Çamin Kesik Dalina Bakarmisiniz | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Çamin Kesik Dalina Bakarmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASİAVCI

Kullanıcı
adanalı001 bende konumda kuşun yaramazlığı olduğunu yazdım fakat kımseyi kırmadan inçitmeden her üye arkadaş içinden gecen hissettiği bildiği şekilde yazar bunu alacak cözunlemesini yapacak konu sahibidir . o bakımda sağa sola şıçramanın bir alemi yok bildiğini yaz görselleriyle sun mesaj gideceği noktayı bulur sen kafanı yorma
NOT:SİTEDE ÇİFT NİK KULLANMAK UYELİK KURALLARINA AYKIRI OLDUĞUNDAN BU ARKADAŞIMIZ BANLANMIŞTIR

ertug

Kullanıcı
saygı sınırını aşmış dediğin bölümü bana göstersene ikizceli.ağer kesin bir bilgin varsa sen örnekleriyle paylaş ağaçtaki deliklerin uzanktan görünmesiyle insanları umutlandırmaya gerek yok.o resimlere bakılarak hiç bir şey belli olmayacağını sende çok iyi biliyorsun bende
kadircan kardeşim siteye üye olalı bir ay bile olmamış neyin ne oldoğunu bilmeden ters yorumlara girmişsin anlaşılıyorki ağaçlar hakkında bilgin yok öğrenmeye bile tahammül edemiyorsunuz uzun ömürlü ağaçlarda dövme çivi her türlü oyma yanık ağaç çakma kazık bunların define işareti olduğunu biliyormuydun istersen bunları sana tek tek resimli olarak ispatlarım saygılar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli arkadaşlarım,
arkadaşımız bir konu açmış bilgi istiyor. her ne kadar hayvanlar bu tarz tahribat yapıyor olsa bile,dizilimi ,bir anlam taşıyabileceği düşüncesiyle, düşünülen amaçla yapılmış ise yardımcı olmaya çalıştık.
kadiri ilk mesajında,hayal kurmayalım diye gülücükle bitirmiş. ben ciddiyet konusunda bir şeyler yazarken,internetten aldığı resimle ve bazı arkadaşlarımızın destekler yorumundan cesaret alarak,ikinci karalayan yorumunu yazmış. hemen akabinde gerçek karakterini yansıtan,yorumları gerek şahsıma ve üslubuna dikkat eme tavsiyesinde bulunan diğer arkadaşlarımıza fütursuzca yazma cesareti göstermiştir.
ilk defa bir üye banladım. banlamasaydım sitenin ve kendi itibarımın bir kişi tarafından ayaklar altına alınmasına izin vermiş olurdum. sistem nedense ikinci üyeliğe izin vermiş.
tekrar girdiğinde,gerçekten ormanda büyüdüğünü ispat eden sözler kullanmış. bir ustamızda ikinci banla uzaklaştırmış. neden cevap yazmağa gereği duyduğumu izah etmek isterim.
ustalarımız, üyelere yardım amacında bu tür ,aşağılayıcı yok sayıcı ,sen ne biliyorsun anlamında küçük düşürülmek istenilen bir durumda ,huzurlu görev yapması beklenemez.
benim tansiyonumun fırlamasına neden oldu. hayatta tanımadığım ,hiç bir şahsi meselem olmayan bir insanla sadece bir üyeye yardım etme amacı içindeyken.
insan babasının seyisine bile bu üslubu kullanamaz.
ilk mesajında gülücükle tiye aldığı zaman gören ilk ustamızın müdahele etmesi gerekmezmiydi.
ben üyelerimize bile ,kardeşim vb. saygı dolu kelimeler kullanırken ,bu tür hitapta bulunanlar,ikinci üyeliği alma hakkını nasıl buluyor.
eğer üçüncü üyelikle girerse,okuması ve bu düşüncede olan çıkarsa bilmesi için,
hiç kimse kendini sitenin ve değerli ustalarının ve çok saygıdeğer üyelerinin ü
zerinde görmesin. burası ne egoların tatmin edildiği nede kendini bir sınıfa sokmaya çalışma gayreti gösterilecek bir mekan değil. bugün varım yarın yokum. inanıyorumki bütün yönetimdeki arkadaşlarımız bu karalılıkta ve istikrarlı tutumlarıda ayni çizgide devam edecektir inşaallah.
hepinize saygılar sunuyorum.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ben 30 yıldır çam ormanlarının olduğu köylerde yaşarım bu görüntünün yüzlercesini gördüm.genelde ağaç kakan ve sincapların kullandığı yuvadır onlar dal kuru olduğu için delmesi kolay oluyor onun için kesilmiş dallar tercih ederler genelde.yani hayal kurmayalım :D

