işçiliksiz demesin çarpılır.
arkadaşlarımızın ifade ettiği gibi,dragon ustamızın paylaştığıda dahil bir çok mezar ve mahzen mevcut.
en ilgincide
m.t.ç.i ustanında değindiği,

yerinde olmak isterdim.... bir ikisi kafa karıştırma için yapılmış olsa bile..... gerçeğini bulmak zor olmamalı.sağlıcakla.
SEVGİLİ ikizceli HOCAM ne desen hakkındır keşeke yerimde olasan sağlıcakla

molsangida

Kullanıcı
Yılan işareti göremedim. Fazlası zorlama olur. Ama özellikle 2 ve 3. Resimde bariz işçilk var kanalların mahzen veya mahzenler olduğunu söylüyor. Resim üzerinde işaretlemek için karışık bir yer. En iyisi boşluk testi.
Kolay gelsin.
sevgili kardeşim burda madi bir bulgu bulsam inan filistinli kardeşlerime yardım ederdim

molsangida

Kullanıcı
en baştan 1. fotodakı kafayı ılerıye dogru çıkmış olan kayanın oldugu yerdır yerı önunden başlanıp tam altına dogru ınılmeli define yerıdır bıraz zahmetlidir işaretı öle dıyor.
2. fotondada oldugu taşin altından zemıne ınılecek yerı orada
4. fotoda görunen usttekı sarımtrak kayanın hemen aşagısındakı kayaya süret yapılmış ama adam fena bakıyor korkutucu duruyor baktıgı yöne bakmasına yardım et nereye bakıyorsa yerın o noktadadır
değerli yorumların için teşekürler kardeşim

molsangida

Kullanıcı
canım kardeşim olası yerleri işaretleriz tabi ama sen bölgede olduğun için oralarda giriş arıyacan. oda girişi değil. koridor yada mağara girişi arayacan. çizimleri daha sonra gönderecem inşaallah.
hocam işte bizde buna benzer yerler çok olduğundan bir türlü o girişleri tespit edemiyoruz

molsangida

Kullanıcı
orada mezarların var sanırım papaz mezarın da var ama sen oralardaki kayaları ve biraz çevredeki kayaları araştır derim çok işretler bulacağını biliyorum
haklısın hocam burda birsürü yer ve işaret var artık bende ne yapacağımı bilmiyorum tavsiyelerinizi ve yönlendirmelerinizi beklerim selametle

molsangida

Kullanıcı

kastınız buysa başını kaldırmış görünümünde bir cins olabilir .bazıları doğal da diyeceklerdir.
gerisini ve öbür kısmınıda görebilseydik daha net yazabilirdik. ama sakın kimse işçiliksiz demesin çarpılır.
arkadaşlarımızın ifade ettiği gibi,dragon ustamızın paylaştığıda dahil bir çok mezar ve mahzen mevcut.
en ilgincide
m.t.ç.i ustanında değindiği,

yerinde olmak isterdim.... bir ikisi kafa karıştırma için yapılmış olsa bile..... gerçeğini bulmak zor olmamalı.sağlıcakla.
sevgili ikizceli hocam saygılarımı sunarım gerçekten sizin ve siteniz sayesinde aydınlandım herşey için teşekür ederim diğer sitelerede baktım denedim fakat sizin siteniz kadar iyisi yok emeğinize sağlık hocam bkeşkede benim yerimde olsaydınız dahja fazla nasıl paylaşım yapabiliriz kapımız size herzaman açıktır nezama isterseniz misafir edebilirz selametle

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
yılan işareti göremedim olsada bu şekildeki kayada olmaz yol su su kanalı dere kilise kaya mezarları şelale yok arazide bunlar yoksa yılanda olmaz yılan varsa kartalda olur dikli taşta