çift merdivenli koltuk ve etrafındaki işaretler. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

çift merdivenli koltuk ve etrafındaki işaretler.

İRON

Kullanıcı
Cevap: çift merdivenli koltuk ve etrafındaki işaretler.

FAKİR.BABA : burası ile ilgili resimlerin vede bulguların burada bunlara bakan arkadaşları tadmin etseydi inan ne yorumlar gelecekti.
şimdi ben sana koltuğun cözümüyle ilgi onlarca cözüm yazıları kopyalar atırım ama muaffak olamazsın burada bu işığı göremiyorum benim gibi diğer arkadaşlarda öyle oymaların vede diğer işaretleri cok basit vede işçiliksiz umarım kızmamışsındır herşeye rağmen bir yerde ben işaretleyim nasip olur belkide...selametle
5518koltuk.jpg

yok be mubaREk ne diye kızayım ki.baştanda belirtim her görüşe saygım vardır.eni siteden birinin yolu buralara düşerde gösteririm en azından ne denli zor olduğunu bizzat görürdü.mubarek insan nasipten öteye gidilmez lakin bazen sen nasibine gidersin bazende nasibin sana.onun için oturduk yerden ekmek gelmez biz hareket edelim ki mevlada bereket eylesin.dimiii.saygılar sevgiler mubarek.a.r.o çok tşlr..:p

Serdengecti

Yasaklı
Yasaklı

Sorularımı cevaplarsan ve istediğim resimleri çekersen işaretin kolay gerisi sana kalmış. Söz mü fakir baba

KANAS_USTA

Admin

fakir abi;
cevresıyı hıc anlatmamıssın be mubarek cevre olmadan işaret kör olur kör...
bu koltugun yukarı tarfında bır hoyuk ve hoyuge yakın bır yol, kilise kaynak, gıbı emareler ne derece var hıc söz etmemıssın....
şu ermenıyı bı ara bızım sıteye uye yapta bır seyler ogrensın olmaz mı abı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Serdengecti

Yasaklı
Yasaklı

ne diyelim kolay gelsin sana .. bol kısmetler

İRON

Kullanıcı

fakir abi;
cevresıyı hıc anlatmamıssın be mubarek cevre olmadan işaret kör olur kör...
bu koltugun yukarı tarfında bır hoyuk ve hoyuge yakın bır yol, kilise kaynak, gıbı emareler ne derece var hıc söz etmemıssın....
şu ermenıyı bı ara bızım sıteye uye yapta bır seyler ogrensın olmaz mı abı.

olur be mubarek inş kabul eder teklifimi.sunacam bakalım ne der.belkide bizim ondan yada onun bizlerden öğrenecği şeyler vardır yanılıyormuyum be mubarek..saygılar...

İRON

Kullanıcı

Sorularımı cevaplarsan ve istediğim resimleri çekersen işaretin kolay gerisi sana kalmış. Söz mü fakir baba

buyur sor bakalım mubarek.yanlız söz vermem söz vermek öle kolay değildir.sözün altından kalkmak var bide..söz erkeğin belgesidir.söz ağızdan bir kere çıkar.1 dakkaya garantimiz yok nasıl söz vereyim ki ama elimden gelecek bir şey ise hallederim...ok mu?

Serdengecti

Yasaklı
Yasaklı

koltuktan geriye 3 adım da ne var. oranın foto su . arkanda ki tepe ne . mesela yığma mı kalemi vs

Serdengecti

Yasaklı
Yasaklı

Foto yu koyda mezar ı teyit et.işimiz kayalıkta çok ama net fotolar lazım. Bu kadar basit 2 1 :3 7 olay bu.sana başarılar