Çalışma yürüttüğümüz mekanla ilgili yorumlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum. (Videolu) | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Çalışma yürüttüğümüz mekanla ilgili yorumlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum. (Videolu)

Kader25

Admin

TRUVA

Admin
Videoda 8:: 42 saniyede sola giden yolun üstündeki ağaçlığın olduğu tepe ve 12:59 ile 13:02 arasındaki çektiğin karşıdaki kayalıkların üst kısmını incele söylediğim hedef sanırım orası.

özgürXdaglı

Vip Üye
selamın aleyküm hayırlı geceler

cubuk tutan kişiler ya işi bilmiyor yada yerde tılsım var ama tılsım olsa adapazarından abiniz nasıl tespit edecek bide bu var kullandıgı makinanın ismini biliyor musun

videyoyu seyretmeye göre

1.JPG
karot atılan yer odayın köşesi olabilir

2.JPG

şelale dedigin yerin resmi varmı ve sadece düzlük dedigin yerin resmi ve buyer nerde

dhnkrc

Kullanıcı
selamın aleyküm hayırlı geceler

cubuk tutan kişiler ya işi bilmiyor yada yerde tılsım var ama tılsım olsa adapazarından abiniz nasıl tespit edecek bide bu var kullandıgı makinanın ismini biliyor musun

videyoyu seyretmeye göre

Ekli dosyayı görüntüle 11240
karot atılan yer odayın köşesi olabilir

Ekli dosyayı görüntüle 11241

şelale dedigin yerin resmi varmı ve sadece düzlük dedigin yerin resmi ve buyer nerde
Üstad değerli yorumunuz için teşekkürler. Adapazarından gelen abimizin kullandığı makina el yapımı bir makina. Ve onun haricinde de gelen başka cihazlarda teyit etti var olduğunu. Şelale dediğim yeri videoda gösteriyorum. Araba park ettiğimiz yolun ilerisinde küçük ufak bir şelale. Şu an yaz olduğu için sular az aktığından pek belli olmuyor

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
İçi dolu odayı bulamayan çubukçuyu anlarım da, tüneli bulamayan çubukçuyu anlamam işte..... Bence 1000 düşünün bir hareket edin derim... Zamanıniza, cebinize aldığınız riske yazık... En önemlisi de umitlerinizin yıkılması en çok üzeni olur.... Dediğim gibi tünel varsa heleki o uzunluk da orta düzey bir çubukçu dahi rahatlıkla bulurdu onu...