sayın kadircan merhaba;
öncelikle şunu belirtmek isterim,bu forumda adaletin ön planda olduğunu her daim dile getirir,ve bunu gercekten yoluna sokmaya çalışırım.kimsenin burada egosunu tatmin etmesine izin vermem, kimsenin.
olaya dönecek olursak, ben tartışmayı bu sabah gördüm.ilk yorumunu ilk gören ben olsaydım, yorumundan son ekleri kaldırır (yani hayal kurmayalım bu kısmı ) sanada uayrı yapardım, fikrinize saygı duyuyoruz,lakin rencide edici kışkırtıcı yorum yapmakda yasak derdim, forum kural ihlali bu.

lakin sen devam ettikce kinini kusmuş püskürmüşsün.
siz sadece fikrinizi yazın, siz derken herkez aynı şekilde, doğalsa doğal değilse değil,bakın asiavcı usta ıkızceli usta ile görüşür tanışır, oda doğal oldugunu yazmış, şunu yazabilirdi,
bu bir kuşun yaramazlığı bencede uğraşma
ya ikizceli nerden uyduruyosun böyle şeyleri, ve bunu yazmaya en yakın kişide o, çünkü arkadaşlar ve dışardada sürekli görüşüyorlar, ama işi ciddiye alıp sadece yorumunu yazmış, ve onunla kimse muhatap olmamış, yaw neresi doğal vs.. çünkü sadece fikrini yazdı.
sen hayal kurmayalım dersen, okları üzerine çekersin, yakışıksız bir hareket.

Ey güzel insanlar öncelikle şunu söyleyeyim ben kadircan Bu sitede şunu anladım gerçekleri söyledim diye ban yedim tuhaf.mesajimi dikkatli okursanız anlarsıniz mesajimda kimsenin isminide kullanmadım zaten ama nedense ikizceli çıktı karşıma kavgacı bir tavırla bana taş atana ben yinede gül attım örneklerini gösterdim nedense beni banladilar sanki ekmegimi kesiyor gibi :) şurda iki muhabbet ediyorduk sitede reklamdan parasini kazanıyor birde utanmadan beni banliyor.son olarak kimsenin duyguları ile oynamayin (sözüm herkese değil) anlamadigiz bilmediğiniz şeylere yorum yapıp insanlarin umutlariyla oynamayin.mesajimi alacak kisi yada kişiler almıştır.
Diğer arkadaşlar hepinize kolay gelsin bol şans

gerçekleri söyledin diye değil, kişiliğini ön plana çıkarttığın için ban yemişsin, eğer sen saf duygular ile bu konudaki yorumlarına başlamış olsaydın, daha sonra böyle mesnetsiz yorumlar yazmadın, ikizceli ustanın ekmeğini bizmi verıyoruzda biz keselim, Rızkı veren Allah oldugu gibi, kendiside rızkını çıkartacak bilgi ve tecrübeye sahiptir. insanların umutları ile oynamamak evet çok doğru, bu sebeple insanlarda salak değilki burdaki bir ustanın yorumlarına istinaden teyid etmeden işlem yapsın,biz bu ağaç doğal degıl oradaki oymalara göre şu mesafede şu olmalı dediğimizde, üyede evet doğru diye teyit etmez ise zaten olay anlaşılır. sordugumuz şeyler yok derse doğal oldugu anlaşılır,bunuda gelip yazar, ustam sordugunuz şeyler orada yok. bizde kalkıp sen körsün kardeşim, ben dıyorsam olacak demiyoruz.

