bu kadar işaret bir arada olabilirmi?

MURATS44

Kullanıcı
Cevap: bu kadar işaret bir arada olabilirmi?

kardeş;
bu işaretlerde şifresel hiçbir bağ yok ancak manada bağı yakaladım...
orada gördüğün askerin kitaptaki yeri;
İsrail Kralı, Yehoşafat'a, "Ben kılık değiştirip savaşa öyle gireceğim, ama sen kral giysilerini giy" dedi. Böylece İsrail Kralı kılığını değiştirip savaşa girdi...O sırada bir asker rasgele attığı bir okla İsrail Kralı'nı zırhının parçalarının birleştiği yerden vurdu....Savaş o gün şiddetlendi. İsrail Kralı, arabasında Aramlılar'a karşı akşama kadar dayandı ve akşamleyin öldü. Yarasından akan kanlar arabasının içinde kaldı. Kral ölmüştü. Onu Samiriye'ye getirip orada gömdüler..... yani o asker esasında kralı temsil ediyor unutma !!!

buraya dikkat et kardeş: Arabası fahişelerin yıkandığı Samiriye Havuzu'nun kenarında temizlenirken RAB'bin sözü uyarınca köpekler kanını yaladı.

buraya dikkat kardeş: ölen kralın oğlu Yehoşafat altın almak için Ofir'e gitmek üzere ticaret gemileri yaptırdı. Ancak gemiler oraya gidemeden Esyon-Gever'de parçalandı..

yani: oradaki işaretler kral mezarınıı yahi lahiti temsil ediyor..
ayılar ise kral ve devamında kralı en ıyı temsıl eden seçkin oğlunu ifade ediyor ve aynı zamanda incilin ilk iki kitabını ifade etmekte.
asker zaten kral.
köpek manayı ele veren en belirgin emare
yarasa kralın öldüğü akşamı temsilen yapılmış..
kaplumbağa ise parayı ifade etmiş.

hedefin yüzeysel olarak yoldan itibaren kuzey yönde göl yahut tepe.

usta ben hikayeyi merak ettim. Bu hikaenin daha uzun şekilde yazabilirmisiniz. Yada bir kaynak verebilir misiniz? teşekkür ederim.

KANAS_USTA

Admin

İncil tevrat paşam
İşaretlerde herhangi bir bağ kurulmadığı vakit birbirini desteklemediği zaman bu kitaplardan alıntı yapılmıştır... Sakın bu kitapları okuyupta zamanınızı boşa harcamayınız tavsıyedır.
Ayrıca;
Çözümsüz hiçbir işaret yok ALLAH ın izniyle yeterki adını koyalım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

s.a.

her kese hayırlı formlar.hayırlı günler.fakir baba yorumun için teşekkür ederim.fakir baba yer ege bölgesi.işaretler ise yerli kayanın üstüne horasan sıvamışlar,horasanın içinide oyup bu anlattığım şekiller verilmiş.ben gözümle gördüm ama resim çekememiştim.çocuklar okuyor onun için tatilde ancak gidicem fotoları çekebilicem.ustam evet ben kendi gözlerimle gördüm.duyma veya başkası anlatmış değildir.teşekkür ederim.allaha emanet olalım.

Ustam bana gösterdiğin işaretlerin çoğu sen net resimleri gösterdikten sonra allah c.c izniyle buradayız mutlak çözüm getireceğiz ,Hayırlısı diyelim.Bilmiyorum bozkurt usta baktı mı? çünkü çok fazla işaret vardı! bazılarını eleyip net işaretlerden yola çıkalım ki ,şanslısın o konuda kanas usta gibi net bir şansın var m.ustam.

İRON

Kullanıcı

s.a.

her kese hayırlı formlar.hayırlı günler.fakir baba yorumun için teşekkür ederim.fakir baba yer ege bölgesi.işaretler ise yerli kayanın üstüne horasan sıvamışlar,horasanın içinide oyup bu anlattığım şekiller verilmiş.ben gözümle gördüm ama resim çekememiştim.çocuklar okuyor onun için tatilde ancak gidicem fotoları çekebilicem.ustam evet ben kendi gözlerimle gördüm.duyma veya başkası anlatmış değildir.teşekkür ederim.allaha emanet olalım.

bu anlattıkların doğru ise vede kendi gözünle görmüş isen.
şimdiden senin vede arkadaşlarının hakkında hayırlara vesile olmasını diliyorum..
şunuda unutmaki çözebilecek ustalaımız mevcut çok şükür bu sitede.
onun için diyorum ki en kısa zmanda resimlerini çevresi ve yonleri ile bekliyoruz.
selametle kalınız.:eek:

METİN

Kullanıcı

YAĞMURCU
işaretlerinizin olduğu noktaya durun
ve karşı tepelerde dail bana
mağara olabilecek bir kanyon
olup olmadığını söyleyebilirmisiniz
bu kayalık kanyon sarp uçurum
olması gerekir.

yağmurcu

Kullanıcı

s.a.

herkese hayırlı akşamlar.hayırlı formlar.metin ustam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.buralarda öyle tepe yada kanyon duymadım.ama yinede araştırıyım.yön önemlimi usta ne taraflada olabilir.birazdaha ip ucu verirseniz.iyi olur.allaha emanet olalım.