Bu Da Bizim Deve

adrenalin68

Kullanıcı
Değerli ustalarım bu da bizim deve ve civarının fotoğrafları, lakin fotoğraflar çok eksik kaldı. Elimizde iki tane telefon vardı her ikisinin de şarjı bittiği için şimdilik fotolar bunlar. Bakalım bizim deveyi beğenecek misiniz? Fotoğraflar şimdilik bu kadar; ama dediğim gibi, sadece şimdilik. Çünkü devamı gelecek, deve ve daha fazlası.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ARA RESİMLER DE DAHİL GÜZEL BİR YER.hayırlı olsun ALLAH ayırmasın.

biraz esprili yaklaştım.

çok net bulgular görünüyor.

sadece bir kaç taneyi laf olsun diye çizdim.
çok teferruatlı bir o kadar da güzel görünüyor. açılmış bir yer gözüne çarptımı. ana odayı veya odaları değil küçük olanları kast ediyorum. burası her türlü emeği hak eder. sağlıcakla...

adrenalin68

Kullanıcı
ARA RESİMLER DE DAHİL GÜZEL BİR YER.hayırlı olsun ALLAH ayırmasın.

biraz esprili yaklaştım.

çok net bulgular görünüyor.

sadece bir kaç taneyi laf olsun diye çizdim.
çok teferruatlı bir o kadar da güzel görünüyor. açılmış bir yer gözüne çarptımı. ana odayı veya odaları değil küçük olanları kast ediyorum. burası her türlü emeği hak eder. sağlıcakla...
Abicim deve sağda mı diye sorduğunuz fotonun arka yüzü devenin baş tarafı. Ben hiç bu kadar büyük bir deve görmedim. Ft fotoğrafları geriden çekmeye başlamıştım lakin şarj sorunu olunca emareleri yüzde seksenini cekemedim. Bölge çok ihtişamlı, ne ararsan var hemen hemen. Nasip olursa ve herhangi bir mani olmazsa pazara ordayım. Çok ekmek var orda, lakin biz ne kaşık tutabiliyordu, ne de ağımıza getirebiliyordu kaşığı... Bakalım,kısmet.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
HAYIRLI OLANI DİLEMEK LAZIM. değerli görünüyor. böylesi ni bulmak kolay olmasa gerek.

bir çok ve teferruatlı detaylar görünüyor. gittiğinde ,boşluk tesbiti yapmaya çalış bakalım kaç yerde boşluk yakalıyorsunuz.
resmi kazı düşünürseniz,aklınıza yatarsa ,yardımcı olmaya çalışırım.paranında gözüne vurdururum ALLAH IN İZNİYLE.sorun soruşturun ,gerekirse yerin özelliklerine pek girmeden, böyle bir yer açabilirsek nasıl bir uygulamaya tabi oluruz neticesi ne olur diye müze müd. nden fikir alın. burada ancak kolay bir kapatma olursa her türlü açılır. ama odalara gelince ,işçilik ağırdır kolay hazmedilmez. tek yolu resmiyettir.

adrenalin68

Kullanıcı
HAYIRLI OLANI DİLEMEK LAZIM. değerli görünüyor. böylesi ni bulmak kolay olmasa gerek.

bir çok ve teferruatlı detaylar görünüyor. gittiğinde ,boşluk tesbiti yapmaya çalış bakalım kaç yerde boşluk yakalıyorsunuz.
resmi kazı düşünürseniz,aklınıza yatarsa ,yardımcı olmaya çalışırım.paranında gözüne vurdururum ALLAH IN İZNİYLE.sorun soruşturun ,gerekirse yerin özelliklerine pek girmeden, böyle bir yer açabilirsek nasıl bir uygulamaya tabi oluruz neticesi ne olur diye müze müd. nden fikir alın. burada ancak kolay bir kapatma olursa her türlü açılır. ama odalara gelince ,işçilik ağırdır kolay hazmedilmez. tek yolu resmiyettir.
Evet ağabeyim, aynen okunuzun uç kısmının az önüne gelir deve. Tam isabet.
Devenin bir çok kısmında oymalar mevcut. Yalnız şunu söylemeliyim ki devenin üst kısmını görmek nasip olmadı, zira görmek için tırmanmak lazım. Bizim deve de kendine hiç tırmandırtmıyor. ancak ve ancak 6 metrelik falan bir merdivenle çıkılabilir üzerine.

adrenalin68

Kullanıcı
Kardeşim Harika bir yerin var hayırlı olsun İsmin gibi insanın adrenalini tavan yaptıracak bir yer Allah gönlüne göre versin.
Allah razı olsun ustam. Bulguları derleyip birlikte birşeyler yapabilirsek adrenalin tavan yapar ustam. Yoksa bizim tek başımıza bu gibi yerlerde birşeylere ulaşmamımız mucize ötesi olur.