çift merdivenli koltuk ve etrafındaki işaretler. | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

çift merdivenli koltuk ve etrafındaki işaretler.

star21

Kullanıcı
Cevap: çift merdivenli koltuk ve etrafındaki işaretler.

degerli dstum bak herkes konunla mucadele icinde konun tam 3 sayfaya ulasti herkes senden birseyler beklemekte..senden herkes resim bekliyor..git guzelce resimle cevreyi cekecegin uzak resimleri dogusu batisi kuzeyi ve guneyi hepsi bu....bunu yaparsan emin ol sona ulasacak konu

İRON

Kullanıcı

Foto yu koyda mezar ı teyit et.işimiz kayalıkta çok ama net fotolar lazım. Bu kadar basit 2 1 :3 7 olay bu.sana başarılar

yahu varyaa bu olayın ne kadar basit olmadığını kanıtlamak içinde olsa dahi size resimleri en kısazman dilimi içinde yukleyecem...bakalım kolaymı zormu hep beraber görecez..inş ben yanılıyor olacam...saygılar selametle...

Serdengecti

Yasaklı
Yasaklı

beklerem fotoları. işi bilirsen kolay.

nusret54

Kullanıcı

Ustalar burada koltuk nerde var ben göremedim, ayrıca resimleri yükleyen kardeşim bu koltuk değil önce onu bilelim, kaya mezara çıkan merdiven bu üçüncü basamağa koltuk diyosun sen orası koltuk değil daraltılmış basamak o kayanın arka yüzünde bir kaya mezar var ancak varlıklı bir mezar değil.

İRON

Kullanıcı

Ustalar burada koltuk nerde var ben göremedim, ayrıca resimleri yükleyen kardeşim bu koltuk değil önce onu bilelim, kaya mezara çıkan merdiven bu üçüncü basamağa koltuk diyosun sen orası koltuk değil daraltılmış basamak o kayanın arka yüzünde bir kaya mezar var ancak varlıklı bir mezar değil.

eyv mubarek tşlr. ama malaesef koltuk..

Son düzenleme:

star21

Kullanıcı

hayatta hic birsey bsit degildir...

nusret54

Kullanıcı

Eyvallah fakir baba o resimdeki koltuksa ben bişey bilmiyorum buraya yakın zamanda bir koltuk resmi atacağım bakalım senin dediğin koltukla benim dediğim birbirine hiç benziyormu.

İRON

Kullanıcı

Eyvallah fakir baba o resimdeki koltuksa ben bişey bilmiyorum buraya yakın zamanda bir koltuk resmi atacağım bakalım senin dediğin koltukla benim dediğim birbirine hiç benziyormu.

s.a mubarek munakaşa etmeyi hiç mi hiç sevmem ama ama damarıma bastın mıda çekinmem.daha yukardada bir yazı yazmıştım kendine yada ekibine veyahutta ustasıan ermenisine,vs.... güvenen varsa buyursun gelsin
dedim ama bakalım çıkacakmı öle cengaver biri.şimdi sen buna koltuk değil diyorsun ozaman bende sana diyorum ki gel ve kendi gözlerinel gel.ama gelirkende ortaya bi idda atalım varsan buyur atalım yoksan her yoruma saygın olsun bi zahmet... selametle saygılar...:confused: