Çarik Ve Definesinin Yeri | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Erdem ustam çarığa sözüm yok çarık ama ilk işretdeki kaplumbaya benzetdiğiniz yer sanki göz gibi ve kaplumbağa dediğiniz girişin ordaki kayada da sanki küçük bir göz yapılmış ,sanırım girişe bakıyor tabiki benim görüş şeklime göre ,yani çarık üzerinde göz ve çarık yönünde 500m gibi mesafede küçük göz ve giriş olabilirmi yoksa ben tamamen yanlış mı görüyorum
Ustam burdaki giriş bir delikten işaretler de belgede doğruluyor yani göz deliği anlatmış olabilir ve kayadada horasanIı kısımdada kapı varmış yani hediyesi buda gözle ilişkilendirilebilir mi! belki de olabilir

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ustam merhaba buyle bakikdimi carik ayak isaretine hic benzemiyor buyle cektigin gibi bakilirsa ..yurdek ..basina benziyor daha coku ve bu drmeki bildim kadariylan basimin altinda mahzene giris var deye biliyorum .
Merhaba ustam ördek başı benzetmesi ile aynı sonuca gidilirmi evet gidilebilir,yine mahzeni verir ördek başı ve giriş der,fakat çok zorlu belkide bıktıracak bir çalışma olur girmek için

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
b8a15724b1e.jpeg
Volçan definesine bakıyor,Çarık olan yere ve P işaretini 1000 adım mesafe veriyor verdiği mesafeye baktığımızda P yi ve küçük çarığı buluyoruz.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
b2262eb736a.jpeg
P harfinide bulunduğumuza göre çözüm bitti tabi bu siz yeni öğrenmek isteyenler için,Benim içinse P kayanın sol altındaki ŞAHİN KAYA sağ üstünde AKKAYA,Karşısında KARTALKAYA vs ordan girince 1 km buraya tünelden geliyozda nerden çıkış yapacaz?

Son düzenleme:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
b8a15724b1e.jpeg
Volçan definesine bakıyor,Çarık olan yere ve P işaretini 1000 adım mesafe veriyor verdiği mesafeye baktığımızda P yi ve küçük çarığı buluyoruz.
Volçan P'nin sol kısmında
a909ef3b875.jpeg
baya da benziyor...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Hem işaretleri koyup buldurmak istiyor hemde ölümle sonuçlanacak tuzakları dolduruyorlar,Ersan ustanın dediği yerden girseydim öyle düşünüp,100mt den bile Konstantin zehiri ile kör olup kalırdım, dokunsamda öleceğim bir çalışma olurdu her halde

Son düzenleme:

gıral

Vip Üye
Usta buzehir hakkında hiçbiyerde bişe bulamadım
Kapalı alanların havalandırılması
Bulunan objelere çıplak elle temas edilmemesi yeterli olmazmı

yoksul

Kullanıcı
Bir Volcan belgesinde okumuştum Karbon zehiri kullanıyorlarmış bu zehiri bir kez soluyan derhal hastaneye gidip oksijen verilip kanının değişmesi gerkiyor ,zehiri soluyan kişi en fazla 10 dk içinde hastanede olmalı ve derhal dediğim şekilde müdahele yapılırsa belki ölümden kurtulur .Bence soluyan kişiye ALLAH rahmet eylesin

gıral

Vip Üye
Bu işin şakasıyok gidip uğraştığımız yerlerden değil ondakkada
Onsaatte anca varırız hastaneye
Şimdiye kadarki zehirlenmelerin tamamına yakını bilinçsizce yapılan çalışmalardan oluşuyor
Genelide jeneratör eksozu ve derinlerdeki
Havasız kalmalar
Göçükler vb
Zehir duymadım görmedim

yoksul

Kullanıcı
VOLCAN eşkiyalarının yaptığı gömüler çok güvenli gömüler şöyle ki bizansın ve diğer medeniyetlerin ayrıca sağa sola saklanan büyük paraları bu kişiler o yerlerden alarak çok daha sinsi ve güvenli yerlere saklamılar ve bunları belgelendirip Vatikan gibi güçlü yerlere teslim etmişler ,neyse ..Yani bu kişlerin sakladıkları paraların yerini o bölgedeki işaretlerden değil belgenin taarif etdiği işaretleri takip ederek ancak bulunabilir Ben bir zamanlar bu belgelerle çok uğraştım çok da zaman ve para harcadım nasip olmadı bulamadım ,bu volcan işaretleri büyük nişanlardan ve minyatür resimlerden oluşuyor bu resimleri bulsan da birşey anlamazsın sadece resim ,herhangi bir yön veya mesafe vermez ..kısaca belgeyi ve içersindeki şifreleri çözüp doğru yeride bulacaksın ki belki malzemeyi bulabilirsin,Peki o belgedeki sayıları doğru çözebildiniz mi veya nasıl çözdünüz ERDEM ustam baana da bir yardımcı olmanız mümkün mü ,bölgeden çok yol geçirdiler ama bel ki bir tanesini buluruz masraf çıkar belki