Çamin Kesik Dalina Bakarmisiniz | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Çamin Kesik Dalina Bakarmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolf_52

Kullanıcı
bu ağacı cidiye almak için sarı çam olması gerk.. buda yetmez 3 lemesi icap eder.. şayet üçlerse çok iş var demkdir... sistem gömsüdür.... ozamn çeşmeleri sorarım dede mezarını sorarım patika yol.çingene çivisi sorarım...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ben 30 yıldır çam ormanlarının olduğu köylerde yaşarım bu görüntünün yüzlercesini gördüm.genelde ağaç kakan ve sincapların kullandığı yuvadır onlar dal kuru olduğu için delmesi kolay oluyor onun için kesilmiş dallar tercih ederler genelde.yani hayal kurmayalım :D
çokmu komik kadir kardeş. sizin ağaç kakanlar demek bu kadar ustaki ,arayı biraz açık bırakarak ikişer altlı üstlü yapmış. aralara biraz dikkatli bakarsanız anlatmak istediğimi bazılarınız belki anlayabilir.
velevki hayvan yapmış olsun üslupları saygı sınırlarını zorlamış.
belki arkadaşımızın şüphelendiği gibi ise ,rica etmiş ,doğru olma ihtimaline karşı ,her arkadaşımın önerisini beklerdim. doğru ise vebalide olmalı. yapıcı yorum yapmakmı yoksa böyle karalamakmı güzel sizce.
son efsane kardeşim,dediğim istikametten döneme ait bir yol biliyormusunuz.

kadir ben yazarken bir resim daha atmışsın sadece senmi görüyorsun bunları. konu sahibi veya bir başkasına görünmezmi bunlar. o resme bir de buna bak. varsa öyle simetrik bizde görmek isteriz. o tür emsdalini paylaş konu sahibi arkadaşımızda ,bir hayvan eseri olduğunu anlasın,boşuna umutlanmasın değilmi.

kadircan

Kullanıcı
saygı sınırını aşmış dediğin bölümü bana göstersene ikizceli.ağer kesin bir bilgin varsa sen örnekleriyle paylaş ağaçtaki deliklerin uzanktan görünmesiyle insanları umutlandırmaya gerek yok.o resimlere bakılarak hiç bir şey belli olmayacağını sende çok iyi biliyorsun bende

kadircan

Kullanıcı
ikizceli kardeş bu resimlerede bi bak o zaman belki burdada vardır bişeyler

kadircan

Kullanıcı

ikizceli bu resimleri senin için yükledim inceler durursun

sempatik_06

Kullanıcı

ikizceli bu resimleri senin için yükledim inceler durursun
sayın @kadircan öncelikle merhaba konuyu okurken sizin yazılarınızı ve @ikizceli ustanın yazılarını okudum, ve karşılaştırdım.
siz hala üslubunuzu değişmemiş ve tavrınıza kırıcı olarak devam ediyorsunuz. bende buna cevapsız kalamadım.
inceler durursun ne demek ? aşağılar gibi... fikrinizi saygılı bir şekilde, üslubu uygun, tavrınız kırmadan, ince bir ayardan sonra kelimelere dökmeniz. kimsenin yanlış anlamaması anlamına gelir.
iyi forumlar kolay gelsin...

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
ben 30 yıldır çam ormanlarının olduğu köylerde yaşarım bu görüntünün yüzlercesini gördüm.genelde ağaç kakan ve sincapların kullandığı yuvadır onlar dal kuru olduğu için delmesi kolay oluyor onun için kesilmiş dallar tercih ederler genelde.yani hayal kurmayalım :D
Velevki senin dediğin doğru.öyle buyuk agaç tektir o civarda,adam o doğal işaretleri kullanabilir. yakınında bi yığma vardır.orada bişeyler olma ihtimali var mıdır vardır.veya hiçbirşey yoktur. Ama üslup bizim kendinize saygimizi gösterir ustam.bende 30 yıldır dağ köyündeyim. Siralisini hiç görmemiştim varmış.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...