Bu Taş Dogalmi Ustalar

Gölge Oyunu

Kullanıcı
Sunuda belirtiyim suan cepten bakiyorum pc yok benim bazi seylerde bundan dolayi Yanilma olur ama goruduklerimi oyer ile alakali ne varsa soylerim saygilar iyi geceler tunel oldugunu havalandirma oldugunu soyledim bundan otesine daha zaten gerek yok yalan demedigim ispatladim sonucta senin yeri bilmem bise etmem dogrumu hadi iyigeceler kolay gelsin saygilar

Hemera cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sunuda belirtiyim suan cepten bakiyorum pc yok benim bazi seylerde bundan dolayi Yanilma olur ama goruduklerimi oyer ile alakali ne varsa soylerim saygilar iyi geceler tunel oldugunu havalandirma oldugunu soyledim bundan otesine daha zaten gerek yok yalan demedigim ispatladim sonucta senin yeri bilmem bise etmem dogrumu hadi iyigeceler kolay gelsin saygilar

Eyvallah seni biraz sikistirdim ama kafamda soru işaretleri vardı kusurua bakma sim di emin oldum senin gibi-bir yetenek ilk defa görüyorum kendimi şimdiye kadar tek sanıyordum...tanıştığıma memnun oldum iyi gecelere dost..

turgay53

Kullanıcı
Eyvallah seni biraz sikistirdim ama kafamda soru işaretleri vardı kusurua bakma sim di emin oldum senin gibi-bir yetenek ilk defa görüyorum kendimi şimdiye kadar tek sanıyordum...tanıştığıma memnun oldum iyi gecelere dost..
Eyvallah iyigeceler sendede var bu olay yani iste bu olaylara fazla inanmiyo kimse benim yerim var gormussundur ana yanliz oldugum icin hic birsey yapamiyom anca yavas yavas senin goruslerine alabilirim burasi icin dogrumudur yer

turgay53

Kullanıcı
Kafam takildi hic bir yetenek derken

Gölge Oyunu

Kullanıcı
Eyvallah iyigeceler sendede var bu olay yani iste bu olaylara fazla inanmiyo kimse benim yerim var gormussundur ana yanliz oldugum icin hic birsey yapamiyom anca yavas yavas senin goruslerine alabilirim burasi icin dogrumudur yer

Memnuniyet le olurum ne zaman paylaştın görmedim resimleri

turgay53

Kullanıcı
Yalniz

Yalnız bak bu işe ruhları katma bizde perdelerle alakalı bir yetenek varr
Tamam katmiyim ama ne diyim onlar geliyo ama gosteriyo anlatiyo konusuyolar digerleri degilki yani diyosunki onlarla bagli oldugunu soyleme baska turlu de oylemi

Gölge Oyunu

Kullanıcı
Tamam katmiyim ama ne diyim onlar geliyo ama gosteriyo anlatiyo konusuyolar digerleri degilki yani diyosunki onlarla bagli oldugunu soyleme baska turlu de oylemi

Aynen turgay senin resimlere baktım mezarlık alan orası kıymetli bir mezarda göremedim başka yerler bak bence

turgay53

Kullanıcı

Birde benim turkiyede yerim var suanda durdurdum kimse gitmicek dedim kaldi oyle oyer soyle soyliyim icerde magra gibi odalar oldugunu yukarda eskiden kilise oldugunu falan herseyi gordum biliyorum yanliz kapilrini yerlerini yani nerde olduklarinida biliyorum ama tam goremiyorum cunku perde var oraya papaz ozamanda iste kapiya biseler okuyup okuyup yapistirdigini giruyorum yani gorunmezlik buyusu yapmis ve kapilarin tam yerini bir bizim ordaki yerde goremiyom ama icerde neler var kac oda var kac mezar var her seyi net goruyorum sadece kapiyi goremiyom hatta dagin diger tarafinda krallik oldugu yer bile var onuda goruyorum buraya tunelle bagli oldugunuda goruyorum ama tek sadece bu insanlarin saklanmak icin kullandiklari yerin kapisini tutturamiyom sana bir ara buraninda fotosunu atarim bakarsan memnun olurum hatta geldigimde kismet olursa yuzyuze tanisiriz insallah