Wolf senin bu Tavırın yalakaliktan baska birsey degil.sizene benim yorumumdan o zaman ben hayvanlar tarafından yapıldığıdüşündüğünüzmu yazmışım sizene ki maydonoz oldunuz olaya.illaki sizinle böyle mi konuşalım. Adam gibi kendi yorumunuzu yapin allahına kadar belli hayvanlar tarafından yapılmış aksini iapatlayabilecek varsa hodri meydan

saygı ve sevgide haddi oldukça aşmışsın, forumda bize doğru soyleyenı hemen banlıyorsunuz diyipte, senın hakkında doğru seyler soyledıgını dusunen birine ise hemen püskürmüş hakaretler etmişsin, demekki bizim yaptıgımız banlama işlemi gayet doğal.

Hayırdır birader bi derdin mi var senin varsa açıkça söyle sen kimsin ki benim buraya oraya başka yere yakisip yakismadigima karar veriyorsun.bu terbiyesizlik nasıl bu boyuta ulaştı :) cok terbiyesiz ve gereksiz bir mesaj yazdınız bana bence seni alakadar etmeyen konulara fazla Karışma böyle dalarsan her gördüğün yere canını yakarlar Ayık ol

ve son olarak, belki wolf adlı uyeye ulaşmak veya onu bulmak zor olabılır, üyedir, farklı nıck alır, nebıleyım uyelıgını sıler vs.. ama ben forum yöneticisiyim, bozkurt olarak benden başkada yok, beni bulman çok daha kolay, istanbul eyüp ilçesinde yaşıyorum, detaylı adres istersen canımı yakacak kişilere söyle okadarınıda bulsunlar.

klavye canavarı olmak çok kolay değilmi !
neyse ben senin ip adresinden lokasyon bilgilerine ulaşıp adres bilgini paylaşmıycam ve canını yakacak kişilerde yollamıycam. insanlar konuşarak anlaşır, bu kültür ve atalarımızın mirasıdır. kötü söz ve dalaşma ile birere varan görülmemiştir.
kendinize dikkat ediniz.öfke ile kalkan zarar ile oturur.
sonuç olarak bu sonucuda hak etmişsiniz.

ağaçlara gelince,
30 yıldır yaşadığın o ormanlarda 30 dk daha dolaşıp bak bakalım, hangi ağaç kakan hangi sincap hangi tür varlık, yuvasını aşağı bakan bir dalın alt kısmına yapmış !
bende uzun zaman köyde yaşadım, aşağı bakan bir dalın yere bakan kısmına yuva amaclı açılmış bir ağaç görmedim.

selametle inş.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
kilitli konulara yöneticilerin yazma hakkı oldugunu bılıyoruz.
lakin konu kapanmış ve huzuru bozan kişi, siteden banlanmış ise,
lütfen yeni cevaplar yazmayalım,
banlanan uyenın söz hakkı olmadıgı ıcın, haklı iken haksız duruma düşüyoruz.
ben ilk kez istisnai davrandım.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
@SONEFSANE ustamız,
konunun bu şekilde seyir alması sebebi ile sizden özür dileriz,
konunuz kilitlenerek, ilerlemesine mani olduk,
yeni bir konu açarak devam ettirebilir,
veya bana özel mesaj atarak, olumsuz mesajların silinmesini ve konuya devam edilmesini isteyebilirsiniz.
anlayış gösterecegınızı umuyor iyi forumlar diliyorum.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
adanalı001 bende konumda kuşun yaramazlığı olduğunu yazdım fakat kımseyi kırmadan inçitmeden her üye arkadaş içinden gecen hissettiği bildiği şekilde yazar bunu alacak cözunlemesini yapacak konu sahibidir . o bakımda sağa sola şıçramanın bir alemi yok bildiğini yaz görselleriyle sun mesaj gideceği noktayı bulur sen kafanı yorma
NOT:SİTEDE ÇİFT NİK KULLANMAK UYELİK KURALLARINA AYKIRI OLDUĞUNDAN BU ARKADAŞIMIZ BANLANMIŞTIR
Eline sağlık Erol abi

Doğoşmeyin gençler tamam sorunu çözdüm ikinizinde dediği olsun belkide kuş akıllının biri yapmıştır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...